jukki.cz

808 reviews in the last 12 months2,270 total reviews

May 24, 2023
Jsem spokojená s rychlostí doručení stejně tak se zabalením a rovněž i s produkty. Jsou kvalitní. Mají krásné vzory. Mám v plánu na tomhle E-shopu ještě minimálně jendou nakopit! Deka do vajíčka je skvělá, moc se těším až ji s našim drobeček použijeme. Koupila jsem si zde také porodní vložky. S těmi jsem nad míru spokojená. Jednorázové podložky jsou zde také kvalitní. Síťové kalhotky se moc hodily! Gelové chladivé polštářky na prsa a chrániče bradavek jsme také využila na maximum koupila jsem zde i vložky do podprsenky, s těmi jsme také spokojená. U kojících podprsenk bych uvítala tabulku s rozměry, pokud tam někde je, tak jsem si jí nevšimla. Objednávat na základě 80G nebo 85G bylo dost na slepo. 85G mi reaktivně sedí ale příště bych objednala rozhodně větší. Bohužel jsem se běž tabulky míry neměla jak dopídit jak mi bude sedět. Normální podprsenka mi totiž sedí ve velikostí 85G perfektně. Chybí mi tu už asi jenom tašky na kočárek. Objednavali jsme i set do postýlky a kojící polštář, jsou z moc příjemného materiálu a ten vzor miluju! Rozhodně bych to doporučila. Budu ještě objednávat vložku do kočárku a mantinel do postýlky! Nikdy si z těch všech krásných vzorů nemůžu vybrat.

Sep 11, 2023
Objednávka nebyla doposud dodána, poslali info, ze se dodání zdrží, ale na další dotaz, jak to vypadá už neodpovedeli a stav je stále zpracovává se. Pochopim, ze se mohlo něco stát, ale očekávala bych přesnější info a předpokládaný nový termín, abych mohla buď objednávku upravit, zrušit a nahradit jinde nebo proste počkat, protože to bude za par dni. Ale dva týdny z toho jeden bez infa mi nepřijde fér. Ráda pak recenzi upravim vzhledem ke zboží, ale nyní jsem velmi nespokojena.

Reviews for jukki.cz

Mar 5, 2024
Zlepšit nic. Jen bych byla ráda, kdybych si u vás mohla koupit detsky overal na spani, ale nezatepleny. Zateplený máte, ale ten již nevyuziji. A aby jste u nich měli velikost i nad 1 rok.
Mar 11, 2024
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu i návrh na rozšíření sortimentu :)
Mar 10, 2024
Uz u prvniho miminka jsem byla s nakupem latkovych plen, sady hnizda velmi spokojena a kojici polstar vypada ze bude taky uzasny.
Mar 11, 2024
Děkujeme za Vaše hodnocení, jsme rádi, že jste s našimi produkty spokojená a rádi Vás opět uvidíme v našem internetovém obchodě:)
Mar 10, 2024
Zboží super, ale doba doručení je jedna z nejhorších. Týden čekat v dnešní době, je podle mě prostě moc.
Mar 13, 2024
Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu, budeme se snažit naše služby zlepšit.

Tehotensky polstar

Polstar je hezky ,pohodlny. Jen zelena barva je trosku jina nez na foto.
Mar 15, 2024
Děkuji za Vaše hodnocení, barvy se mohou mírně lišit, záleží na nastavení monitoru a podobně.
Mar 9, 2024
+ výhodné ceny, časté slevy - o něco delší doba dodání
Mar 11, 2024
Dobrý den, děkuji za zpětnou vazbu, budeme se snažit naše služby zlepšit :)
Feb 29, 2024

Na dečce není napsáno na kolik stupňů…

Na dece není napsáno na kolik stupňů lze prát :(
Feb 29, 2024
Dobrý den, velice se omlouváme, informace, jak prát dečku Vám byly zaslány do e-mailu.
Mar 9, 2024
Design Jen dodání by mohlo být rychlejší.
Mar 11, 2024
Dobrý den, děkuji za zpětnou vazbu, budeme se snažit naše služby zlepšit :)
Mar 12, 2024
Milá odpověď na můj dotaz
Děkuji Vám :)

Krásné výrobky
Mar 2, 2024
Super produkt
Mar 4, 2024
Děkujeme, jsem rádi, že jste s nákupem spokojená.
Doporučuji!
2 days ago