Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,893 reviews in the last 12 months10,293 total reviews

Oct 7, 2023
Potešil ma tovar, ktorý som si objednal. Vylepšiť môžete najmä to, že prestanete ponúkať dva kusy tovaru, pričom jeden je dobrý, žiadaný a ten druhý už menej. Nechajte na nás, zákazníkov, aby sme si vybrali čo a koľko kusov si máme kúpiť. Ďalej kupujte u výrobcu také nohavice, ktoré nie sú enormne široké (napr. spodná šírka 22 cm pri veľkosti L; koľko musí byť potom šírka pri veľkosti XXXL), lebo také už dávno nie sú v móde.

Dec 4, 2023
Rozhodne kvalita a cena a samozrejme výber darčekov zatiaľ ako darček som dostal od vás termo batoh ktorý sa rozpadol. Ladvinku ktorá je skôr na chrbte ako na boku. Budík s drôtom namiesto antény aaa ako ospravedlnenie som dostal za tieto nepodarky od atlas fór men krásne pánske hodinky po dvoch dňoch však rozpadol sa ciferník :( tomu sa už povie medvedí dar zo začiatku boli tam super oblečenie za nízke ceny teraz tam vidím 80 %zlavu na bundu pred 3 mesiacmi ktorá stojí rovnako ako pred tým nemení sa cena iba zľava aakoze pôvodná cena napríklad flísová bunda za 30€ po 3 mesiacoch je tam 80%zlava len za 29.90 :)! To ako fakt ? Zo začiatku tam boli super ceny ale dnes pod 10 € nekúpite a slipy fotky nepodarkov darčekov dodám neskôr

Reviews for Atlas For Men Slovensko

(3237)
Reset
11 days ago
Vo vašom obchode som už nakupovala viac krát, s tovarom a jeho kvalitou som v podstate spokojná, ceny sú rôzne aj pre náročnejších ale aj nižšie, takže si vybrať môže naozaj každý. Ale je tu jeden nedostatok, ktorý keby sa napravil bolo by to dokonalé. A to sa týka dámskeho oblečenia, priklad: pulóver veľ. 38-40; 42-44; 46-48; chýbajú veľkosti po 38-40 nie je veľkosť 40-42; po nej 42-44; malo by ist44-46 ale už ide veľ.46-48. Rada by so nakupovala aj niečo pre seba, ale bez týchto medziveľkostí sa to nedá, buď by mi to bolo malé alebo veľké. Takže zatiaľ nakupujem len pre syna a manžela pánske oblečenie. To je ok.
9 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pripomienky a pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Veľkosti určuje priamo výrobca. Podľa našich zákazníkov je naše oblečenie skôr volnejšie a väčšie, preto doporučujeme, pokiaľ váhate medzi dvoma veľkosťami, zobrať to menšie. Služby Atlas For Men sa budeme aj naďalej snažiť vylepšovať. Ďakujeme, že s nami nakupujete.Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 20, 2024
Mám dobre skúsenosti, či už pri objednávaní, alebo následnej výmene tovaru z dôvodu nesediacej veľkosti. Taktiež informácie o novinkách a akciách sú výborne.
Mar 21, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 24, 2024
Objednala som si o číslo väčšiu bundu, ktorú som musela vrátiť. Bola som prekvapená rýchlou spätnou väzbou a do týždňa mi došla bunda s mojou veľkosťou.
Mar 25, 2024
Dobrý deň,ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi teší. Aj tak sa budeme naďalej snažiť naše služby vylepšovať k Vašej najvyššej spokojnosti. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
6 days ago
Atlasformen je super e-shop. Ponúka pre človeka potrebný tovar v zlacnenej forme, dobrej kvality a dodáva ho v neuveriteľnom krátkom čase.
4 days ago
Mar 21, 2024
Máte dobry a kvalitný tovar. Rada u vas nakupujem. Vidíte to aj na mojich objednávkach. Som spokojna i s dodacou lehotou, i s výmenou tovaru i s vrátením financií ak tovar nie je dobry - nesedí. Mohli by ste trochu roširiť obuv pre ženy, papuče sú fajn, už som niekoľko objednala, pre seba aj pre dcéry ale myslela som na športovú obuv.
Mar 21, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Aj vďaka nej môžeme naše služby naďalej vylepšovať. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
5 hours ago
Skúsenosti s atlasformen sú pre mňa zatiaľ veľmi dobré, pekný tovar, rozmanitý a hlavne dobre využiteľný. Či je to oblečenie pre mužov alebo pre ženy, vždy sú to pekné kúsky. Nájdu sa drahšie ale i lacnejšie, takže si vyberie ozaj každý. Vyzdvihla by som aj rýchle vybavenie objednávok a taktiež ich doručenie. Takže 👍👍👍
Mar 28, 2024
S obchodom atlasformen som zatiaľ veľmi spokojná, naozaj veľký výber oblečenia, či pre mužov alebo ženy, za veľmi výhodné ceny, vybrať si môže naozaj každý. A tak isto rôzne doplnky, kabelky, obuv. A tiež oceňujem rýchle dodanie tovaru.👍👍👍
3 days ago
1.Rýchle dodanie tovaru 2. Výmena tovaru za inú veľkosť bez problémov 3. Navratový formulár pre vrátenie a reklamáciu tovaru s nálepkou adresy na zásielku. To som videl prvý krát. 4. Popis veľkostí
2 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Služby Atlas For Men sa budeme aj naďalej snažiť vylepšovať. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
13 days ago
Pekny vyber veci, ale treba inovovat,spestrit ponukany sortimemnt.Je vyborne casove previazany cely dodavatelsky retazec..objednavka,expedicia , dodanie tovaru.
Mar 28, 2024
vyhovuje mi sortiment pre bežné nosenie, veľkosti ktoré sedia, materiál ktorý sa dá často prať bez ujmy, zaujímavé darčeky, a hlavne skoré dodanie.
Apr 2, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Služby Atlas For Men sa budeme aj naďalej snažiť vylepšovať. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
13 days ago
vysoko si vážim, že aj keď sa pri dodaní tovaru stala chyba a nedostal som darček, po mojom upozornení ste promptne zareagovali. Cením si to.
Mar 30, 2024

Potesil ma seriozny pristup ku klientovi.

Potesil ma seriozny pristup ku klientovi,ked som musel vratit opasok zlej dlzky.Firma mi ho bez problemov vymenila,nic som nemusel priplacat
12 days ago
Dobry tovar, kvalitny popis tovaru, potom sa lahko vybera, co clovek potrebuje. Po objednani sa rychlo dorucuje. Dakujem velmi pekne.
11 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Aj vďaka nej môžeme naše služby naďalej vylepšovať. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
12 days ago
Raz jedinký raz sa stalo, že mi omylom poslali väčšie číslo topánok ako mali, do 2 týždňov bola spravená výmena. Potešilo ma to.
11 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 30, 2024
Vždy si v ponuke nájdem potrebnú vec, hlavne vo veľkostiach xxl, i keď si to nie vždy môžem kúpiť, som dôchodca. Pozdravujem!
7 days ago
Dobrý tovar,dobré ceny a hlavne rýchlosť dodania tovaru. Aj keď je to atlasformen,neuškodilo by viac tovaru pre ženy.
4 days ago
Mar 28, 2024
Som velmi spokojna. Vsetko je primeranej kvality, rychlo dodane a velmi korektne bola vybavena aj vymena velkosti.
Apr 2, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 26, 2024
V pomere s inými E-shopmi dobré ceny dobrá komunikácia s týmto obchodom, zatiaľ môžem vyjadriť iba spokojnosť.
Mar 26, 2024
11 days ago
Atlas je bezpochyby veľký obchod, avšak prístup k zákazníkovi nemá žiadne znaky nevšímavosti, resp. nezáujmu
10 days ago
Mar 28, 2024
Kupujem si u Vás veci, ktoré potrebuje môj syn a je spokojný. Potešilo ma,že máte v ponuke pánske traky.