VONROC România- Logo - reviews

Reviews:

108 reviews in the last 12 months177 total reviews

4.42
Good
Our mission is to enable digital trust. Find out how reviews work at Trusted Shops.

Top positive review

Nov 4, 2023
 Verified review
Dădeam 5 stele dar am primit o piesă spartă, vezi poza. Over-all bancul este ok, stabil și mobil în același timp.

Top negative review

Jan 27, 2024
 Verified review
Produsul in sine merita cinci stele, expeditia nu, din lipsa unei modalitati de urmarire a expeditiei. La solicitare expres, mi s-a transmis un link de tracking care nu a fost functional, iar firma romana de curierat mi-a comunicat AWB-ul coletului chiar in ziua livrarii. Am incercat sa schimb data livrarii coletului, incercare confirmata de firma de curierat, eu nefiind la domiciliu in ziua respectiva, dar am avut surpriza sa fiu sunat de curier in aceeasi zi el fiind cu coletul in masina. Ca urmare a acestei disfunctionalitati a trebuit sa ma deplasez pana la depozitul firmei de curierat , respectiv la vreo 50 de km de locatia mea. In concluzie, nemultumirea mea nu se adreseaza produsului cumparat ci modalitatii in care (nu) a existat un tracking vizibil pentru mine al coletului, nici international, nici local.

Reviews for VONROC România

Jan 28, 2024
Produs de calitate
Jan 26, 2024
 Verified review
Foarte prompti in procesarea si livrarea comenzii.
Jan 25, 2024
Xxxxxx
Jan 25, 2024
Promptitudine
Jan 23, 2024
Jan 19, 2024
Jan 14, 2024

Mulțumit

Hmmm produsul arata bine merge perfect sper sa și țină pe termen lung, a durat 7 zile livrarea in rest totul e bine până acum. Mulțumesc
Dec 31, 2023
 Verified review
LIVRARE PROMPTA, PRODUSUL DE CALITATE.
Dec 28, 2023

Totul ok

Dinou zic: totul ok
Dec 22, 2023
Dec 13, 2023
 Verified review
Profesionalism și seriozitate. Mulțumesc. Succes in continuare.
Dec 13, 2023
 Verified review
Seriozitatea și rapiditatea procesului de livrare
Dec 11, 2023
 Verified review
Un super produs care isi face treaba de minune !
Dec 10, 2023
Nov 30, 2023
Nov 28, 2023
Nov 25, 2023
Nov 23, 2023
 Verified review

Pret corect, livrare prompta, produs bun

Am achizitionat o perie de spala cu coada de 6,5m, produsul are un pret rezonabil, a sosit la timp si este ca in descrierea de pe site.
Nov 23, 2023