VONROC România- Logo - reviews

Reviews:

108 reviews in the last 12 months177 total reviews

4.42
Good
Our mission is to enable digital trust. Find out how reviews work at Trusted Shops.

Top positive review

Nov 4, 2023
 Verified review
Dădeam 5 stele dar am primit o piesă spartă, vezi poza. Over-all bancul este ok, stabil și mobil în același timp.

Top negative review

Jan 27, 2024
 Verified review
Produsul in sine merita cinci stele, expeditia nu, din lipsa unei modalitati de urmarire a expeditiei. La solicitare expres, mi s-a transmis un link de tracking care nu a fost functional, iar firma romana de curierat mi-a comunicat AWB-ul coletului chiar in ziua livrarii. Am incercat sa schimb data livrarii coletului, incercare confirmata de firma de curierat, eu nefiind la domiciliu in ziua respectiva, dar am avut surpriza sa fiu sunat de curier in aceeasi zi el fiind cu coletul in masina. Ca urmare a acestei disfunctionalitati a trebuit sa ma deplasez pana la depozitul firmei de curierat , respectiv la vreo 50 de km de locatia mea. In concluzie, nemultumirea mea nu se adreseaza produsului cumparat ci modalitatii in care (nu) a existat un tracking vizibil pentru mine al coletului, nici international, nici local.

Reviews for VONROC România

(8)
Reset
Apr 21, 2023
 Verified review
Comerț civilizat, cursiv și fără întârzieri. Comanda implicând mai multe colete, ar fi de dorit ca acestea să fie livrate in același timp pentru a evita pierderea timpului.
Aug 4, 2023
 Verified review
Produsele sunt ok. Dar nu știu dacă ambalajele au plecat deschise sau au fost deschise pe drum. Erau pir și simplu deschise dar nu au căzut piesele din cutie. Sper
Jul 12, 2023
 Verified review
Un aparat excelent ca raport calitate-pret. E primul meu aparat de slefuit cu acumulator si pot sa spun ca sunt foarte multumit de el pana acum.
Nov 3, 2023
 Verified review
Totul a decurs ok, foarte multumit. Intrebare? Chiar nu putea sa aiba incarcatorul si un buton on/off? In rest foarte multumit.
Jun 19, 2023
 Verified review
Produsul a fost exact ca cel descris pe site, foarte bi e ambalat și cu manual de utilizare inclus. Excelent
Apr 26, 2023
 Verified review
Sunt foarte multumita atat de produs cat si de livrarea rapida si felul in care ati impachetat produsul.
Sep 30, 2023
 Verified review
Good services, but I did not know that products are also available on Emax Romania, and cheaper .....
Nov 15, 2023
 Verified review
Livrarea comenzi , încă nu am folosit produsul cumpărat . Pare ok la prima vedere .
Nov 11, 2023
 Verified review
Amabilitate, punctualitate, transparentă in prezentarea si livrarea produselor
Dec 13, 2023
 Verified review
Profesionalism și seriozitate. Mulțumesc. Succes in continuare.
Sep 28, 2023
 Verified review
Coletul a ajuns relativ repede. Produs foarte bun. Recomand!
Jun 23, 2023
 Verified review
Operativitate si marfa super,primita in termenul promis!
Jun 17, 2023
 Verified review
O pompa bine conceputa. Este ytila si usor de utilizat
Dec 13, 2023
 Verified review
Seriozitatea și rapiditatea procesului de livrare
Dec 11, 2023
 Verified review
Un super produs care isi face treaba de minune !
Jun 30, 2023
 Verified review
Seriozitate, rapiditate si atentia la detalii.
May 15, 2023
Diversitatea de produse din platforma 20V
May 10, 2023
 Verified review
Revin cu review dupa ce testez produsele
Jun 5, 2023
 Verified review
O experiență foarte bună, recomand...
Aug 10, 2023
raport pret/calitate foarte bun