VONROC România- Logo - reviews

Reviews:

108 reviews in the last 12 months177 total reviews

4.42
Good
Our mission is to enable digital trust. Find out how reviews work at Trusted Shops.

Top positive review

Nov 4, 2023
 Verified review
Dădeam 5 stele dar am primit o piesă spartă, vezi poza. Over-all bancul este ok, stabil și mobil în același timp.

Top negative review

Jan 27, 2024
 Verified review
Produsul in sine merita cinci stele, expeditia nu, din lipsa unei modalitati de urmarire a expeditiei. La solicitare expres, mi s-a transmis un link de tracking care nu a fost functional, iar firma romana de curierat mi-a comunicat AWB-ul coletului chiar in ziua livrarii. Am incercat sa schimb data livrarii coletului, incercare confirmata de firma de curierat, eu nefiind la domiciliu in ziua respectiva, dar am avut surpriza sa fiu sunat de curier in aceeasi zi el fiind cu coletul in masina. Ca urmare a acestei disfunctionalitati a trebuit sa ma deplasez pana la depozitul firmei de curierat , respectiv la vreo 50 de km de locatia mea. In concluzie, nemultumirea mea nu se adreseaza produsului cumparat ci modalitatii in care (nu) a existat un tracking vizibil pentru mine al coletului, nici international, nici local.

Reviews for VONROC România

May 11, 2023
Multumesc
May 10, 2023
 Verified review
Revin cu review dupa ce testez produsele
May 8, 2023
May 7, 2023
May 4, 2023
Merge bine
NH
May 2, 2023
May 1, 2023
 Verified review
Platforma online ușor de utilizat și expedierea promptă a produselor comandate. Din păcate multe din produse nu au cartea tehnică, privind montajul și utilizarea, tradusă în limba română.
Apr 27, 2023
Apr 26, 2023
 Verified review
Sunt foarte multumita atat de produs cat si de livrarea rapida si felul in care ati impachetat produsul.
Apr 25, 2023
Apr 21, 2023
 Verified review
Comerț civilizat, cursiv și fără întârzieri. Comanda implicând mai multe colete, ar fi de dorit ca acestea să fie livrate in același timp pentru a evita pierderea timpului.