supersklep.ro
Reviews:

57 reviews in the last 12 months175 total reviews

4.93
Excellent
Our mission is to enable digital trust. Find out how reviews work at Trusted Shops.

Top positive review

May 27, 2023
 Verified review
ieftin si bun! fr tho, incredibil, am crezut ca imi luam teapa dar a venit imediat dupa, si e ca lumea :)) am primit si un desfăcător!

Top negative review

Mar 1, 2023
 Verified review
Buna seara! Ceea ce este in imagine nu corespunde intocmai cu realitatea. Ultima comanda m a dezamagit, sincer. Imi pare rau

Reviews for supersklep.ro

Filter
Sort by
Latest first
Jul 18, 2023
 Verified review
De incredere, eficienti si raspind rapid la mailuri.
Jul 12, 2023

Experiența placuta

Ce mi-a plăcut a fost rapiditatea cu care a fost livrata comanda iar produsul a fost conform descrierii. Va multumesc!
Jul 10, 2023
 Verified review
Cam greu de comunicat (din momentul in care am plasat comanda nu am mai stiut nimic… pana a aparut curierul)dar produsele sunt ok!
Jul 5, 2023
Jun 14, 2023
 Verified review
Mulțumită de serviciile oferite.
Jun 14, 2023
May 31, 2023
 Verified review
Deosebit de frumoși, lucrați impecabil, foarte buni calitativ cat despre preț ... excelent.Recomand din tot sufletul!Am luat pentru toată familia!
May 27, 2023

May 15, 2023
May 14, 2023
Apr 20, 2023
 Verified review
Echipa super! Trebuie sa imbubatatiti metoda de urmarire a comenzii. Nu am stiut nimic de comanda pana nu a ajuns curierul la usa mea!
Apr 6, 2023
 Verified review
Produse diversificate, prețuri atractive, transport rapid și sigur.
Apr 5, 2023
 Verified review
Great choices of products! I'm delighted of the promotions. Excellent customer support
Mar 7, 2023
 Verified review
Livrare rapida. Servicii excelente.Informatii despre comanda imediat dupa ce o plasezi, nu am intampinat nicio problema in cursul comenzii si livrarii.