ielm.ro- Logo - reviews

ielm.ro

408 reviews in the last 12 months2,441 total reviews

Apr 6, 2023
Imi plac produsele, au caracteristicile la care ma asteptam, insa ar ajuta foarte mult si niste masuri in centimetri. Din cauza ca acestea nu exista pe site, uneori e necesar returul pentru ca nu se potrivesc masurile. Iar returul nu este gratuit, chiar daca tu vrei alta marime. Daca platesc o data produsul + transportul si mai platesc si returul, si comand iar marimea corecta + alt transport, ma costa 57 lei doar transportul. La un produs de 120 lei e aiurea sa platesc 57 lei transport. De asemenea, calitatea fermoarelor este slaba.

Oct 15, 2023
Totul este la superlativ, cu excepția unui aspect : fac comandă de 400 lei și mai plătesc transport. Păi nu vă supărați, sunteți singurii cu care pățesc așa ceva. La fel, retur la comandă mare, tot eu îl plătesc. Consider că sunteți o firmă serioasă, cu comenzi suficiente încât să vă permiteți transport gratuit să zicem la peste 150-200 lei.

Reviews for ielm.ro

Filter
Jan 18, 2024
Jan 19, 2024
Dragă client, În primul rând, vrem să vă mulțumim pentru că ne-ați împărtășit experiența și vă asigurăm că echipa iELM va continua să vă ofere cele mai bune articole pentru aventurile celor mici! O zi buna! 😊❤
Jan 16, 2024
Jan 16, 2024
Jan 13, 2024
Jan 15, 2024
Dragă client, În primul rând, vrem să vă mulțumim pentru că ne-ați împărtășit experiența și vă asigurăm că echipa iELM va continua să vă ofere cele mai bune articole pentru aventurile celor mici! O zi frumoasa! 😊❤
Jan 8, 2024
Nov 30, 2023

Extraordinare, super alegere

Este al 3-lea an de cand achizitionam produse pentru cel mic. Sunt foarte comode, practice si ne ajuta mult in perioadele ploiase din an. Chiar si iarna le-am folosit si nu i-a fost frig baietelului nostru. Multumesc si le recomand cu mare drag
Dec 4, 2023
Dragă client, În primul rând, vrem să vă mulțumim pentru că ne-ați împărtășit experiența și vă asigurăm că echipa iELM va continua să vă ofere cele mai bune articole pentru aventurile celor mici! Toate cele bune! 😊❤
Dec 2, 2023
Frumoase, practice, atat de utile, iubite si nelipsite din garderoba noastra de la cateva luni si acum la 5 ani
Nov 29, 2023
Imprimeurile sunt destul de inchise la culoare. Mi-ar placea niste culori mai luminate.
Dec 7, 2023
Fast delivery, nice products Filtering could be improved on the website.
Dec 7, 2023
Dec 2, 2023
Haine de buna calitate, preturi decente, livrare rapida. Totul ok!

Great products

Great customer support and wonderful, colourful products.
Dec 5, 2023

Satisfaction

Very fast delivery, excellent product, great price!
Dec 6, 2023
Salopetele impermeabile sunt excelente!!!
Dec 1, 2023
Excellent products, quick delivery.
Dec 26, 2023
Dec 19, 2023