VONROC România- Logo - reviews

Reviews:

110 reviews in the last 12 months177 total reviews

4.35
Good
Our mission is to enable digital trust. Find out how reviews work at Trusted Shops.

Top positive review

Nov 4, 2023
 Verified review
Dădeam 5 stele dar am primit o piesă spartă, vezi poza. Over-all bancul este ok, stabil și mobil în același timp.

Top negative review

Jan 27, 2024
 Verified review
Produsul in sine merita cinci stele, expeditia nu, din lipsa unei modalitati de urmarire a expeditiei. La solicitare expres, mi s-a transmis un link de tracking care nu a fost functional, iar firma romana de curierat mi-a comunicat AWB-ul coletului chiar in ziua livrarii. Am incercat sa schimb data livrarii coletului, incercare confirmata de firma de curierat, eu nefiind la domiciliu in ziua respectiva, dar am avut surpriza sa fiu sunat de curier in aceeasi zi el fiind cu coletul in masina. Ca urmare a acestei disfunctionalitati a trebuit sa ma deplasez pana la depozitul firmei de curierat , respectiv la vreo 50 de km de locatia mea. In concluzie, nemultumirea mea nu se adreseaza produsului cumparat ci modalitatii in care (nu) a existat un tracking vizibil pentru mine al coletului, nici international, nici local.

Reviews for VONROC România

Ok
Jul 18, 2023
Jul 15, 2023
 Verified review
Livrare ok, produse super.
Jul 12, 2023
 Verified review
Un aparat excelent ca raport calitate-pret. E primul meu aparat de slefuit cu acumulator si pot sa spun ca sunt foarte multumit de el pana acum.
Jul 10, 2023
Jul 5, 2023
produs competitiv
Jul 3, 2023
 Verified review
Livrare prompta, produs bun.
Jun 30, 2023
 Verified review
Seriozitate, rapiditate si atentia la detalii.
Jun 23, 2023
 Verified review
Operativitate si marfa super,primita in termenul promis!
Jun 19, 2023
Jun 19, 2023
 Verified review
Produsul a fost exact ca cel descris pe site, foarte bi e ambalat și cu manual de utilizare inclus. Excelent
Jun 17, 2023
 Verified review
O pompa bine conceputa. Este ytila si usor de utilizat
Jun 5, 2023
 Verified review
O experiență foarte bună, recomand...
May 29, 2023
May 24, 2023