ielm.ro- Logo - reviews

ielm.ro

411 reviews in the last 12 months2,439 total reviews

Apr 6, 2023
Imi plac produsele, au caracteristicile la care ma asteptam, insa ar ajuta foarte mult si niste masuri in centimetri. Din cauza ca acestea nu exista pe site, uneori e necesar returul pentru ca nu se potrivesc masurile. Iar returul nu este gratuit, chiar daca tu vrei alta marime. Daca platesc o data produsul + transportul si mai platesc si returul, si comand iar marimea corecta + alt transport, ma costa 57 lei doar transportul. La un produs de 120 lei e aiurea sa platesc 57 lei transport. De asemenea, calitatea fermoarelor este slaba.

Oct 15, 2023
Totul este la superlativ, cu excepția unui aspect : fac comandă de 400 lei și mai plătesc transport. Păi nu vă supărați, sunteți singurii cu care pățesc așa ceva. La fel, retur la comandă mare, tot eu îl plătesc. Consider că sunteți o firmă serioasă, cu comenzi suficiente încât să vă permiteți transport gratuit să zicem la peste 150-200 lei.

Reviews for ielm.ro

Filter
(373)
Reset
12 days ago

recomand

Calitatea materialului foarte buna, calduros, impermeabil, lucrat foarte bine, modelul ca in poza.
10 days ago
Dragă client, În primul rând, vrem să vă mulțumim pentru că ne-ați împărtășit experiența și vă asigurăm că echipa iELM va continua să vă ofere cele mai bune articole pentru aventurile celor mici! O zi minunata! 😊❤
8 days ago
Calitate produselor foarte bună. Livrare rapida. Produs conform așteptărilor. Recomand cu drag.
8 days ago

Recomand

Material calitativ. Foarte bune salopetele pt inceput de primavara si toamna, practice.
9 days ago
Copilul a facut baie la propriu un balti si nu s a udat absolut deloc!!!! Magic!!!
Mar 12, 2024
Great materials and imprints, perfect fit, easy to dress
Mar 6, 2024
Well balanced quality-pricing-delivery credentials.
Mar 7, 2024
Mar 9, 2024

Love it🥰

Frumos colorata si practica. A ajuns super repede
Mar 3, 2024
Love the material, and the cut of the overall
Mar 4, 2024
TD
Tudorel D.
CONSTANTA

reliable on-line shopping

very nice product, fits well, fast delivery
Mar 3, 2024
The product is really nice! 👍🏻
Mar 4, 2024
Mar 15, 2024