VONROC România- Logo - reviews

Reviews:

108 reviews in the last 12 months177 total reviews

4.42
Good
Our mission is to enable digital trust. Find out how reviews work at Trusted Shops.

Top positive review

Nov 4, 2023
 Verified review
Dădeam 5 stele dar am primit o piesă spartă, vezi poza. Over-all bancul este ok, stabil și mobil în același timp.

Top negative review

Jan 27, 2024
 Verified review
Produsul in sine merita cinci stele, expeditia nu, din lipsa unei modalitati de urmarire a expeditiei. La solicitare expres, mi s-a transmis un link de tracking care nu a fost functional, iar firma romana de curierat mi-a comunicat AWB-ul coletului chiar in ziua livrarii. Am incercat sa schimb data livrarii coletului, incercare confirmata de firma de curierat, eu nefiind la domiciliu in ziua respectiva, dar am avut surpriza sa fiu sunat de curier in aceeasi zi el fiind cu coletul in masina. Ca urmare a acestei disfunctionalitati a trebuit sa ma deplasez pana la depozitul firmei de curierat , respectiv la vreo 50 de km de locatia mea. In concluzie, nemultumirea mea nu se adreseaza produsului cumparat ci modalitatii in care (nu) a existat un tracking vizibil pentru mine al coletului, nici international, nici local.

Reviews for VONROC România

(13)
Reset
Nov 15, 2023
 Verified review
Livrarea comenzi , încă nu am folosit produsul cumpărat . Pare ok la prima vedere .
Nov 13, 2023
Nov 11, 2023
 Verified review
Amabilitate, punctualitate, transparentă in prezentarea si livrarea produselor
Nov 6, 2023
Nov 4, 2023
Nov 3, 2023
 Verified review
Totul a decurs ok, foarte multumit. Intrebare? Chiar nu putea sa aiba incarcatorul si un buton on/off? In rest foarte multumit.
Oct 23, 2023
Oct 22, 2023
 Verified review
Am achizitionat 11 scule electrice de la Vonroc din acestea am probat și funcționează 10,iar un fierastrau sabie funcționează dar nu blocheaza pinza și nu se poate folosi.Am trimis un e-mail sambata și aștept sa fiu contactat aceasta find motivul a 4 stele,in funcție de rezolvarea problemei voi reveni.Altfel am folosit și sunt foarte încântat de polizor unghiular 501 și 504 ,bormasina cu percutie și insurubare și bormasina cu impact 504 și 509,scula multifunctionala cu vibrate, ciocan rotopercutor ,capsator. Toate sculele sant cu acumulatori
Oct 19, 2023
 Verified review
Mi-a placut foarte mult seriozitatea,promtitudinea, profesionalismul si managemntul rezolvarii comenzii mele. Sunteti o echipa de NOTA 10. Si pe aceasta cale va multumesc cum s-a rezolvat neconformitatea creata
Oct 12, 2023
Sep 30, 2023
 Verified review
Good services, but I did not know that products are also available on Emax Romania, and cheaper .....
Sep 28, 2023
 Verified review
Coletul a ajuns relativ repede. Produs foarte bun. Recomand!
Sep 16, 2023
Sep 11, 2023

Evaluare tocator resturi vegetale

În cazul produsului achiziționat de mine, tocator resturi vegetale, impingatorul a fost confecționat dintr-un plastic f subțire care a cedat la prima proba. Sper ca tocatorul sa nu fie la fel de prost. În ceea ce privește ambalarea și livrarea produsului, ok.
Sep 7, 2023
Sep 4, 2023
Aug 14, 2023
calitate produs foarte bine
Aug 10, 2023
raport pret/calitate foarte bun
Aug 4, 2023
 Verified review
Produsele sunt ok. Dar nu știu dacă ambalajele au plecat deschise sau au fost deschise pe drum. Erau pir și simplu deschise dar nu au căzut piesele din cutie. Sper
Aug 4, 2023
Instrucțiuni detaliate.