VONROC România- Logo - reviews

Reviews:

108 reviews in the last 12 months177 total reviews

4.42
Good
Our mission is to enable digital trust. Find out how reviews work at Trusted Shops.

Top positive review

Nov 4, 2023
 Verified review
Dădeam 5 stele dar am primit o piesă spartă, vezi poza. Over-all bancul este ok, stabil și mobil în același timp.

Top negative review

Jan 27, 2024
 Verified review
Produsul in sine merita cinci stele, expeditia nu, din lipsa unei modalitati de urmarire a expeditiei. La solicitare expres, mi s-a transmis un link de tracking care nu a fost functional, iar firma romana de curierat mi-a comunicat AWB-ul coletului chiar in ziua livrarii. Am incercat sa schimb data livrarii coletului, incercare confirmata de firma de curierat, eu nefiind la domiciliu in ziua respectiva, dar am avut surpriza sa fiu sunat de curier in aceeasi zi el fiind cu coletul in masina. Ca urmare a acestei disfunctionalitati a trebuit sa ma deplasez pana la depozitul firmei de curierat , respectiv la vreo 50 de km de locatia mea. In concluzie, nemultumirea mea nu se adreseaza produsului cumparat ci modalitatii in care (nu) a existat un tracking vizibil pentru mine al coletului, nici international, nici local.

Reviews for VONROC România

Reset
8 days ago
Mar 30, 2024

O mizerie de firma

comanda facuta in 19 martie si nici pana la aceasta data nu a ajuns. NU recomand
Mar 21, 2024
 Verified review
Comunicare buna. Produsul a ajuns deteliorat din cauza transportului si banii au fost returnati. Din pacate stocul s-a epuizat si nu mi -au putut trimite alt produs sa pot aprecia si calitativ
Mar 21, 2024
Au trecut 12 zile si nu am primit comanda
Jan 28, 2024

Mașină maturat

Nu recomand, am comandat mașina de maturat care a venit cu o roata ruptă. Am trimis și email pentru rezolvarea problemei dar nu am primit nici un răspuns. Neserioși
Jan 27, 2024
 Verified review

Produsul in sine merita cinci stele, tracking si livrare maxim o stea.

Jul 26, 2023

Teapa

Coletul era desfacut, derulatorul nu functioneaza si sigur a mai fost returnat, pt retur nu exista un nr de telefon de contact pr România, doar adresa de email, adresa de retur e in Regatul tarilor de jos.
Jul 17, 2023
 Verified review
NU COINCID INFORMATIILE DE PE SITE CU REALITATEA, NU ACCEPTA RETUR. MA PUN SA TRIMIT IN OLANDA, DESI EU AM COMANDAT PE SITE DIN ROMANIA
Jul 16, 2023
 Verified review
O nota buna,asta pentru ca aparatul cumparat nu avea instructiuni in limba romana
Jul 5, 2023
 Verified review
Mașină de tăiat canale a fost ok, aspiratorul nu.
Jun 30, 2023
 Verified review
nu se poate factura pe firma, nu se poate contacta furnizorul
May 28, 2023
 Verified review
Am comandat un produl, a fost achitat si nimic...dupa o saptamana intreb si eu pe mail care e stadiul comenzii si tot nimic..nu s-a oferit niciun raspuns...am gasit dupa cateva zile banii in cont..
May 19, 2023
 Verified review
Prost ambalate produsele, neasigurate.
May 12, 2023
 Verified review

Produsele de calitate buna si la pret bun

Produsele sunt bune si calitatea e ok in special pentru pretul pe care il au dar ar trebui sa aiba grija mai mare cu impachetarea coletelor. Marele avantaj la produse este ca bateriile sunt compatibile intre ele asa ca nu e nevoie sa cumperi de fiecare data ustensila cu tot cu baterii.
May 8, 2023
 Verified review
Am primit un produs defect
May 7, 2023
 Verified review
A venit fata șurubul pentru blocare la unghi de la circular in rest toate produsele intacte și conforme descrieri!