VONROC România- Logo - reviews

VONROC România

103 reviews in the last 12 months166 total reviews

Good

Nov 4, 2023
Dădeam 5 stele dar am primit o piesă spartă, vezi poza. Over-all bancul este ok, stabil și mobil în același timp.

Jan 27, 2024
Produsul in sine merita cinci stele, expeditia nu, din lipsa unei modalitati de urmarire a expeditiei. La solicitare expres, mi s-a transmis un link de tracking care nu a fost functional, iar firma romana de curierat mi-a comunicat AWB-ul coletului chiar in ziua livrarii. Am incercat sa schimb data livrarii coletului, incercare confirmata de firma de curierat, eu nefiind la domiciliu in ziua respectiva, dar am avut surpriza sa fiu sunat de curier in aceeasi zi el fiind cu coletul in masina. Ca urmare a acestei disfunctionalitati a trebuit sa ma deplasez pana la depozitul firmei de curierat , respectiv la vreo 50 de km de locatia mea. In concluzie, nemultumirea mea nu se adreseaza produsului cumparat ci modalitatii in care (nu) a existat un tracking vizibil pentru mine al coletului, nici international, nici local.

Reviews for VONROC România

Filter
12 days ago
Mi-a placut atat produsul (un compresor) cat si abordarea. Multumesc si recomand cu increadere.
Feb 27, 2024
Totul este ok... produs si livrare profesionala. Multumim
8 days ago
9 days ago
13 days ago
Mar 1, 2024
Jan 27, 2024

Produsul in sine merita cinci stele, tracking si livrare maxim o stea.

Feb 11, 2024
Am achizitionat un capsator pe acumulatori si sunt foarte multumit de puterea de capsare si materialele din care este facut,am in vedere sa mai achizitionez si alte cateva unelte marca VONROC
Jan 26, 2024
Foarte prompti in procesarea si livrarea comenzii.
Jan 28, 2024
Produs de calitate