super-sklep.roReviews

4.77

Reviews for super-sklep.ro

74 verified reviews in the last 12 months

87 total reviews
This is how we ensure that reviews come from real consumers.

the most relevant positive review

1 month ago
Super experienta la cumparaturi. Totul e clar si intuitiv. Produsele sunt asa cum ar trebui sa fie, impreuna cu ambalarea lor. Singura recomandare de imbunatatire este la descrierea produselor, materiale in special. Cateodata vreau sa stiu mai multe si pe site-ul producatorului poate nu mai afisat. Desigur, am optiune sa sun si sa cer mai multe detalii dar asta nu e intotdeauna la indemana.

Show all positive reviews

the most relevant critical review

4 months ago
Nu am dat o stea pentru ca serviciile, in general, sunt ok, mai putin returul. De aproape 3 saptamani astept sa imi fie returnati banii. De fiecare data cand sun, este aceeasi placa, coletul a plecat in Polonia, cei din Polonia au la dispozitie 14 zile sa va returneze banii etc. Presupun ca asteapta si pana in ultima dintre cele 14 zile. :) Eu nu am asteptat 14 zile sa fac plata sau sa ridic coletul. Sunteti doar nesimtiti. 14 zile ca sa iti primesti banii inapoi pentru o companie de marimea asta este rusinos. Spun asta in conditiile in care si eu detin un mic business online.

Show all critical reviews

Reviews for super-sklep.ro

Filter
 Sort by Relevance
10 days ago
Produse calitative! Chiar recomand. Comand foarte des de la acestia si mereu am ramas placut surprins. Pentru partea de customer service au numai cuvinte de lauda. De fiecare data cand am avut o problema, aceeasi domnisoara m-a ajutat, si a fost foarte amabila, si dornica sa ma ajute. Recomand!
18 days ago
Varietate mare de produse, oferte si discounturi periodic. Pe mine m-au convins.
23 days ago
Multe produse ale unor marci pe care le urmaresc.
1 month ago
Totul a fost perfect, foarte repede și ușor.
Produs de calitate
3 months ago
1. site-ul bun, ușor de căutat. professional. 2. Produse foarte nice, diverse și de nișa, de calitate. 3.transportul puțin cam scump. 4. ambalatul produselor merita mai multă atenție. Recomand o cutie solida din carton, nu punga. exista riscul de lovire in momentul transportului. am fost nevoit sa returnez un produs din aceasta cauza.
3 months ago
Comenzile ajung super rapid, produsele sunt de cea mai buna calitate, preturile super ok! Keep the good work guys!
3 months ago
Am achizitionat o pereche de Converse si produsul este conform descrierilor si fotografiilor.
3 months ago
Produse de calitate, super brand-uri, coletele ajung foarte repede! Keep the good work!
3 months ago
Fast delivery, great product.
The best in the world!💪
3 months ago
Am comandat 2 tricouri Trasher . Unul dintre ele a venit cu o gaura in zona subratului
Answer by super-sklep.ro
2 months ago
Clientul nu a contactat direct magazinul în legătură cu o posibilă problemă legată de comandă. Am încercat să îl contactăm, pentru a putea rezolva problema, dar nu a fost posibil