Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,889 reviews in the last 12 months10,339 total reviews

Oct 7, 2023
Potešil ma tovar, ktorý som si objednal. Vylepšiť môžete najmä to, že prestanete ponúkať dva kusy tovaru, pričom jeden je dobrý, žiadaný a ten druhý už menej. Nechajte na nás, zákazníkov, aby sme si vybrali čo a koľko kusov si máme kúpiť. Ďalej kupujte u výrobcu také nohavice, ktoré nie sú enormne široké (napr. spodná šírka 22 cm pri veľkosti L; koľko musí byť potom šírka pri veľkosti XXXL), lebo také už dávno nie sú v móde.

Dec 4, 2023
Rozhodne kvalita a cena a samozrejme výber darčekov zatiaľ ako darček som dostal od vás termo batoh ktorý sa rozpadol. Ladvinku ktorá je skôr na chrbte ako na boku. Budík s drôtom namiesto antény aaa ako ospravedlnenie som dostal za tieto nepodarky od atlas fór men krásne pánske hodinky po dvoch dňoch však rozpadol sa ciferník :( tomu sa už povie medvedí dar zo začiatku boli tam super oblečenie za nízke ceny teraz tam vidím 80 %zlavu na bundu pred 3 mesiacmi ktorá stojí rovnako ako pred tým nemení sa cena iba zľava aakoze pôvodná cena napríklad flísová bunda za 30€ po 3 mesiacoch je tam 80%zlava len za 29.90 :)! To ako fakt ? Zo začiatku tam boli super ceny ale dnes pod 10 € nekúpite a slipy fotky nepodarkov darčekov dodám neskôr

Reviews for Atlas For Men Slovensko

(97)
Reset
5 days ago

Bonusové darčeky

Pri darčeku "Hodinky",bol nalepený chránič na skle hodiniek,avšak po jeho odlepení ostali zvyšky lepidla na skle,ktoré sa nedalo ostrániť bez toho,aby sa sklo nepoškodilo.Výmena skla na hodinkách,by ma stála nemalé peniaze,takže hodinky putovali rovno do šrotu. Další bonusový darček "Reproduktor" je totálny šmejd.Chýba zrozumiteľný návod na použitie.Nedá sa pridať a ubrať zvuk,na rádio tam chýba anténa.
4 days ago
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.

Nie som spokojný

Sveter,ktory som si objednal ma sklamal.Na letaku to vyzera inac,je pevnejši.Ale ten,co mi došiel,je pletrný z Tenkej vlny a na tu velkost nedrzi tvar aby kopiroval postavu,ale vyslovene je ovisnuty,skratka partiovy tovar.Keby bol z hrubsej vlny a očká pevnejšie dotiahnuté,tak je to ono.Aj farba nie je taká biela ako na letáku,je skór modrySkrátka nire som spokojný.
Apr 9, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Počas dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov na vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme vám, že nakupujete s Atlas For Men.
10 days ago
Ceny ako tak zodpovedajú slabej kvalite materiálov u oblečenia, strihy sú divné a to preto že maximálne šetria materiálom, šitie a spracovanie slabej kvality. Design, farby, vzory a návrhy si zaslúžia pozornosť, ale to je málo a zákazník na to rýchlo príde !
10 days ago
9.2.2024 som vrátil tovar na výmenu, dnes je 16.4. zatiaľ bez odozvy, údajne tam ešte vrátený tovar nedorazil - poslaný doporučene 2.triedou z Martina
9 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. V priebehu dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
3 days ago
Niektoré druhy oblečenia nezodpovedajú veľkostiam podľa tabulky, obyčajne sú väčšie ako sa uvádza.
2 days ago
5 days ago
Máte chaos vo veľkostiach nohavíc,už druhykrát bol velkosť nohavíc o číslo menšia ako mala byť ?!
4 days ago
JM
Jožo M.
Horná
Apr 7, 2024
Kvalitu vypracovania textilných aj doplnkových výrobkov.

tričko

Mal iba ráz oblečené tričko a pod pazuchov sa rozpáralo
Apr 10, 2024
Mar 3, 2024
Letecká bunda ktorú som objednal nieje zlá za cenu za ktorú ju predávate akože v akcii ale určite nemá hodnotu tých 80 eur bez akcie. Za necelých 20 eur je OK ale nie 80 eur v tom prípade by to bol materiálom z ktorého je vyrobená strašný šmejd.
Mar 11, 2024
Mar 17, 2024
Kvalita materiálu u panských hrubších pulóvrov poslaɓšia.U opaskov nebolo najmenšie číslo.A tovar, konkrétne košela nebola k dispozícii.U menžestrových nohavíc ste mi poslali farbu, ktorú som si neobjednala,až na druhý pokus bola farba správna
Mar 18, 2024
Mar 19, 2024
Posielajte prosím aj potvrdenie objednávky, lebo potom sa stane, že to objednám ešte raz nakoľko neviem, či to prešlo. Musil
Mar 20, 2024
Mar 10, 2024
Objednal som si teplákovu supravu a prišlo mi : tepláky veľkosť 54 a bunda 56. To sa predsa nemôže stať !
Mar 11, 2024
Mar 4, 2024
Prišiel nam nespravny tovar a zakaznicky centrum nedviha telefon a neodpoveda na email
Mar 5, 2024
Feb 25, 2024
Nenormálne drahé poštovné bez možnosti výberu z viacerých prepravcov...
Feb 26, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 5, 2024
+ rýchle dodanie - nevyhovujúci strih a veľkosť tovaru - vrátený
Mar 6, 2024
Mar 14, 2024
kvalitu tovaru
Mar 15, 2024
Feb 19, 2024
Chcela som vetrovku, v ktorej nebudem obtiahnutá. Prvá mi bola veľká. Druhá, o číslo menšia, ale iný druh mi bola malá. Pri tej prvej som zistila, že v skutočnosti nevyzerá tak dobre, ako na obrázku. /Ale aj vo výklade obchodu na tých štíhlych figurínach vyzerajú šaty lepšie, ako na mne, ktorá mám brucho, aj keď si nájdem svoju veľkosť./
Feb 20, 2024
Feb 15, 2024
malo farieb tricka su bez napsneho vrecka
Feb 16, 2024
Feb 4, 2024
neberie nam kombinovat s promo kodom aby som neplatil dopravne
Feb 5, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Aj vďaka nej môžeme naše služby naďalej vylepšovať. Promo kódy nie je možné kombinovať. Jeden promo kód na objednávku. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Feb 5, 2024
Neúplná dodávka.Stalo sa mi to prvýkrát.
Feb 6, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívnu skúsenosť s nákupom u nás. Chýbajúci produkt sme vám po telefonickom kontakte doposlali. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.