VONROC Česká republika- Logo - reviews

VONROC Česká republika

98 reviews in the last 12 months161 total reviews

Aug 27, 2023
Jediný problémem byl roztržený pytlík se šrouby. Dva jsem ani nenašel a musel jsem je nahradit jinými. Jinak drtič funguje dobře a jsem spokojen.

May 9, 2023
Ještě se mi nestalo,aby pokosová pila byla od výrobce tak rozladěná.Zpracování dost špatné,měkké,kroutí se.

Reviews for VONROC Česká republika

Filter
Mar 4, 2024
široká nabídka dobré ceny rychlé jednání
Feb 29, 2024
Rychlost dodání a kvalita výrobků.
Feb 20, 2024
Vše ok
8 days ago
Feb 20, 2024
Feb 15, 2024
Jan 30, 2024
Jan 4, 2024
Perfektní rychlost dodání, dodáno do 3 pracovních dnů, kvalita výrobku výborná doporučuji
Dec 30, 2023
Dec 24, 2023
Dec 19, 2023
Jan 15, 2024
Rychlost dodání,kvalita vyrobku a cena👍
Jan 12, 2024
Dec 8, 2023
Velká spokojenost. Skvělý servis - výborná komunikace, ochota poradit, rychlé dodání. Krásné ekologické balení. A to hlavní - našla jsem zde opravdu perfektní pilu, která splňuje doslova vše, co jsem od ní chtěla. Výborné pracuje, perfektní rozměry, lehká, pilové pláty v ideální velikosti. Mohu jen doporučit.
Dec 13, 2023
Teleskopický kartáč jsem vyzkoušel na instalovaných FVE panelech,při odstranění napadaného sněhu cca 10cm.Pro mé podmínky instalováno 9ks FVE panelů se teleskopický kartáč i k tomuto účelu osvědčil.Mytí panelů vyzkouším až v létě.
Aug 27, 2023

Drtič Vonroc.

Jul 9, 2023
rychlé vyřízení, co jsme objdnal, to jsme dostal. Nicméně bych doporučil kvalitnější informaci o termínu dodání - vzhledem k tomu, že se jedná o dodávky ze zahraničí, bylo by prima informovat včas/ průběžně o předpokládaném termínu dodání
Aug 29, 2023

Objednavka v poradku, delsi doba doruceni.

Zbozi dorazilo v poradku. Komunikace s obchodem probihala korektne. Je treba pocitat s delsi dobou doruceni, protoze zbozi bylo poslano ze zahranici. Nutna platba predem.
Jun 9, 2023
Velice pozitivní zkušenost. Krásná cena za slunečník, zpracování na jedničku. Rychle dodání. Co víc si přát.
Answer by VONROC Česká republika
Jun 13, 2023
Dobrý den, Mockrát Vám děkuji za Vaši recenzi a jsem ráda, že jste s naším slunečníkem a jeho dodáním spokojen! Přeji krásný slunečný úterní den Nikol Tým VONROC
May 11, 2023
Blesková reakce zákaznického centra vedoucí k bezchybnému vyřešení problému vzniklého při přepravě zboží.
Answer by VONROC Česká republika
May 23, 2023
Dobrý den, Moc Vám děkuji za Váš čas k zanechání recenze a jsem ráda, že jsme Vám pomohli problém rychle vyřešit. Doufám, že jste se svým zbožím spokojen. Přeji krásný slunečný den Nikol Tým VONROC