supersklep.cz

364 reviews in the last 12 months1,169 total reviews

May 14, 2023
Kupuji ze stránky už přes dva roky, miluji jejich věrností program, za který dostáváte body, které se dají přímo přenést na slevu. Ani s vrácením zboží jsem nikdy neměl problémy, vše se vždy hladce vyřešilo. Za mě nemám firmě co vytknout:)

Aug 16, 2023
Není možnost zpětného zaslání balíku pouhým donesenim do zasilkovny. Bez placeni…. Velká nevýhoda oproti ostatním e-shopum

Reviews for supersklep.cz

Dec 20, 2023
Dec 20, 2023
May 14, 2023
Nov 3, 2023
Nakupuji pravidelně, vždy jsme maximálně spokojení, zboží odpovídá fotkám i popisu, je precizně zabalené. Vracení zboží i peněz proběhlo rovněž na jedničku. 🙂
Nov 17, 2023
Skvělý výběr oblečení, fotografie, díky kterým má člověk vždy dobrou představu, jak konkrétní kus vypadá. Výhodné ceny a akční nabídky.
Dec 5, 2023

Velký výběr avšak vysoká platba za vratky

Velký výběr značek a produktů. Jediné co e-shopu vytknout, je vysoká cena dopravy při vratkách. U konkurence žádné platby nejsou.
Oct 26, 2023

5 hvězd zaslouženě :)

Hezky přehledný eshop, líbí se mi že u konkrétního kusu oblečení je uvedená velikost a míry modela, který má oblečení na sobě :)
Aug 10, 2023

Strašně se zlepšila doba doručení

Strašně se zlepšilo doručení. Momentálně pokud objednáte ráno, je zboží na druhý den u Vás. Dříve jsem čekal i týden.
Apr 26, 2023
Pohodový nákup, rychlé dodání, nakupuje opakovaně, doporučuji. Přehledný web. Skvělý věrnostní program.
Jun 9, 2023
Rychlé doručení
Aug 16, 2023
Pohotový postup při reklamaci. Zlepšil bych kontrolu výrobku před odesláním zákazníkovi.
Nov 24, 2023
+ Dobra rychlost dodání zásilky. Superclub je fajn věc. Přijatelné ceny. Spolehlivost.
Jul 10, 2023
Výborný nápad body za nákup super club. Rychlost dodání spolehlivost rozmanitost zboží
Dec 19, 2023

Fajn

Hezké stránky, dobré vyhledávání, zajímavá nabídka zboží i odměn, perfektní doručení.
Jul 10, 2023
Balíček přišel za pár dní. Spokojenost velká jen tak dál, přeji mnoho úspěchů. Dekuji
Jun 2, 2023
Velký výběr oblečení a za mě jediný obchod co má moji oblíbenou značku CIRCA 👍 super
Jun 7, 2023
Spokojený s výběrem zboží, rychlost doručení. Sbírám body a mám za to pěkné slevy.