Atlas For Men Česká republika- Logo - reviews

Atlas For Men Česká republika

9,458 reviews in the last 12 months23,564 total reviews

Feb 26, 2024
Objednané zboží přišlo vždy v bezvadném stavu. K tomu nelze nic vytknout. Do budoucna je však třeba zajistit jiného dodavatele, na místo České pošty. S nimi jsou neustálé problémy. Oni sice oznámí datum dodání, nikoli však aspoň přibližnou hodinu, takže čekáte celý den. Při poslední dodávce nedodrželi ani datum dodání a zboží předali na poštu v místě mého bydliště aniž by mě o všem informovali, nebo se snad omluvili !!!

Jul 8, 2023
1) šlo o objednávku 3 pánských letních kalhot, vybraná velikost mi padla, námořnickou modř si sice představuji jinak, tohle je spíš barva montérek, ale budiž. Akorát s kvalitou látky mám trochu problém - je to tak trochu tenoučký hadřík ... vím, gramáž byla uvedena, v čemž se až tak nevyznám, prostě jsem předpokládal, že síla látky bude obdobná jako u jiných kalhot podobného typu z jiných obchodů. Ale bylo to mé riziko nákupu přes internet, tak si nemohu stěžovat ... 2) doručení přes Českou poštu = jako vždy katastrofa a pokud fa AtlasForMen nezmění doručovatele, nebudu si u ní dál už nic objednávat: - 3 dny trvalo dodání zásilky z Depa Rudná na přísl. poštu, na kterou to ale vůbec nemělo jít - sdělené telefonní číslo na řidiče celý den nikdo nebral - v den oznámeného doručení jsem byl doma a na mobilu, z České pošty mě však nikdo nekontaktoval, místo toho jen odpolední emailová zpráva, že jsem nebyl zastižen, což je lež - doma na uvedené adrese jsem byl - šlo o balík do ruky, tedy o zaplacenou službu, což Česká pošta nedodržela a zásilku rovnou uložila na pobočce České pošty, což hodnotím jako podvod, konkrétně neposkytnutí zaplacené služby - je mi jasné, že skoro každý mi na to řekne, že jsem naivní, že takto to přece funguje pořád. Já to samozřejmě vím a není to má první zkušenost s Českou poštou, ale dodávám, že pokud se nikdo neozve, tak to tak bude fungovat i nadále ...

Reviews for Atlas For Men Česká republika

(8065)
Reset
Apr 7, 2024
Nevím co napsat. Vždy, když jsem si cokoli objednal byl jsem spokojen a k vašim službám nemám výtek. Snad jen výběr barev ,trička, košile bych uvítal střízlivější barvy vzhledem k mému věku /82/ Omlouvám se jinému mohou vyhovovat. Ještě k dopravě . Česká pošta je drahá a nespolehlivá , oznámení /dodáme v době od 8-16 hodin je na pár facek. S díky za vaše služby Brodský
Apr 8, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc těší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Apr 3, 2024
Bundy a ošacení je dobře volené, jsem spokojen. Velikost vyhovuje. Oceňuji rychlost dodávky. Několikrát jsem objednal boty - velikost 46 vyhovuje, ale u všech je měkká podrážka a nízký podpatek, takže v botách se houpu a padám na znak. Boty již proto nemohu objednávat. Možná ještě někdy nějaké letní sandály.
Apr 4, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc těší. Stále se snažíme sklad doplňovat a přidávat nové produkty. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Apr 1, 2024
Někdy se stane, že objednané zboží musím vrátit proto, že nesedí velikost. A nebo ho ze stejného důvodu vyměnit. Ještě se mi nestalo že bych nebyl spokojen s rychlostí vyřízení výměny popřípadě navrácení peněz. V tomto obchodě nakupuji již mnoho let a vždy spokojenost s přístupem k zákazníkovi.
Apr 2, 2024
Dobrý den, děkujeme za pozitivní zpětnou vazbu. Tým nákupčích byl již na toto upozorněn a během následujících měsíců budou všechny velikosti přepracovávat. Věřím tak, že s námi budete opět spokojen. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men

Kvalita a spolehlivost.........

Co velmi oceňuji, rychlost doručení zásilek, nabídky nové kolekce, slevy a komunikace. Pokud bych mohl přiložit názor na vylepšení. Rád bych uvítal pro členy a zákazníky, při častějším objednávání zásilek, nebo do určité fin.částky doprava zdarma.
2 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. Neváhejte si přihlásit náš zpravodaj, aby Vám chodily na e-mail akční a slevové nabídky. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Apr 8, 2024
Zboží bylo dodáno dobře zabalené a bez poškození, tedy spokojenost. Je jenom škoda, že některé věci, které bychom si rádi objednali nebyly na skladě. Bylo nám však slíbeno, že až naskldní, že nám dají info. To je opravdu skvělé jednání.
Mar 28, 2024

Poděkování

Dobrý den, vaše nabídka široké škály módních, krásných a praktických oděvů i ve větších velikostech je skvělá. Také komunikace s vašimi operátory je příjemná a profesionální. Děkuji a s přáním krásných dnů Eva Kunonová, Havířov
Apr 2, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 25, 2024
Co se mi nejvíce líbilo? Až překvapivá rychlost - v pondělí odpoledne jsem poslala objednávku a ve středu byla bunda doma! Přímo neuvěřitelné! A opravdu nevím, co ještě vylepšovat. Jak se říká - jen tak dál...
Mar 26, 2024
JZ
Jiří Z.
Velké Přítočno
13 days ago
Normální nákup v pořádku.Ale dostal jsem dárek k narozeninám,který jsem ihned objednal-26.3.naroz.Do dnešního dne po dvou urgencích nic nepřišlo! Toto mne,jako letitého zákazníka velice zklamalo! .
13 days ago
Během dnešního dne Vás bude kontaktovat jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. Děkujeme vám, že nakupujete s Atlas For Men. S přáním pěkného dne, Tým Atlas For Men.
ŠK
Štěpán K.
Nová Paka
Apr 3, 2024
Líbilo by se mi platba další způsoby, ne jen ty dva, co se používají. Přes banku by to bylo pohodlnější když někdo nebývá doma, tak mu to vyzvednou sousedi. Ale oni nechtějí nic platit za druhé.
Apr 3, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší. Tento způsob platby není z technický důvodů možný. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
13 days ago
Zkusil bych změnit dopravce - Česká pošta ještě nepřišla na to, že její konkurence (DPD apod.) si osvojila dobrý zvyk avízovat dopravu den předem a nikoliv v ranníich hodinách v den doručení
13 days ago
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s Českou poštou. Tento rok budeme přidávat další možnosti dopravy, věřím tak, že s námi budete opět spokojeni. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Apr 1, 2024
Musím pochválit perfektní výměnu zboží za menší. Vraceli jsme kalhoty 2x a obratem byla zaslána menší velikost. Hodnotím i to, že se nevrací peníze a jde o výměnu kus za kus.
Apr 3, 2024
Myslím, že by bylo vhodné nabízet některé zboží po jednotlivých kusech a ne sady, třeba triček, po třech kusech. Umožnit sestavit si sadu podle zájmu zákazníka.
Apr 3, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší. Stále se snažíme sklad doplňovat a přidávat nové produkty. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
2 days ago
Vše se mi líbí,hlavně pánské nabídky,kvalitní a né drahé. Hlavně mám několik halenek a bund. Jsem spokojená a když vracím ,vždy mi příjdou peníze zpět .
Mar 27, 2024
Dlohodobě u Vás nakupuji a jsem spokojen. Pouze mi uvás chybí že nemáte v nabídce velikosti pro pořádné chlapy 6XL a větší.Štěpánek V.
Mar 27, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. Stále se snažíme sklad doplňovat a přidávat nové produkty. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 24, 2024
jsem spokojená s rychlým dodáním objednávky a ještě jsem nemusela nic reklamovat, boty taky jsou podle čísla nohy taky v pohodě, jsem spokojená
Mar 25, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
3 days ago
Jsem stálým a dlouholetým zákazníkem, vždy jsem si vybral a mám výhodu v konfekční velikosti. Spokojenost s kvalitou, cenami i dodacími lhůtami
LZ
Apr 8, 2024
Jsem Vaším Věrným zákazníkem.Z každeho nabídkového výtisku si pravidelně objednám nějaké zboží.To svědčí o všem.Nemusím se dále vyjadřovat.
Apr 9, 2024
Mar 27, 2024
Možnost výběru uložení zásilky. Hlídat si, kdy se to objeví v systému ČP a pak honem změnit na Balíkovnu, to není moderní ani praktické.
Mar 27, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. Do budoucna budeme přidávat další možnosti dopravy, věřím tak, že s námi budete opět spokojeni. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 25, 2024
Vracel jsem zboží, protože bylo větší než jsem předpokládal a bral si menší velikost. Vše proběhlo rychle a v pořádku. doporučuji.
Mar 26, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
3 days ago
Nakupovala jsem u vás už několikrát a vždycky jsem byla spokojena. I když něco nesedí, vždy vrátíte včas obnos, který zaplatím.
2 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men