Atlas For Men Česká republika- Logo - reviews

Atlas For Men Česká republika

9,440 reviews in the last 12 months23,238 total reviews

Feb 26, 2024
Objednané zboží přišlo vždy v bezvadném stavu. K tomu nelze nic vytknout. Do budoucna je však třeba zajistit jiného dodavatele, na místo České pošty. S nimi jsou neustálé problémy. Oni sice oznámí datum dodání, nikoli však aspoň přibližnou hodinu, takže čekáte celý den. Při poslední dodávce nedodrželi ani datum dodání a zboží předali na poštu v místě mého bydliště aniž by mě o všem informovali, nebo se snad omluvili !!!

Jul 8, 2023
1) šlo o objednávku 3 pánských letních kalhot, vybraná velikost mi padla, námořnickou modř si sice představuji jinak, tohle je spíš barva montérek, ale budiž. Akorát s kvalitou látky mám trochu problém - je to tak trochu tenoučký hadřík ... vím, gramáž byla uvedena, v čemž se až tak nevyznám, prostě jsem předpokládal, že síla látky bude obdobná jako u jiných kalhot podobného typu z jiných obchodů. Ale bylo to mé riziko nákupu přes internet, tak si nemohu stěžovat ... 2) doručení přes Českou poštu = jako vždy katastrofa a pokud fa AtlasForMen nezmění doručovatele, nebudu si u ní dál už nic objednávat: - 3 dny trvalo dodání zásilky z Depa Rudná na přísl. poštu, na kterou to ale vůbec nemělo jít - sdělené telefonní číslo na řidiče celý den nikdo nebral - v den oznámeného doručení jsem byl doma a na mobilu, z České pošty mě však nikdo nekontaktoval, místo toho jen odpolední emailová zpráva, že jsem nebyl zastižen, což je lež - doma na uvedené adrese jsem byl - šlo o balík do ruky, tedy o zaplacenou službu, což Česká pošta nedodržela a zásilku rovnou uložila na pobočce České pošty, což hodnotím jako podvod, konkrétně neposkytnutí zaplacené služby - je mi jasné, že skoro každý mi na to řekne, že jsem naivní, že takto to přece funguje pořád. Já to samozřejmě vím a není to má první zkušenost s Českou poštou, ale dodávám, že pokud se nikdo neozve, tak to tak bude fungovat i nadále ...

Reviews for Atlas For Men Česká republika

(187)
Reset
10 days ago

Pozor! neodpovídají velikosti! Každou výměnu si platíte.

Shop je přehledný, zboží převážně kvalitní. Na výměnu velikosti už čekám 3 týdny a zatím nic. Velikostem se nedá bohužel věřit. U kalhot v pase naměříte i o 5 cm více, než je max. uvedený rozměr, v bocích i + 10 cm oproti standardům uvedené velikosti. Na tento stav jsem upozornil, a místo omluvy je to prý podle německých norem. Tak nevím. Podle CZ legislativy musí zboží odpovídat popisu. Jde o to, že pokud si k ceně zboží připočítáte i výměnu velikosti, tedy cenu poštovného a HLAVNĚ čas strávený balením, odesláním, naskenováním pod. lístku a zevedení do jejich systému... přestává to dávat smysl. Přikládám obrazek kalhot, ve velikosti 66. Přes boky naměříte 150 cm!!! A v pase 128 cm.
9 days ago
Dobrý den, je nám líto, že nejste spokojeni s našimi velikostmi. Rozměry, které uvádíme v katalogu, jsou rozměry lidské postavy, produkty jsou tak o něco větší. Tým nákupčích byl již na toto upozorněn a během následujících měsíců budou všechny velikosti přepracovávat. Věřím tak, že s námi budete opět spokojen. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
10 days ago

Pozor na velikosti.

9 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
6 days ago
Jsem postarší člověk, nikoliv počítačový fanatik, spíše analfabet, byť s vysokoškolským právnickým vzděláním a tak mne dost překvapuje a vždy udolává, systém Vaší "kyberochrany" při nákupu v e-shopu. Při pátrání kde a kdy jsem zadal, nebo dostal nějaké heslo, jako kdybych nakupoval munici pro Ukrajinu nebo náhradní díly do atomové ponorky. Takže jsem nakonec elektronický nákup podvlékaček a kšand vzdal.
4 days ago
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s nákupy v e-shopu. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men

Výměna zboží

Dobrý den, objednal jsem outdoorovou bundu s dopravou zdarma, vrátil pro nevyhovující velikost - možnost i špatného provedení, a výměnou objednal novou jiný dražší typ. Zaplatil jsem dopravu za vrácené zboží a nyní jsem obdržel potvrzení výměny jako novou objednávku a s platbou za dopravu, takže zaplatím dopravu 2x

Zlepšit dopravu

Jediné co by jste měli vylepšit je posílat zboží jiným dopravcem než Česká pošta. Opět se stalo ze nepřijel, telefon nebral, depozit o něm nevedelo a druhy den jsem si musel dojít na poštu. U žádného jiného dopravce se mi něco takového nestalo
Mar 13, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s Českou poštou. Tento rok budeme přidávat další možnosti dopravy, věřím tak, že s námi budete opět spokojeni. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 13, 2024
Nelíbí se mi, že veškeré pánské zboží, tj. košile, trička, pyžama , jsou na vysoké postavy, nepočítá se u Vás s průměrnou výškou, cca 180 cm. Proč nemáte v nabídce i zkrácené velikosti, jak je to běžné i v jiných e-schopech ?
Mar 14, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Tým nákupčích byl již na toto upozorněn a během následujících měsíců budou všechny velikosti přepracovávat. Stále se snažíme sklad doplňovat a přidávat nové produkty. Věřím tak, že s námi budete opět spokojen. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 9, 2024
volnočasové kalhoty z mikrovlákna odpovídají očekávání a jsou na 5hvězdiček, strečové džíny oproti tomu neodpovídají kvalitou a zdají se být větší,než by odpovídalo tabulce velikostí.Rzchlost dodání a balení je perfektní.
Mar 11, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Neváhejte se obrátit na náš Zákaznický servis na telefonním čísle 224 245 964 a upozornit je na případné chyby u konkrétního produktu, abychom je mohli vzápětí vyřešit. Děkujeme moc. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 11, 2024
Koupila jsem si červenou bundu-párku a ta v letáku slibovala heboučké podšití zad a kapuce, ale podšití se nekonalo a sleva za podstatný nedostatek se taky nekonala.
Mar 12, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. V případě, že se jedná o chybu výroby produktu, obraťte se prosím na Zákaznický servis s přesnou referencí produktu, abychom mohly kontaktovat dodavatele. Děkujeme S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 6, 2024
Využít více možností dopravy a ne jen zoufalou Českou poštu. Není schopna upřesnit časové rozpětí v den dodávky. Tak musíte celý den sedět doma a čekat.
Mar 7, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s Českou poštou. Tento rok budeme přidávat další možnosti dopravy, věřím tak, že s námi budete opět spokojeni. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 11, 2024
Dobrý den,vždy jsem byl s nákupem u Vás spokojen. V poslední objednávce jsem od Vás dostal dárek "Radiobudík",který není funkční,to mě velmi zklamalo.
Mar 12, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenost dárkem. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 13, 2024
Jdete od 10 k 5, všechno z polyesteru? Co jste se zbláznili, kde zmizela bavlna? Umělina za stejnou cenu, kde to jsme.
Mar 13, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Stále se snažíme sklad doplňovat a přidávat nové produkty. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
2 days ago
Poštovné je drahé.Co třeba Zásilkovna.Délka košil ,i když číslo 5xl délka u většiny je krátka.Dobrá cena a výběr.
2 days ago
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s Českou poštou. Do budoucna budeme přidávat další možnosti dopravy, věřím tak, že s námi budete opět spokojeni. Neváhejte si přihlásit náš zpravodaj, aby Vám chodily na e-mail akční a slevové nabídky. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Feb 28, 2024
V nabídce byl dárek přenosná výkonná lama + dárek, nic z toho jsem však neobdržela, což mě mrzí.
Feb 29, 2024
Platba poste při vracení zboží a pojištění Rad ho předal na vrátnici na Dělnické
Feb 29, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme Vám, že s námi nakupujete. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Feb 28, 2024
Zlepšit ceny Ceny jsou velmi vysoké
Feb 28, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Neváhejte si přihlásit náš zpravodaj, aby Vám chodily na e-mail akční a slevové nabídky. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 13, 2024
V doprodej už slabší výběr
Mar 13, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Je pravda, že některé produkty mají velký úspěch a rychle se vyprodají nebo alespoň některé velikosti. Stále se snažíme sklad doplňovat a přidávat nové produkty. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Feb 7, 2024
problém v různé kvalitě objednaných boxerek ............ v průběhu roku jsem si objednával několik kusů boxerek, některé po počátečním přeprání a cca 2 denním nošení došlo k vydření a proděravění v rozkroku (týkalo se celkem 3 kusů, 2 kusy s motivem orla), v poslední zásilce po navlečení boxerky došlo k rozpárání švu v rozkroku o velikosti cca 8 cm, chtěl jsem to vrátit jako reklamaci, ale neměl jsem už písemnou dokumentaci pro vrácení, takže manželka tento kus opravila.... ústní informaci máte pravděpodobně na tel.záznamu. Píšu to proto, že některé tyto materiály jsou nekvalitní a patrně asi i nedobře ušité......se službou, doručováním a dalšími výrobky jsme celkem spkojeni, ale pokud by se to mělo opakovat .......nevím, asi bychom se obraceli v budoucnu na jiného dodavatele
Feb 7, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Tým nákupčích byl již na toto upozorněn a během následujících měsíců budou veškerou nabídku zboží přepracovávat. Rádi bychom Vám připomněli, že pokud s produktem nejste spokojeni, můžete nám ho vrátit a dostanete peníze zpět. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Feb 24, 2024
poslední dobou jeden výrobek v pořádku a druhý nesedí bunda 44-46 odpovídá o mnohem menší velikosti nebo naopak výrobek je tak obrovský že sestra nevěděla co s tím měla jsem nárok na dárek -baterka proto mě lákala i nabídka zboží když jsem objednávala zboží tak byla baterka zaškrtnutá jako dárek přesto nepřišla je to dárek ke každé objednávce jde o princip ne o baterku a přes 2 dotazy na dárek žádná odpověď tak to se mi taky nezamlouvá na to jak prezentujete atlas for men jako suprový možná když začínal tak se snažil
Feb 26, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men

kvalita versus cena

Doprava rychlá, oblečení zajímavé, ale zboží dost předražené. Pokud stojí svetřík přes 600 Kč čekala bych daleko větší kvalitu. Bohužel již po vybalení jsem zjistila, že byla zatržená nitka a navíc viditelně. Po asi třetím dnu nošení jsem zjistila více zatržených nití. Nepředpokládám, že pokud se oblékám čí svetřík sundavám tak se nitě zatrhnou a opravdu viditelně. Jinak příjemný materiál a zajímavý vzorek.
Feb 8, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Rádi bychom Vám připomněli, že pokud s produktem nejste spokojeni, můžete nám ho vrátit a dostanete peníze zpět. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Feb 26, 2024
Čené kalhoty nebyli čistě černé, ale prosvítali v nich bílé nitě. Byli takové stařecké. Dobré, že byli strečové, ale trubkový střih střečovost úplně znehodnotil.
Feb 27, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Rádi bychom Vám připomněli, že pokud s produktem nejste spokojeni, můžete nám ho vrátit a dostanete peníze zpět. Pokud došlo k chybě zpracování z naší strany, tak Vám poštovné za vrácení /výměnu produktu bude zpětně proplaceno. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men