lizengo.roReviews

Details
Contact

Categories

lizengo.ro - Description

lizengo este un magazin online de nouă generație, cosmopolit și de anvergură internațională, care s-a specializat pe comercializarea de software-uri de descărcare pentru producători de prestigiu. Obiectivul nostru este să le oferim clienților noștri întotdeauna un preț de cumpărare competitiv, pe lângă servicii complete de asistență. Pentru aceasta, ne adresăm în același fel atât clienților privați, cât și celor juridici. Vă oferim permanent consiliere profesionistă prin telefon, live-chat sau e-mail - vă ajutăm chiar și la instalarea software-ului dvs. Axându-ne pe produsele Microsoft, includem pentru clienții noștri și produse complexe de nișă, pentru ca aceștia să se bucure în permanență de cele mai bune articole pe care ar dori să le achiziționeze. Gama noastră variată de produse este extinsă continuu, astfel încât să vă putem oferi permanent software-uri actuale la prețuri avantajoase. Experiențele a peste 2.000.000 de clienți mulțumiți din întreaga lume vorbesc de la sine.
Contact
Tobias M. Zielke

Reviews for lizengo.ro

4.87/5.00
Excellent
How is the rating calculated?

58 reviews in the last 12 months

2 %
1 star
0 %
58 total reviews

What other customers say about their experience with lizengo.ro

9 months ago
Sunt foarte multumita de experienta de cumparare de la Lizengo.
Sunt mulțumit de livrare
tranzactii OK
Good
9 months ago
Nu am mai intalnit asa ceva ,sa imi fie trimis un cod folosit.O experienta cam ciudata
Excellent
Excellent job
Neasteptat de prompti Foarte multumit
EXCELLENT
Totally satisfied
Quick delivery. Flowless transaction. Excellent customer service
1 year ago
Produs profesional de la profesionisti. Multumesc lizengo.
reliable, fast, conveniant
Lower Support
Perfect
1 year ago
EVERYTHING WAS MORE THAN PERFECT EXCEPT FOR YOUR STAR SYSTEM OF APPRECIATION WHICH DOES NOT WORK. AT ALL.
 Answer by lizengo.ro
1 year ago
Dear customer, we thank you very much for your appreciation and your kind words. Could you please help us improve more, in order to offer a better customer experience and let us know more information about the problem you have with our rating system? We are waiting for your response. Best regards, Lizengo Team
1 year ago
office e bun si sunt acasa
1 year ago
Very fast and great customer support.
very ok
E bine măi băieți.