supersklep.ro
Reviews:

57 reviews in the last 12 months175 total reviews

4.93
Excellent
Our mission is to enable digital trust. Find out how reviews work at Trusted Shops.

Top positive review

May 27, 2023
 Verified review
ieftin si bun! fr tho, incredibil, am crezut ca imi luam teapa dar a venit imediat dupa, si e ca lumea :)) am primit si un desfăcător!

Top negative review

Mar 1, 2023
 Verified review
Buna seara! Ceea ce este in imagine nu corespunde intocmai cu realitatea. Ultima comanda m a dezamagit, sincer. Imi pare rau

Reviews for supersklep.ro

May 27, 2023

ca lumea

Mar 7, 2023
 Verified review
Livrare rapida. Servicii excelente.Informatii despre comanda imediat dupa ce o plasezi, nu am intampinat nicio problema in cursul comenzii si livrarii.
May 31, 2023
 Verified review
Deosebit de frumoși, lucrați impecabil, foarte buni calitativ cat despre preț ... excelent.Recomand din tot sufletul!Am luat pentru toată familia!
Apr 20, 2023
 Verified review
Echipa super! Trebuie sa imbubatatiti metoda de urmarire a comenzii. Nu am stiut nimic de comanda pana nu a ajuns curierul la usa mea!
Jul 10, 2023
 Verified review
Cam greu de comunicat (din momentul in care am plasat comanda nu am mai stiut nimic… pana a aparut curierul)dar produsele sunt ok!
Jul 12, 2023

Experiența placuta

Ce mi-a plăcut a fost rapiditatea cu care a fost livrata comanda iar produsul a fost conform descrierii. Va multumesc!
Jul 29, 2023
 Verified review
Modul de lucru și expedierea prompta și ajungerea coletului foarte repede Țineți-o tot asa Mulțumesc o zi buna!
Sep 13, 2023
 Verified review
serviciul clienți top. retur simplu. masuratori reale. haine originale. tot ce iti poti dori de la un magazin
Apr 5, 2023
 Verified review
Great choices of products! I'm delighted of the promotions. Excellent customer support
Aug 18, 2023

Recomand tuturor acest magazin

Produse originale, transport rapid, un magazin serios, de incredere.
Apr 6, 2023
 Verified review
Produse diversificate, prețuri atractive, transport rapid și sigur.
Jul 19, 2023
 Verified review
Termen rapid de livrare conform comenzii și produselor din site
Oct 20, 2023
 Verified review
Produse de calitate superioara!Livrare rapida!Felicitari!