supersklep.ro

60 reviews in the last 12 months179 total reviews

May 27, 2023
ieftin si bun! fr tho, incredibil, am crezut ca imi luam teapa dar a venit imediat dupa, si e ca lumea :)) am primit si un desfăcător!

Dec 17, 2023
RETURNAREA BANILOR CÂT MAI REPEDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!

Reviews for supersklep.ro

Filter
Dec 5, 2023
Dec 17, 2023
RETURNAREA BANILOR CÂT MAI REPEDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!
May 27, 2023

ca lumea

Nov 7, 2023
The fastest best coolest skate (&more) shop. To improve: prices; margin is probably a little too high to some of the products; personally i would have bought more, if prices were a little lower. And probably others would too.
Nov 28, 2023

Recomand cu încredere

Am comandat de multe ori și nu am avut probleme niciodată. Comanda a ajuns rapid. În cazul în care am avut nevoie de altă mărime procesul a fost foarte simplu și eficient. Recomand cu încredere!
May 31, 2023
Deosebit de frumoși, lucrați impecabil, foarte buni calitativ cat despre preț ... excelent.Recomand din tot sufletul!Am luat pentru toată familia!
Apr 20, 2023
Echipa super! Trebuie sa imbubatatiti metoda de urmarire a comenzii. Nu am stiut nimic de comanda pana nu a ajuns curierul la usa mea!
Jul 10, 2023
Cam greu de comunicat (din momentul in care am plasat comanda nu am mai stiut nimic… pana a aparut curierul)dar produsele sunt ok!
Jul 12, 2023

Experiența placuta

Ce mi-a plăcut a fost rapiditatea cu care a fost livrata comanda iar produsul a fost conform descrierii. Va multumesc!
Jul 29, 2023
Modul de lucru și expedierea prompta și ajungerea coletului foarte repede Țineți-o tot asa Mulțumesc o zi buna!
Sep 13, 2023
serviciul clienți top. retur simplu. masuratori reale. haine originale. tot ce iti poti dori de la un magazin
Apr 5, 2023
Great choices of products! I'm delighted of the promotions. Excellent customer support
Aug 18, 2023

Recomand tuturor acest magazin

Produse originale, transport rapid, un magazin serios, de incredere.
Apr 6, 2023
Produse diversificate, prețuri atractive, transport rapid și sigur.
Jul 19, 2023
Termen rapid de livrare conform comenzii și produselor din site
Feb 27, 2024
RETURNAREA BANILOR PE RETURURI MA I RAPIDA , RAPIDA RAPIDA
Oct 20, 2023
Produse de calitate superioara!Livrare rapida!Felicitari!
Jul 18, 2023
De incredere, eficienti si raspind rapid la mailuri.
Sep 8, 2023
Livrare prompta , produse originale
Jun 14, 2023
Mulțumită de serviciile oferite.