Atlas For Men Česká republika- Logo - reviews

4.75

Reviews for Atlas For Men Česká republika

5,964 verified reviews in the last 12 months

10,805 total reviews
This is how we ensure that reviews come from real consumers.

the most relevant positive review

Mar 7, 2022
Nakupují u Vás už několik roků a jsem celkem spokojen. Jedna věc semi nezdá byt dobrou, " Při příští objednávce na našem e-shopu neplatite dopravu ! Toby mělo byt automatické při platbě nad 1000 Kč . Kód za 14dnů nemám ,ale Vy jako zákazníka mě máte zaregistrovaného... takže automaticky máte slíbenou dopravu odečíst. Hodně e-shopu při nákupu nad 999,00 Kč dopravu dává ZDARMA !!!

Show all positive reviews

the most relevant critical review

May 26, 2022
Objednali jsme si letní mokasíny. Došlé zboží velikostně nesedělo, i když uvnitř obuvi byla čísla, která odpovídala naší objednávce. Což nás velmi zklamalo. Takže jsme došli k rozhodnutí, že obuv si už nikdy neobjednáme. Protože vrácení obuvi hradíme ze svého - to jsou dvě stovky pryč, bez našeho zavinění. Peníze zpět jsme zatím neobdrželi, ani žádnou zprávu o vyřizování vráceného zboží. Což také nepřispívá k naší spokojenosti.

Show all critical reviews

Reviews for Atlas For Men Česká republika

Sort by Relevance
Sep 12, 2022
Příznivé ceny ve všech velikostech, krátký termín doručení objednávky. Moc bych uvítala: při výměně výrobku za stejný ale jiné velikosti. Možnost úhrady poštovného např. nálepkou poštovné hradí příjemce. Není totiž mojí vinou, že velikost kterou stále objednávám a která je vyhovující, nepasuje protože je jiný střih a ten ovlivní celou velikost. A poštovné je pro mne jako důchodce velká částka.
Sep 13, 2022
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Bohužel poštovné se proplácí pouze v případě, že došlo k pochybení z naší strany. Ale budeme se snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme za pochopení. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
2 days ago
Velmi dobře a přehledně zpracované katalogy zboží včetně mailových prezentací. Velmi pozitivně hodnotím velikostní rozpětí nabídek i když ne vždy jsou velikosti odpovídající. Např. běžně nosím bundy, kabáty a saka velikosti 3XL, mám nyní doma bundu od velikosti 2XL až po 5XL (z různých zdrojů a obchodů) a všechny v uvedeném rozpětí velikostí "padnou" velmi dobře.
2 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc těší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Sep 17, 2022
Zboží pokaždé přijde ve velice krátké době. Je to paráda, že člověk nemusí čekat týden :) Navíc je nabízené zboží dostatečně kvalitní. Za mně 9,5 z 10 bodů :) A co se vylepšení týče, rád bych v nabídce viděl více akcí na boty nebo jen prosté více bot. A co by mne hodně potěšilo jsou kvalitní a pevné deštníky, ty chybí (proto ten půlbod dolů) :)
2 days ago
Líbí se mi rychlost a solidní jednání v případě zvolení nevhodné velikosti. Nyní se mi stalo, že velikost byla v jiné kategorii státu (50, 54, 56) ale ne pro ČR. Dle mého názoru by bylo vhodné kdyby se mohl uvádět obvod pasu a dle toho volit velikost. Chápu, že by to pro vás bylo náročnější.
11 days ago
Mám od vás nádherné oblečení, počínaje slipami a položkami, přes nádherné košile, končeje slušivé sako a zimní bundou. Vylepšení vidím v kvalitnější dary,konkrétně naramkovemi hodinkami, kt.byly jednou dost nekvalitní. Budu vás všude pouze doporucovat
10 days ago
Sep 8, 2022
Spokojenost se stylem a dodáním, jen jednou se expedice spletla a po telefonátu vše napravila k mé spokojenosti. Proto občas nakupuji. Rád bych toho koupil víc, ale neunosil bych to, proto jen nutné věci, se kterými jsem spokojený, dávám jedničku s hvězdičkou.
Sep 9, 2022
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. Děkujeme Vám, že s námi nakupujete. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Sep 8, 2022
V tomto obchodě nakupuji často a líbí se mi rychlé dodání zboží a komunikativnost se zákazníkem. Působí na mě slušným dojmem a budu zde nakupovat i nadále. Rozšířit nabídku a kvalitu šití, pevnější, by bylo skvělé. Jjnak jsem spokojen a obchod doporučuji všem.
Sep 9, 2022
Dobrý den, jsme moc rádi, že jste s námi spokojeni. Udělalo by nám velikou radost, kdybyste nám za to dali všech 5 hvězdiček. Moc děkujeme a přejeme krásný den Tým Atlas For Men
13 days ago
- objednané zboží v pořádku, - ale opět "dárek", hodinky sice na pohled hezké, ale nefunkční! (Zdá se mně, že reklamovat "dárek" je krajně nevhodné). - Opakovaně jsem doporučoval jinou formu "ocenění" pedevším stabilních dlouhodobých zákazníků
13 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc těší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Co se týče dárku, můžete zavolat na zákaznickou linku – telefonní číslo 224 245 964, a pokud je Váš dárek rozbitý nebo nefunkční, rádi Vám ho vyměníme. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Sep 10, 2022
Naprostá spokojenost, kvalitní zboží za skvělé ceny. Rychlé odeslání. Časté akce na dopravu, dárek, nebo třetí zboží zdarma. V případě reklamací není naprosto žádný problém, vše vyřízeno rychle. Nakupuji často a zatím nenastal žádný problém.
Sep 12, 2022
Libí se kvalita zboží,ceny v akci.Zboží dobře sedí k velikostem.Taktéž není problém s výměnou zboží.Jsem moc ráda,že jsem objevila tento obchod.Pánského zboží je dostatek ,ale mohli byste rozšířit dámský sortiment. Za mě super obchod.
Sep 13, 2022
4 days ago
Dobrý den, váš obchod má dobrý výběr oblečení, pouze některé výrobky jsou ušité velice jednoduše, u mikin chybí patenty okolo rukávů a na dolním lemu, na úkor kvality, komunikace s obchodem je dobrá, ceny jsou úměrné výrobkům.
Sep 19, 2022
S nákupy u Atlas for men jsme spokojení, ale u budny J6145 je v popisu skrytá kapuce v límci. Asi je skrytá tak dobře, že jsme jí já ani manžel nenašli. Jinak jsme byli vždy s výrobky spokojeni. Děkujeme
Sep 20, 2022
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Rádi bychom Vám připomněli, že pokud s produktem nejste spokojeni, můžete nám ho vrátit a dostanete peníze zpět. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
10 days ago
Objednávám pouze pro syna,pokud si oděv či jinou část oblečení,vybere.Móda pro muže je dostačující a velmi hezká-slušivá.Pokud se jedná o modely pro ženy-tam si nikdy nevyberu.Každý člověk má jiný vkus.
9 days ago
Sep 19, 2022
Pěkné střihy, nápaditá image, praktické aplikace, kvalita zpracování i materiálu; jednání na vysoké společenské úrovni dle zásad etikety tradičního českého kulturního prostředí. Dr. Zbyněk Jan Pačes.
Sep 20, 2022
Sep 10, 2022
Jako důchodce u vás mohu nakupovat jen ve slevách. Tak, že čím víc slev tím lépe. Uvítal bych také možnost platit převodem zdarma místo kartou, což neovládám. Cena se mi tak navyšuje o dobírku.
4 days ago
Objednala jsem dvě mikiny a upřímně jsem od nich ani moc neočekávala, ale byla jsem opravdu velmi potěšena, a i překvapena, kvalitou obou výrobků. Rozhodně se nebudu bát dalších nákupů.
2 days ago
fotky oblečení i bez modelu...někdy je trochu zavádějící, má li na sobě oblečení člověk / model a fotka samotného oblečení , k fotce vedle modela např. by pomohla pro představu.
3 days ago
Včasné dodání objednaného zboží Supermoderní obléčení pro muže, a to jak svrchního ,tak i spodního prádla a oblečení. Mohu jen doporučit. K tomu všemu i zajímavé dárky
4 days ago
Vzhledem k tomu, že s Balíkem do ruky, dodávaným ČP jsou vždy problémy (alespoň při doručování do Prahy), uvítal bych možnost objednávat doručení dalšími přepravci.
3 days ago
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s Českou poštou. Do budoucna budeme přidávat další možnosti dopravy, věřím tak, že s námi budete opět spokojeni. Co se týče dárku, můžete zavolat na zákaznickou linku – telefonní číslo 224 245 964, S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
4 days ago
Kvalitu některých nabízených produktů, zejména batohů, z nichž se například ty izotermické (udržující obsah ve stejné teplotě) po čase rozpadají ve švech.
3 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Pokud nám přiblížíte, co můžeme z Vašeho pohledu udělat lépe, abychom měli 5 hvězdiček (5=velmi spokojený/á), budeme moc rádi a případný nedostatek se pokusíme napravit. I na dárek máte 2 roky. záruku a Pokud se páře je nutné nám ho zaslat s vyplněným reklamačním listem na výměnu. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men