FixPart.hu- Logo - reviews

FixPart.hu

2,968 reviews in the last 12 months3,537 total reviews

Oct 25, 2023
Az általam megrendelt alkatrész a honlap szerint raktáron volt, 1 - 3 napra írták a kézhezvételt. Ezzel szemben a hatodik napon mehettem érte a postára személyesen. Pedig házhoz szállításért fizettem önöknél ... Az árú minősége, és a csomagolása tökéletes, le a kalappal a cég előtt! Még aznap be is szereltem a TV-be, tökéletesen működik azóta is. A postához visszatérve, a rendelésnél jó lenne ha lehetne kijelölni átvételi pontot, boxot.

Dec 11, 2023
A weboldalon a termék úgy volt feltüntetve, hogy raktáron. Kézbesítési idő 3-4 nap. Ezzel szemben több mint 1 hete várom a csomagot és a csomag nyomonkövető szerint még mindig Németországban van...

Reviews for FixPart.hu

(51)
(29)
(80)
Reset
Mar 30, 2024
Nem azt küldték, amit rendeltem. Még képeket is csatoltam, de eddig semmi. És nem sikerült kicserélni, és még nem is értik az egyszerű dolgot, hogy szeretném megkapni a rendelt terméket. Képen látható 2-es termékből 2 darabot rendeltem. 2-es kellene 2 darab relay. 2-es terméket rendeltem. Igen. 1-es terméket kaptam. Nem.
Mar 31, 2024
A mosógép E13-at írt ki. Ez alaplap hiba. A mosógép az új alaplappal sem működik. Csatlakozókat ellenőriztem. Az érintőpanel az indítást nem engedélyezi, egyébként minden gomb, az indítógombot is beleértve megfelelően üzemel.
3 days ago
Az első rendeléseim még rendben voltak, a többi már problémás, számlázási hiba és téves termék. Az ügyintézés lassú, nincs közvetlen elérhetőség. Úgy néz ki, a cég idővel egyre rosszabb lesz!
2 days ago
Jó napot, sajnálattal hallom. Felvettük Önnel a kapcsolatot, hogy megnézzük, mit tehetünk az Ön érdekében. Elnézést kérünk a kellemetlenségekért. Bram, FixPart ügyfélszolgálat
Mar 30, 2024

adapter

The adapter, I ordered according to the advice of the site, simply doesn’t match to the TV - monitor, 1 item - out of 3 - didn’t arrive.
Apr 11, 2024
Ahhoz képest hogy raktáron volt 1 hét kellett a szállításra, szánviteli bizonylatot a mai napig nem kaptam.
Apr 8, 2024
A termék amit megrendeltem na az nem jött meg,de kaptam helyette egy màsikat amivel nem tudok mit kezdeni.
10 days ago
Csak felét küldték igy megkárosítottak 15eft-vel a rendelés szám :202402699064.
8 days ago
Jó napot, A megrendelésének időpontjában sajnos nem volt minden termék raktáron (már). A raktáron lévő termékeket már elküldtük Önnek, így azokra nem kell várnia. A rendelés többi részét később fogjuk kiszállítani. Bram, FixPart ügyfélszolgálat
6 days ago
Kissé nehézkes a megrendelés menete.
3 days ago
4 days ago
10 days ago
12 days ago
Apr 10, 2024
Mar 3, 2024
I was looking for a switch to replace the failed switch on my lawn room hot air blower and found a similar one in your assortment. I asked you questions about the specification of the switch, to which I received no substantive answer. I ordered the switch, I got it quickly, the mechanical size is right, but the electric operation is not. I went that way, but if I had received a proper answer from you, I would not have ordered the switch.
Mar 2, 2024
The on stock spare part did not arrive within one month of ordering and paying. Nobody even contact me about delay of delivery or issue. Very disappointing. Do note recommend this vendor at all!
Mar 4, 2024
Jó napot, sajnálattal hallom, hogy nem kapta meg a rendelését. Kapcsolatban állunk a fuvarozóval, és Önnel is felvettük a kapcsolatot ezzel kapcsolatban. Bram, FixPart ügyfélszolgálat
Mar 15, 2024

Termék jó, logisztika rossz

A megrendelt termék megfelelő. A szállítónak viszont nem adták át az alap elérhetőségeimet, e- mail, telefonszámot. Emiatt napokkal később jutottam a rendelt termékhez.
Mar 2, 2024

Hiányos teljesítés

Én két alkatrészt rendeltem, de csak az egyiket kaptam meg, vevőként elvárom hogy két vagy több alkatrészt rendelek akkor csak akkor küldjék ha mind raktáron van.
Mar 18, 2024
Give an actual answer to my questions and not reply whith the same standard e-mail. Only interested in rejecting any claim, not in giving any service.
Mar 21, 2024
too long delivery time. it must be reduced the contracted parcel delyvery service provider is unreliable.
Mar 21, 2024
Telephone contact!!!!!!!