VONROC Česká republika- Logo - reviews

VONROC Česká republika

98 reviews in the last 12 months163 total reviews

Dec 8, 2023
Velká spokojenost. Skvělý servis - výborná komunikace, ochota poradit, rychlé dodání. Krásné ekologické balení. A to hlavní - našla jsem zde opravdu perfektní pilu, která splňuje doslova vše, co jsem od ní chtěla. Výborné pracuje, perfektní rozměry, lehká, pilové pláty v ideální velikosti. Mohu jen doporučit.

May 9, 2023
Ještě se mi nestalo,aby pokosová pila byla od výrobce tak rozladěná.Zpracování dost špatné,měkké,kroutí se.

Reviews for VONROC Česká republika

Filter
May 9, 2023
Answer by VONROC Česká republika
May 23, 2023
Dobrý den, Velmi mě mrzí, že nejste s produktem spokojen. Pokud budete mít nějaké problémy, neváhejte prosím kontaktovat náš zákaznický servis a my Vám co nejrychleji a co nejlépe vždy pomůžeme s daným problémem. Přeji hezký úterní den. Nikol Tým VONROC
Jul 3, 2023
Nářadí super ale baterie nefunkční objednal jsem dvě a s toho jedna jde a druhá nejde.
Answer by VONROC Česká republika
Jul 6, 2023
Dobrý den, Děkuji za Vaši recenzi a velmi mě mrzí, že Vám jeden z produktů nefunguje. Pokud máte jakékoliv problémy či chcete vyreklamovat zboží, prosím neváhejte se obrátit na náš zákaznický servis a pošlete Váš dotaz na service@vonroc.cz, kde Vám ihned pomůžeme vše vyřešit. Přeji hezký den a budeme se těšit na Váš email. Nikol Team VONROC