magazin-romanesc.de

Details
Contact

Categories

Description
Magazin Romanesc Hermannstadt. Produse Traditionale Romanesti pentru romanii din Germania. Livram gratuit in toata Germania. Suntem o echipa tanara de romani stabiliti in Germania si care din dorinta de a gusta, savura si oferi mai departe mancarurile si bauturile romanesti, am deschis un Magazin Romanesc in Germania pentru romanii din Germania. Pentru a va bucura de gustul autentic al produselor noastre romanesti va invitampe cei care doriti livrarea produselor acasa sa intrati pe adresa Magazinului Romanesc Online pe www.magazin-romanesc.de Pentru mai multe detalii va stam la dispozitie de Luni – Sambata de la 8:00 – 20:00 la numarul 052429805017 sau whatsapp 015124446060 sau ne puteti scrie pe Facebook, pagina de Contact sau la adresa office@magazin-romanesc.de . Cum platesc ? Plata produselor romanesti cumparate este securizata prin conexiune https si certificata de McAffe ca SECURE si se face prin oricare din urmatoarele metode: -Card Credit -PayPal ( office@magazin-romanesc.de ) -Sofort Überweisung -Plata la banca Odata ce avem confirmarea platii, se va face livrarea produselor prin DHL. Produsele ajung la clientii magazinului nostru online in aproximativ 2-3 zile. Va multumim pentru cumparaturi si va uram o zi frumoasa in continuare ! *comanda peste 59 € si beneficiezi de transport gratuit ! *platile sunt securizate iar siteul foloseste un protocol https
Contact

Delia Radulet

Reviews for magazin-romanesc.de

4.73 / 5.00
Excellent
How is the rating calculated?

274 reviews in the last 12 months

87 %
6 %
2 %
2 %
3 %
274 total reviews

What other customers say about their experience with magazin-romanesc.de

Sort order Latest first
Gut

Verified review|
Wie immer alles Top

2 days ago
Perfect totul.oameni serioși

Alles super

Verified review|
Livrare rapida. Corespunzator impachetat. Foarte Multimetern.

Perfect

Un magazin excepțional

Ist ok

Forte bune

Tolle Ware

1 week ago
Produse foarte bune si livrare prompta

2 weeks ago
Super

Verified review|
Totul era foarte gustos si am primit totul o zi dupa comanda. Perfect Multumesc mult

SuperRecomand

Totul excelentTotul

3 weeks ago
Produse de calitate

Verified review|
mereu e o placere, de a putea ,pune pe masa o mâncare Tradițională Românească ..

Verified review|
M-am bucurat mult să găsesc produse românești în Germania, bune și repede livrate. Excelent

Sehr gute Erfahrung

Answer by magazin-romanesc.de
3 weeks ago
Buna ziua, pai cred ca ati confundat stelele, daca e asa gute Erfahrung, trebuia sa dati 5 stelute la toate campurile: service, goods si delivery.
Excelent