Euro-Unit online MusicStore- Logo - reviews

Euro-Unit online MusicStore

261 reviews in the last 12 months2,054 total reviews

Aug 8, 2023
Being from the UK ordering from another country I was a little sceptical. Placed my order and received a pleasant phone call letting me know when it was going to be dispatched. Order come today, it was well packaged and I'm perfect condition. Great price too, about two thirds of the price compared to the UK. I will definitely use again and recommend to anyone requiring music items.

Dec 28, 2023

Reset
Mar 15, 2024
Sve na stranom jeziku
11 days ago
Žao nam je što niste zadovoljni ako neki proizvod nema opis na hrvatskom (budući da brendovi još uvijek ne dostavljaju prijevode na hrvatski), no zaista nije nam jasno zašto ste dali ocjene 2 za dostavu, za proizvode koje ste kupili (ako niste zadovolji proizvodima možete ih vratiti u roku 30 dana) i korisničkom podrškom koja je uvijek dostupna za naše kupce i uvijek je tu spremna za pomoć.
Mar 5, 2024
Mar 7, 2024
Poštovani, hvala vam na ocjeni. Nažalost niste opisali zašto ste dali ocjenu 2. Ako niste zadovoljni s proizvodom, robu možete bez obrazloženja vratiti u roku od 30 dana uz povrat sredstava.
Dec 28, 2023
Najprije zašto je ova anketa na engleskom jeziku
Dec 29, 2023
Poštovani, hvala vam na Vašem vremenu i iskrenim povratnim informacijama putem Trusted Shops recenzije. Žao nam je što ste izrazili nezadovoljstvo zbog jezika ankete. Trenutno, nažalost, nemamo mogućnost utjecaja na jezične opcije koje Trusted Shops pruža. Radi se o najvećoj i najpouzdanijoj platformi za ocjenjivanje zadovoljstva kupaca u Europskoj uniji. Ipak, cijenimo Vašu sugestiju i razumijemo Vašu zabrinutost. Što se tiče ocjena za proizvod i korisničku podršku, cijenimo Vašu iskrenost. Kako bismo bolje razumjeli Vaše iskustvo i poboljšali naše usluge, bilo bi nam drago čuti više detalja. Ako ste voljni podijeliti dodatne informacije, slobodno nas kontaktirajte putem e-maila: musicstore@euro-unit.com Vaša povratna informacija izuzetno je važna za nas, i trudit ćemo se kako bismo unaprijedili naše usluge.
Apr 13, 2023
Apr 14, 2023
Poštovani, žao nam je što niste obrazložili vašu ocjenu i povratno nam se javili ako je bilo problema. Zašto je ocjena 2 za proizvod i zašto je ocjena 2 za korisničku podršku, a uvijek smo dostupni za naše kupce.
Aug 10, 2023
Much faster delivery of ordered goods.
Aug 14, 2023
Žao nam je zbog vašeg iskustva. Naša korisnička služba je uvijek dostupna i stoji na raspolaganju za pitanja i pomoć.
May 19, 2023
Respect the order
May 24, 2023
Hvala vam na javljanju. Vaša pošiljka je bila poslana u dva odvojena paketa i dva odvojena koda za praćenje, kao što je navedeno u mailu narudžbe koji ste primili. Uvijek stojimo na usluzi našim kupcima kako bi se riješili bilo kakvi nesporazumi.