VONROC România- Logo - reviews

Reviews:

108 reviews in the last 12 months177 total reviews

4.42
Good
Our mission is to enable digital trust. Find out how reviews work at Trusted Shops.

Top positive review

Nov 4, 2023
 Verified review
Dădeam 5 stele dar am primit o piesă spartă, vezi poza. Over-all bancul este ok, stabil și mobil în același timp.

Top negative review

Jan 27, 2024
 Verified review
Produsul in sine merita cinci stele, expeditia nu, din lipsa unei modalitati de urmarire a expeditiei. La solicitare expres, mi s-a transmis un link de tracking care nu a fost functional, iar firma romana de curierat mi-a comunicat AWB-ul coletului chiar in ziua livrarii. Am incercat sa schimb data livrarii coletului, incercare confirmata de firma de curierat, eu nefiind la domiciliu in ziua respectiva, dar am avut surpriza sa fiu sunat de curier in aceeasi zi el fiind cu coletul in masina. Ca urmare a acestei disfunctionalitati a trebuit sa ma deplasez pana la depozitul firmei de curierat , respectiv la vreo 50 de km de locatia mea. In concluzie, nemultumirea mea nu se adreseaza produsului cumparat ci modalitatii in care (nu) a existat un tracking vizibil pentru mine al coletului, nici international, nici local.

Reviews for VONROC România

Jan 23, 2024
Jan 19, 2024
Jan 28, 2024

Mașină maturat

Nu recomand, am comandat mașina de maturat care a venit cu o roata ruptă. Am trimis și email pentru rezolvarea problemei dar nu am primit nici un răspuns. Neserioși
Jan 14, 2024

Mulțumit

Hmmm produsul arata bine merge perfect sper sa și țină pe termen lung, a durat 7 zile livrarea in rest totul e bine până acum. Mulțumesc
Dec 31, 2023
 Verified review
LIVRARE PROMPTA, PRODUSUL DE CALITATE.
Dec 28, 2023

Totul ok

Dinou zic: totul ok
Dec 22, 2023
Nov 4, 2023
Oct 22, 2023
 Verified review
Am achizitionat 11 scule electrice de la Vonroc din acestea am probat și funcționează 10,iar un fierastrau sabie funcționează dar nu blocheaza pinza și nu se poate folosi.Am trimis un e-mail sambata și aștept sa fiu contactat aceasta find motivul a 4 stele,in funcție de rezolvarea problemei voi reveni.Altfel am folosit și sunt foarte încântat de polizor unghiular 501 și 504 ,bormasina cu percutie și insurubare și bormasina cu impact 504 și 509,scula multifunctionala cu vibrate, ciocan rotopercutor ,capsator. Toate sculele sant cu acumulatori
Nov 23, 2023
 Verified review

Pret corect, livrare prompta, produs bun

Am achizitionat o perie de spala cu coada de 6,5m, produsul are un pret rezonabil, a sosit la timp si este ca in descrierea de pe site.
Sep 11, 2023

Evaluare tocator resturi vegetale

În cazul produsului achiziționat de mine, tocator resturi vegetale, impingatorul a fost confecționat dintr-un plastic f subțire care a cedat la prima proba. Sper ca tocatorul sa nu fie la fel de prost. În ceea ce privește ambalarea și livrarea produsului, ok.
Oct 19, 2023
 Verified review
Mi-a placut foarte mult seriozitatea,promtitudinea, profesionalismul si managemntul rezolvarii comenzii mele. Sunteti o echipa de NOTA 10. Si pe aceasta cale va multumesc cum s-a rezolvat neconformitatea creata
May 1, 2023
 Verified review
Platforma online ușor de utilizat și expedierea promptă a produselor comandate. Din păcate multe din produse nu au cartea tehnică, privind montajul și utilizarea, tradusă în limba română.