super-sklep.roReviews

4.77

Reviews for super-sklep.ro

85 verified reviews in the last 12 months

107 total reviews
This is how we ensure that reviews come from real consumers.

the most relevant positive review

May 21, 2022
Super experienta la cumparaturi. Totul e clar si intuitiv. Produsele sunt asa cum ar trebui sa fie, impreuna cu ambalarea lor. Singura recomandare de imbunatatire este la descrierea produselor, materiale in special. Cateodata vreau sa stiu mai multe si pe site-ul producatorului poate nu mai afisat. Desigur, am optiune sa sun si sa cer mai multe detalii dar asta nu e intotdeauna la indemana.

Show all positive reviews

the most relevant critical review

Mar 3, 2022
Nu am dat o stea pentru ca serviciile, in general, sunt ok, mai putin returul. De aproape 3 saptamani astept sa imi fie returnati banii. De fiecare data cand sun, este aceeasi placa, coletul a plecat in Polonia, cei din Polonia au la dispozitie 14 zile sa va returneze banii etc. Presupun ca asteapta si pana in ultima dintre cele 14 zile. :) Eu nu am asteptat 14 zile sa fac plata sau sa ridic coletul. Sunteti doar nesimtiti. 14 zile ca sa iti primesti banii inapoi pentru o companie de marimea asta este rusinos. Spun asta in conditiile in care si eu detin un mic business online.

Show all critical reviews

Reviews for super-sklep.ro

Filter
 Sort by Relevance
Sep 1, 2022
Modul de livrare este perfect 👍👍 de la ambalat pana la transport 👍
Aug 12, 2022
Tot ce am comandat a fost de calitate , bine impachetat si a ajuns rapid ....in Romania.. O sa mai cumpar ! Multumesc
Aug 10, 2022
cel mai tare magazin mereu cand imi caut ceva anume gasesc nu sunt scumpe
Jul 31, 2022
sa imi oferiti punctele de la comanda 3812422 asav cum scrie si pe pagina!
Jul 31, 2022
Foare tare siteul, iar returul poate fi mai simplu
Aug 18, 2022
Aug 1, 2022
Aug 1, 2022
Jul 4, 2022
Produsele sunt de foarte buna calitate, nu am nimic de reprosat, livrarea a fost rapida pentru fiecare comanda.
Jul 4, 2022
Excellent service, excellent delivery, easy to order! Highly recommended
Jul 13, 2022
Totul a fost ok mai puțin pretul transportului.
Jul 10, 2022
Jul 9, 2022
Jul 8, 2022
Pretul transportului este mare!🤨
Jun 16, 2022
Produse calitative! Chiar recomand. Comand foarte des de la acestia si mereu am ramas placut surprins. Pentru partea de customer service au numai cuvinte de lauda. De fiecare data cand am avut o problema, aceeasi domnisoara m-a ajutat, si a fost foarte amabila, si dornica sa ma ajute. Recomand!
Jun 28, 2022
F ușor de navigat în site, mărimi disponibile, branduri diverse, curierat rapid, produse conform așteptărilor, puncte pt fiecare comanda care se pot folosi pt a obține un discount la următoarele comenzi.
Jun 27, 2022
Pozitiv: - selectie; - UX ok pe desktop; Negativ: - UX pentru mobil la un dispozitiv cu rezolutie mica 320;
Jun 8, 2022
Varietate mare de produse, oferte si discounturi periodic. Pe mine m-au convins.