VONROC Česká republika- Logo - reviews

VONROC Česká republika

92 reviews in the last 12 months164 total reviews

Dec 8, 2023
Velká spokojenost. Skvělý servis - výborná komunikace, ochota poradit, rychlé dodání. Krásné ekologické balení. A to hlavní - našla jsem zde opravdu perfektní pilu, která splňuje doslova vše, co jsem od ní chtěla. Výborné pracuje, perfektní rozměry, lehká, pilové pláty v ideální velikosti. Mohu jen doporučit.

May 9, 2023
Ještě se mi nestalo,aby pokosová pila byla od výrobce tak rozladěná.Zpracování dost špatné,měkké,kroutí se.

Reviews for VONROC Česká republika

Filter
Apr 21, 2023
Apr 26, 2023
Rychlost dodáni
May 23, 2023
Dobrý den, Moc děkuji za Váš čas a napsání recenze. Jsem ráda, že jste byl s doručením spokojen. Přeji slunečný úterní den. Nikol Tým VONROC
Jun 17, 2023
May 28, 2023
Apr 22, 2023
May 9, 2023
May 23, 2023
Dobrý den, Velmi mě mrzí, že nejste s produktem spokojen. Pokud budete mít nějaké problémy, neváhejte prosím kontaktovat náš zákaznický servis a my Vám co nejrychleji a co nejlépe vždy pomůžeme s daným problémem. Přeji hezký úterní den. Nikol Tým VONROC
Sep 10, 2023
Zboží došlo v pořádku i krátkém čase, ale u výrobku nebyl český návod a nepodařilo se mi kontaktovat prodejce , na faktuře není ani zmínka o náležitostech: není adresa, DIČ, ani IČ. Firmu nelze kontaktovat, pouze přes ´dotazník na jejich stránkách. Tam jsem psal, ale odpověď žádná. S výrobkem ale jsem spokojen, ale po zkušenosti tam nenakoupím.
Sep 12, 2023
Dobrý den, děkuji za nákup našich produktů a za zanechání recenze. Velice si toho vážíme. Mrzí mě, že nejste spokojen s odpovědí na Vaše dotazy. Omlouváme se za chybějící český manuál, můžeme jej zaslat v PDF podobě. Vidím, že jsme spolu byli minulý týden v kontaktu, zpětné emaily mohou také přijít do spamu. Omlouváme se, pokud Vám emaily přišly později, než jste očekával. Jakékoliv dotazy můžete odeslat na náš email zákaznického servisu a my Vám co nejdříve odpovíme. Pokud máte nějaké další problémy, ať už s produkty či fakturou či jinými dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Přeji hezký úterní den. Nikol Tým VONROC
Jul 11, 2023
Rychlé doručení . Mechanické produkty by se měly lépe balit. Naviják hadice neměl lehkou cestu. Řidiči jsou různí a mě přišel produkt odřený .
Jul 3, 2023
Nářadí super ale baterie nefunkční objednal jsem dvě a s toho jedna jde a druhá nejde.
Jul 6, 2023
Dobrý den, Děkuji za Vaši recenzi a velmi mě mrzí, že Vám jeden z produktů nefunguje. Pokud máte jakékoliv problémy či chcete vyreklamovat zboží, prosím neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis a pošlete Váš dotaz na service@vonroc.cz, kde Vám ihned pomůžeme vše vyřešit. Přeji hezký den a budeme se těšit na Váš email. Nikol Team VONROC
May 11, 2023
K produktu se nedodává kufřík.
May 23, 2023
Dobrý den, Děkuji, že jste si udělal čas na zanechání recenze. Mrzí mě, že nejste stoprocentně spokojen se zbožím, bohužel náš čistič se nedodává s kufříkem. Pokud budete mít nějaké dotazy či problémy, neváhejte se obrátit na naše zákaznické centrum, kde Vám pomůžeme co nejlépe. Přeji Vám pěkný úterní den. Nikol Tým VONROC
Oct 13, 2023
May 25, 2023