Atlas For Men Česká republika- Logo - reviews

Atlas For Men Česká republika

9,440 reviews in the last 12 months23,238 total reviews

Feb 26, 2024
Objednané zboží přišlo vždy v bezvadném stavu. K tomu nelze nic vytknout. Do budoucna je však třeba zajistit jiného dodavatele, na místo České pošty. S nimi jsou neustálé problémy. Oni sice oznámí datum dodání, nikoli však aspoň přibližnou hodinu, takže čekáte celý den. Při poslední dodávce nedodrželi ani datum dodání a zboží předali na poštu v místě mého bydliště aniž by mě o všem informovali, nebo se snad omluvili !!!

Jul 8, 2023
1) šlo o objednávku 3 pánských letních kalhot, vybraná velikost mi padla, námořnickou modř si sice představuji jinak, tohle je spíš barva montérek, ale budiž. Akorát s kvalitou látky mám trochu problém - je to tak trochu tenoučký hadřík ... vím, gramáž byla uvedena, v čemž se až tak nevyznám, prostě jsem předpokládal, že síla látky bude obdobná jako u jiných kalhot podobného typu z jiných obchodů. Ale bylo to mé riziko nákupu přes internet, tak si nemohu stěžovat ... 2) doručení přes Českou poštu = jako vždy katastrofa a pokud fa AtlasForMen nezmění doručovatele, nebudu si u ní dál už nic objednávat: - 3 dny trvalo dodání zásilky z Depa Rudná na přísl. poštu, na kterou to ale vůbec nemělo jít - sdělené telefonní číslo na řidiče celý den nikdo nebral - v den oznámeného doručení jsem byl doma a na mobilu, z České pošty mě však nikdo nekontaktoval, místo toho jen odpolední emailová zpráva, že jsem nebyl zastižen, což je lež - doma na uvedené adrese jsem byl - šlo o balík do ruky, tedy o zaplacenou službu, což Česká pošta nedodržela a zásilku rovnou uložila na pobočce České pošty, což hodnotím jako podvod, konkrétně neposkytnutí zaplacené služby - je mi jasné, že skoro každý mi na to řekne, že jsem naivní, že takto to přece funguje pořád. Já to samozřejmě vím a není to má první zkušenost s Českou poštou, ale dodávám, že pokud se nikdo neozve, tak to tak bude fungovat i nadále ...

Reviews for Atlas For Men Česká republika

(8051)
(1065)
Reset
Mar 6, 2024
Včasné vybavení objednávky a tím i včasné dodání. Zlepšit: Při vrácení zboží na výměnu velikosti věnovat větší péči expedici nové zásilky. Má zásilka byla poslána na úplně jinou adresu než byla uvedena na formuláři na vrácení. Ani po dvojí telefonické reklamaci kde mi bylo přislíbeno přesměrování na správnou adresu se tak nestalo. Ozvala se mi pošta z Hradištka kam mají můj balík poslat. Dal jsem jim správnou adresu, balík mi přišel ale musel jsem zaplatit poštovné. Pak mi od vás někdo volal, že mi byla poslána nová zásilka abych jí nepřebíral. Na internetu jsem se dozvěděl, že tato zásilka byla na dobírku za plnou cenu včetně poštovného. Tak jsem jí nepřevzal. A vaše operátorka mi slíbila, že poštovné 129 Kč, které jsem musel zaplatit mi pošlete na účet, zatím nic nepřišlo. Máte tam nějaké zmatky. Doufám pokud si ještě něco objednám, bude už vše v pořádku. Jinak by to byla má poslední objednávka.
Mar 7, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí tyto komplikace. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 2, 2024

Skoda co ne můžete rosumit nemecki…nebo anglictene Jasik

Skoda co ne můžete odpovědět na nemecki nebo anglicteni ! V celkove je všechno v poradku! Ja nasel 2 kalhoty vypada stejni - jenom velke rozdil v cene oba dva ma 98 % bavelna a 2 % elastan . L9130 a M2122 !!!!!! Dostal na moj septani ::co ja muzu take psat na cestinu - jesli to umel vporadku ja ne psal na anglictenu - nezka můžete jsi mlatit na moj spatni cestinmu !!! Qualita je na niktery bundy sjo OK Kalhoty take - Flanelove Kosile to je neni - a te Popelinove ... Ten slov Softshellova to ja snal take na vubez inneho material HOPE co dostane odpověď na cestina - to rosumim - ne muze psat Karl Zahalka
Mar 4, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. Rádi bychom Vám připomněli, že pokud s produktem nejste spokojeni, můžete nám ho vrátit a dostanete peníze zpět. V případě dotazů můžete kontaktovat naše zákaznické centrum na tel. čísle: 224 245 897. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men

Klient obchodu "atlasformen" z Českých Budějovic

Jsem klientem obchodu "atlasformen" již delší dobu a kdybych nebyl spokojený, tak bych jej nevyužíval. Nestalo se mi, že bychom se vzájemně dostali do jakýchsi problémů. A když už se něco přihodilo, tak to bylo z mé strany kvůli zvolené velikosti oblečení. Tak trochu zklamán jsem byl snad jen jednou, tehdy šlo o "zimní bundu" a výsledek při doručení mě zklamal. Vzal jsem si z toho poučení. Jinak chválím možnosti snadného vyhledávání a objednávání, a to včetně velikostí. Zasílání zásilek běží velice dobře, včas a bez poškození zásilky.
Mar 4, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc těší. Rádi bychom Vám připomněli, že pokud s produktem nejste spokojeni, můžete nám ho vrátit a dostanete peníze zpět. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme Vám, že s námi nakupujete. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 2, 2024
Objednávky vyřizujete rychle a spolehlivě.Mimo jiné jsem si také objednal nějaký svetr a bundy v provedení s podšívkou.S tím,ale moc spokojený nejsem,protože u všech výrobků při oblékání vytlačím z rukávů zmíněnou podšívku,kterou musím stále zastrkovat zpět do rukávu.To se Vám moc nepovedlo. Fendrych
Mar 4, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. V případě, že se jedná o chybu výroby produktu, obraťte se prosím na Zákaznický servis s přesnou referencí produktu, abychom mohly kontaktovat dodavatele. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 13, 2024
Vše bylo velmi dobré, až na dopravu, která je hodně špatná a zaostalá. Česká pošta nikdy není schopná udat alespoň přibližný čas, kdy balík doručí. Tím nutí adresáta čekat celý den doma. Přijel až po 16.hod. Jiný dopravce vždy napíše, kdy přejde a čas vždy dodrží !!! To mi vadí.
Mar 13, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s Českou poštou. Tento rok budeme přidávat další možnosti dopravy, věřím tak, že s námi budete opět spokojeni. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 4, 2024
Dobrý den, jsem vašim stálým zákazníkem. Rád u vás nakupuji, vážím si kvality a zejména pak rychlosti dodání. 2.3. jsem obdržel nabídky, bohužel v měsíci březnu, na zimní prádlo a ošacení. Prosím o zaslání katalogu na jarní sezonu 2024. Děkuji a jsem s pozdravem Jiří Vlasák
Mar 4, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc těší. Na základě žádosti Vám posíláme katalog ATLAS FOR MEN. Neváhejte si přihlásit náš zpravodaj, aby Vám chodily na e-mail akční a slevové nabídky. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 2, 2024
Nakupují léta, plná spokojenost, cena odpovídá kvalitě. Jediné mínus je, že nášivky jsou umístěny přímo na tričku, místo ve švech a tak se po čase tričko začne trhat. Nyní jsem hned všechny nášivky odpárala a myslím, že mám vyřešeno. Supr výrobky na běžný den.q
Mar 4, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc těší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme Vám, že s námi nakupujete. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 15, 2024
Objednávám většinou telefonicky. Vždy vstřícné, pomáhající a příjemné jednání. I při výměně vše rychle a spolehlivě vyřízeno. Jen mám problém s velikostmi, mám pocit, že francouzské L, XL je menší než německé. A osobní problém, navrchu jsem XXL, pod pasem XL.
Mar 15, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. Rozměry, které uvádíme v katalogu, jsou rozměry lidské postavy, produkty jsou tak o něco větší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 13, 2024
rychlost vyřízení objednávky - skvělé . Dostupnost objednávaného zboží super. Udržujte nadále tento standard. zkuste ještě rozšířit sortiment zboží.
Mar 13, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc těší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
3 days ago
Dobrý den.Objednala jsem manželovi v akci 3 mikiny.Bohužel ,špatnou velikost.Takže návratka s tím, že mám znovu objednat, zaplatit a zpět mi budou poslány původně zaplacené peníze.Tento způsob mi nevyhovuje, tak jsem již neobjednala.Škoda
3 days ago
Dobrý den, mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s nákupem na internetu. Je pravda, že ne vždy vše bude sedět, a to především pokud člověk objednává u nějaké firmy poprvé. Rádi bychom Vás také upozornili, že můžete požádat o výměnu velikosti, kdy Vám nové mikiny pošleme zdarma. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
14 hours ago

Poděkování

Dobrý den, vaše nabídka široké škály módních, krásných a praktických oděvů i ve větších velikostech je skvělá. Také komunikace s vašimi operátory je příjemná a profesionální. Děkuji a s přáním krásných dnů Eva Kunonová, Havířov
12 days ago

Skvělý obchod s oblečením pro pány

Skvělý obchod pro pány, příznivé ceny, zboží kvalitní, dárečky k objednávkám, jsme spokojeni. Ceny oblečení pro ženy jsou vyšší než jinde, ale obchod je primárně určen mužům, takže to neřešíme a dámské věci objednáváme jen zřídka.
12 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu, která nás moc těší. Neváhejte si přihlásit náš zpravodaj, aby Vám chodily na e-mail akční a slevové nabídky. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
9 days ago
Myslím si, že jste super, jen mi ve Vaší nabídce chybí více zboží třeba pro myslivce, máte spoustu krásných věcí v modré barvě,ale hnědá,zelená,mi tam schází, třeba se to někdy povede, mějte se dobře s pozdravem Tomková
9 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc těší. Stále se snažíme sklad doplňovat a přidávat nové produkty. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 13, 2024
- sladit velikosti produktů - stalo se, že bunda dodaná v minulém roce 3XL je velikostí odlišná od téže bundy 3XL dodané v tomto roce - rovněž konkrétně u těch to výrobků byla odlišnost v kvalitě "flízového" materiálu
Mar 13, 2024
Dobrý den, jsme moc rádi, že jste s námi spokojeni. Tým nákupčích byl již na toto upozorněn a během následujících měsíců budou všechny velikosti přepracovávat. Věřím tak, že s námi budete opět spokojen. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
4 days ago
Co se mi nejvíce líbilo? Až překvapivá rychlost - v pondělí odpoledne jsem poslala objednávku a ve středu byla bunda doma! Přímo neuvěřitelné! A opravdu nevím, co ještě vylepšovat. Jak se říká - jen tak dál...
4 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 14, 2024
Již v minulé recenzi jsem psal o některých problémech s výběrem zboží a to: velikosti, materiál. Časem jsem již našel pro mě optimum a tak už vybírám jen to, co mi zcela vyhovuje. Takže spokojenost!
Mar 14, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. Neváhejte se obrátit na náš Zákaznický servis na telefonním čísle 224 245 964 a upozornit je na případné chyby u konkrétního produktu, abychom je mohli vzápětí vyřešit. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 13, 2024
Vybrané a objednané zboží přišlo včas, vše souhlasilo podle zaslané objednávky, a to včetně velikostí jednotlivých kusů zboží. Vše jsem vyzkoušel a nikde jsem nenalezl žádná poškození apod.
Mar 13, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc těší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
12 days ago
Výborná spolehlivost. Na webových stránkách by možná měl klient možnost rozhodnout, zda chce, aby mu balík dovezla Česká pošta, anebo zda ho má Česká pošta nechat k vyzvednutí v Balíkovně.
12 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší. Do budoucna budeme přidávat další možnosti dopravy, věřím tak, že s námi budete opět spokojeni. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 6, 2024
Výměna velikosti proběhla bez problémů. Dále, udělal jsem chybu u objednávky a nedostal jsem dárek. Chyba mi byla vysvětlena a dárek mě byl nad mé očekávání bezplatně dodatečně doručen.
Mar 6, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme Vám, že s námi nakupujete. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 11, 2024
Jsem spokojená se všemi věcmi, které jsem objednala a obdržela. Pokud mám zmínit jen jeden druh, pak by to byly Vaše krásné flanelové košile. Celá naše rodina si je oblíbila. Děkuji!
Mar 11, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. Děkujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men