FixPart.hu- Logo - reviews

FixPart.hu

2,965 reviews in the last 12 months3,546 total reviews

Oct 25, 2023
Az általam megrendelt alkatrész a honlap szerint raktáron volt, 1 - 3 napra írták a kézhezvételt. Ezzel szemben a hatodik napon mehettem érte a postára személyesen. Pedig házhoz szállításért fizettem önöknél ... Az árú minősége, és a csomagolása tökéletes, le a kalappal a cég előtt! Még aznap be is szereltem a TV-be, tökéletesen működik azóta is. A postához visszatérve, a rendelésnél jó lenne ha lehetne kijelölni átvételi pontot, boxot.

Dec 11, 2023
A weboldalon a termék úgy volt feltüntetve, hogy raktáron. Kézbesítési idő 3-4 nap. Ezzel szemben több mint 1 hete várom a csomagot és a csomag nyomonkövető szerint még mindig Németországban van...

Reviews for FixPart.hu

(201)
Reset
Apr 10, 2024
The GLS service is very far from the acceptable level. They simply dropped the package into my garden. I haven’t got any notifications from them.
Mar 31, 2024

Sütő alkatrész.

Egyszerű: azt küldték, amit rendeltem, határidőben megérkezett. A csomagolás feleslegesen túl nagy volt, ezért nem max csillag.
Apr 5, 2024
Hiányolom a csomagautomatás átvétel lehetőséget.
10 days ago

Jó a nyilvántartás és a tájékoztatás

Jó a nyilvántartás és a tájékoztatás
8 days ago
The part i ordered was a bit pricy

3580 Tiszaújváros Mátyás kir. út 30sz

Gyors úgy intézes és szállítás.
5 days ago
Apr 5, 2024
Mar 30, 2024
Mar 28, 2024
Mar 19, 2024
Tegnap kaptam meg egy csomagot rendeltem egy égőt. Aztán 14 óra körül ott is volt a futár. Ezzel semmi probléma de nem tudtam, hogy mikor érkezik a csomag. Senki nem volt otthol. Valami értesítést lehetne előtte küldeni. Én ilyet nem kaptam. Egy telefont vagy emailt esetleg. Köszönöm szépen. Amúgy minden rendbe volt épségben megkaptam a csomagot. Köszönöm!