Atlas For Men Česká republika- Logo - reviews

Atlas For Men Česká republika

9,476 reviews in the last 12 months23,236 total reviews

Feb 26, 2024
Objednané zboží přišlo vždy v bezvadném stavu. K tomu nelze nic vytknout. Do budoucna je však třeba zajistit jiného dodavatele, na místo České pošty. S nimi jsou neustálé problémy. Oni sice oznámí datum dodání, nikoli však aspoň přibližnou hodinu, takže čekáte celý den. Při poslední dodávce nedodrželi ani datum dodání a zboží předali na poštu v místě mého bydliště aniž by mě o všem informovali, nebo se snad omluvili !!!

Jul 8, 2023
1) šlo o objednávku 3 pánských letních kalhot, vybraná velikost mi padla, námořnickou modř si sice představuji jinak, tohle je spíš barva montérek, ale budiž. Akorát s kvalitou látky mám trochu problém - je to tak trochu tenoučký hadřík ... vím, gramáž byla uvedena, v čemž se až tak nevyznám, prostě jsem předpokládal, že síla látky bude obdobná jako u jiných kalhot podobného typu z jiných obchodů. Ale bylo to mé riziko nákupu přes internet, tak si nemohu stěžovat ... 2) doručení přes Českou poštu = jako vždy katastrofa a pokud fa AtlasForMen nezmění doručovatele, nebudu si u ní dál už nic objednávat: - 3 dny trvalo dodání zásilky z Depa Rudná na přísl. poštu, na kterou to ale vůbec nemělo jít - sdělené telefonní číslo na řidiče celý den nikdo nebral - v den oznámeného doručení jsem byl doma a na mobilu, z České pošty mě však nikdo nekontaktoval, místo toho jen odpolední emailová zpráva, že jsem nebyl zastižen, což je lež - doma na uvedené adrese jsem byl - šlo o balík do ruky, tedy o zaplacenou službu, což Česká pošta nedodržela a zásilku rovnou uložila na pobočce České pošty, což hodnotím jako podvod, konkrétně neposkytnutí zaplacené služby - je mi jasné, že skoro každý mi na to řekne, že jsem naivní, že takto to přece funguje pořád. Já to samozřejmě vím a není to má první zkušenost s Českou poštou, ale dodávám, že pokud se nikdo neozve, tak to tak bude fungovat i nadále ...

Reviews for Atlas For Men Česká republika

9 days ago
Líbí se mi, že zboží dorazí krátce po objednání a i s kvalitou zboží jsem spokojená.
8 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme Vám, že s námi nakupujete. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men

Rychlé doručení

Vhodný výběr oblečení pro muže, rychlé doručení a bezproblémové vyřízení reklamace
3 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 5, 2024
Spousta oblečení pro muže což je výborné. Pro ženy je toho málo a tak si nevyberu.
Mar 6, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc těší. Stále se snažíme sklad doplňovat a přidávat nové produkty. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
5 days ago
mít v nabídce kromě pánských bund se zapínáním na zip také zapínání na knoflíky
4 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší. Stále se snažíme sklad doplňovat a přidávat nové produkty. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 11, 2024
Velice rychle proběhla výměna zboží a vrácení peněz za jiné zboží,které nesedělo
Mar 12, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc těší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme Vám, že s námi nakupujete. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 11, 2024
Vždy jsem dostal to co jsem si objednal i výměna byla o.k. Néní co řešit. Miloš
Mar 11, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
9 days ago
Rychlé doručení. Trochu neseděly velikosti. Blesková výměna. Obchod doporučuji.
9 days ago
Dobrý den, jsme moc rádi, že jste s námi spokojeni. Rozměry, které uvádíme v katalogu, jsou rozměry lidské postavy, produkty jsou tak o něco větší. Udělalo by nám velikou radost, kdybyste nám za to dali všech 5 hvězdiček. Moc děkujeme a přejeme krásný den Tým Atlas For Men
9 days ago

Oceňuji nabízený sortiment ,vstřícné…

Oceňuji nabízený sortiment ,vstřícné jednání a rychlost vyřizování objednávek.
9 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 13, 2024
Objednávka vyřízena rychle a rovněž tak požadovaná výměna. Jsem velmi spokojen.
Mar 14, 2024
Mar 9, 2024
Hezké zboží za nízké ceny, rychlé dodání, perfektní komunikace se zákazníkem
Mar 4, 2024
Spokojenost - cena, široký výběr, nadměrné velikosti, rychlost dodání - díky.
Mar 2, 2024
Přivítal bych více výrobků z přírodních materiálů a méně nabídkových e-mailů.
Mar 2, 2024
Rychlá dodávka objednaného zboží. Velikosti a barva zboží odpovídá nabídce.
5 days ago

pochvala

Není žádný problém.Vždy jsem spokojen.Díky,že mi nabídky chodí do schránky.
4 days ago
3 days ago
Rychlé vyřízení požadavku. Problémy s přihlášením pomocí hesla. Vyřešeno.
10 days ago

JK

Pestrost nabídky, rychlost doručení, komunikace, jsem vždy velmi spokojen.
10 days ago
11 days ago
Nabízené zboží je kvalitní ,dodávka rychlá a dárek všechny potěšil děkuji
11 days ago
Mar 11, 2024
Rychlé vyřízení objednávky, kvalitní zboží za dobrou cenu, velikosti sedí.
Mar 12, 2024
Mar 4, 2024
Rychlé vyřízení objednávky a doručení zboží, které splňuje moje očekávání.
Mar 4, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme Vám, že s námi nakupujete. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 5, 2024
Objednávka byla rychle vyřízena, navíc obsahovala dárek, velikosti sedly