Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,908 reviews in the last 12 months10,178 total reviews

Oct 7, 2023
Potešil ma tovar, ktorý som si objednal. Vylepšiť môžete najmä to, že prestanete ponúkať dva kusy tovaru, pričom jeden je dobrý, žiadaný a ten druhý už menej. Nechajte na nás, zákazníkov, aby sme si vybrali čo a koľko kusov si máme kúpiť. Ďalej kupujte u výrobcu také nohavice, ktoré nie sú enormne široké (napr. spodná šírka 22 cm pri veľkosti L; koľko musí byť potom šírka pri veľkosti XXXL), lebo také už dávno nie sú v móde.

Dec 4, 2023
Rozhodne kvalita a cena a samozrejme výber darčekov zatiaľ ako darček som dostal od vás termo batoh ktorý sa rozpadol. Ladvinku ktorá je skôr na chrbte ako na boku. Budík s drôtom namiesto antény aaa ako ospravedlnenie som dostal za tieto nepodarky od atlas fór men krásne pánske hodinky po dvoch dňoch však rozpadol sa ciferník :( tomu sa už povie medvedí dar zo začiatku boli tam super oblečenie za nízke ceny teraz tam vidím 80 %zlavu na bundu pred 3 mesiacmi ktorá stojí rovnako ako pred tým nemení sa cena iba zľava aakoze pôvodná cena napríklad flísová bunda za 30€ po 3 mesiacoch je tam 80%zlava len za 29.90 :)! To ako fakt ? Zo začiatku tam boli super ceny ale dnes pod 10 € nekúpite a slipy fotky nepodarkov darčekov dodám neskôr

Reviews for Atlas For Men Slovensko

Latest first
2 days ago
Kvalitný tovar a rýchle doručenie.
2 days ago
Niečo s konfekcie aj pre starších, ako 70+možno.
3 days ago

výmena tovaru za inú veľkosť bola vykonaná bez problému.…

výmena tovaru za inú veľkosť bola vykonaná bez problému !
2 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Služby Atlas For Men sa budeme aj naďalej snažiť vylepšovať. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.

Košele

Sú príjemné na telo
Je to super.
3 days ago
Teší ma hlavne rýchle vybavenie objednávky a tiež, že sa dá objednať na dobierku. Prajem veľa spokojných zákazníkov
2 days ago
Dobrý deň, sme veľmi radi, že ste s nami spokojní. Urobilo by nám veľkú radosť, keby ste nám za to dali všetkých 5 hviezdičiek. Moc ďakujeme a prajeme krásny deň Tím Atlas For Men
3 days ago
Dobrý výber tovaru, dobrá kvalita, rýchle doručenie
3 days ago
V pomere s inými E-shopmi dobré ceny dobrá komunikácia s týmto obchodom, zatiaľ môžem vyjadriť iba spokojnosť.
3 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Som s obchodom spokojný.
3 days ago
Rýchlosť spracovania a doručenia objednávky ma veľmi potešila.
Rýchle dodanie
3 days ago
Vybavenie objednávky bolo dobré a dostatočné
pristup
korektná spolupráca
4 days ago
Nedorucujte zásielky cez slovenskú poštu
3 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. V priebehu dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
4 days ago
Zimná bunda je perfektná, presne takto som si ju predstavovala.
4 days ago
Určite by ma potešilo na výber viac farieb čo sa týka cien to radšej nekomentujem kvalita oblečenia je priemerná avšak čo má vytáča je samotné balenie výrobku objednáte si 5 xl príde vám xl alebo objednáte si hodinky a príde vám peňaženka kebyže raz je to ok stáva sa ale už sa to stáva pri mojich objednávkach takovy ,,nešvar ,, čo sa týka darčekov tak ich kvalita je dosť pofiderne a skôr vás ten darček na.. ako poteší
3 days ago
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Počas dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov na vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme vám, že nakupujete s Atlas For Men.
4 days ago
Kvalitné Bavlnené Tričká, Mikiny a Zateplená Bunda.
Všetko ok
4 days ago
Som nadmieru spokojný. Dobrý výber, rýchle dodanie tovaru.