Magical Shoes - Barefoot shoes- Logo - reviews

Trustmark
Valid

Includes Buyer Protection

Certified since: Aug 26, 2019
The Trustmark indicates trustworthy online retailers.
Magical Shoes - Barefoot shoes fulfils all Trusted Shops quality criteria, including
  • Verified identity
  • Encrypted data transfer
  • Clear ordering process

Trusted Shops Buyer Protection

This company offers Trusted Shops’ buyer protection up to PLN 2,500. Find out how this secures your transaction.

Oct 25, 2023
Uwielbiam moją kolekcję butów od Magical Shoes. Moje palce mają dużo przestrzeni, podeszwa jest bardzo elastyczna, dzięki czemu mogę przetaczać w pełni stopy podczas chodzenia, a jednocześnie podeszwa chroni moje stopy. Bardzo dobrze czuję podłoże i mogę z zamkniętymi oczami rozpoznać po czym chodzę. Po dwóch miesiącach chodzenia moje stopy są odczuwalnie bardziej rozluźnione, a moje łydki są o wiele mniej napięte. Polecam!

Sep 29, 2023
Mam kilka par butów, ogólnie jestem zadowolona, jakość mogłaby być trochę lepsza - bardziej wytrzymała. Wygoda i komfort chodzenia są na duży plus.

Reviews for Magical Shoes - Barefoot shoes

Filter
Latest first
Feb 24, 2024
Feb 22, 2024
Meeega!!!
Feb 19, 2024
Piękne buty, mam nadzieję że te całoroczne okażą się równie wygodne jak zimowe.
Feb 16, 2024
Dobry materiał ,fajny fason
Feb 16, 2024
Szybko i prosto bezpiecznie
Feb 15, 2024
Buciki dobre, ale brakuje mi wyboru tęgości. Nie wszystko da się załatwić długością stopy.
Feb 15, 2024
Feb 14, 2024
Moją przygodę z obuwiem barefoot zaczęłam w listopadzie 2023. Kupiłam buty zimowe, baleriny i sandały. Jestem zadowolona ze wszystkich! Stopy mają swobodny ruch. Buty są mięciutkie. Czuć nawierzchnię po której się idzie. Stopy odpoczywają. Teraz takie obuwie będą nosić moi synowie i mąż. Myślę że im także przypadną do gustu i będą je chętnie nosić :)
Baleriny minimalistyczne
Feb 13, 2024
Troszkę za luźne na szerokość i się przez to zaginają/marszczą ale lepiej za szerokie niż za wąskie ;)
Feb 12, 2024
wszystko ok , sprawnie , szybko , bezproblemowo
Feb 10, 2024
Najfajniejsze buty na świecie 👍☺️
Feb 10, 2024
Błyskawiczna dostawa , sandałki noszą się super.
Feb 7, 2024
Feb 7, 2024
Feb 6, 2024
Szybką wysyłka, sandały świetnej jakości. Nie mogę się doczekać lata :)
Feb 5, 2024
Feb 1, 2024

Polecam!:)

Sprawna obsługa, szybka dostawa. Produkty zadowalające:) Pozdrawiam:) Na zdjęciu jestem w Alaskan X brązowe zimowe. Baaardzo polecam. Mam jeszcze Explorer 2.0 hot Sun. Ale tu nie mam zdjęć. Ale również polecam, sprawdziły się nawet w Pieninach, i dobrze się w nich gra na perkusji😎
Jan 28, 2024