Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,908 reviews in the last 12 months10,178 total reviews

Oct 7, 2023
Potešil ma tovar, ktorý som si objednal. Vylepšiť môžete najmä to, že prestanete ponúkať dva kusy tovaru, pričom jeden je dobrý, žiadaný a ten druhý už menej. Nechajte na nás, zákazníkov, aby sme si vybrali čo a koľko kusov si máme kúpiť. Ďalej kupujte u výrobcu také nohavice, ktoré nie sú enormne široké (napr. spodná šírka 22 cm pri veľkosti L; koľko musí byť potom šírka pri veľkosti XXXL), lebo také už dávno nie sú v móde.

Dec 4, 2023
Rozhodne kvalita a cena a samozrejme výber darčekov zatiaľ ako darček som dostal od vás termo batoh ktorý sa rozpadol. Ladvinku ktorá je skôr na chrbte ako na boku. Budík s drôtom namiesto antény aaa ako ospravedlnenie som dostal za tieto nepodarky od atlas fór men krásne pánske hodinky po dvoch dňoch však rozpadol sa ciferník :( tomu sa už povie medvedí dar zo začiatku boli tam super oblečenie za nízke ceny teraz tam vidím 80 %zlavu na bundu pred 3 mesiacmi ktorá stojí rovnako ako pred tým nemení sa cena iba zľava aakoze pôvodná cena napríklad flísová bunda za 30€ po 3 mesiacoch je tam 80%zlava len za 29.90 :)! To ako fakt ? Zo začiatku tam boli super ceny ale dnes pod 10 € nekúpite a slipy fotky nepodarkov darčekov dodám neskôr

Reviews for Atlas For Men Slovensko

(3250)
(500)
Reset

Kapuca to rozhodla...

Vetrovka už asi túto zimu nezohreje, ale v ďalšej sa určite zíde. Je totiž vysoko praktická, perfektná a vkusná. Zaujímavou a mierne výstrednou je kombinácia farieb, keď vnútro kapuce je kontrastnou farbou celej bundy a tým upúta na seba pozornosť.
Mar 5, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 6, 2024
Potešilo ma to, že vždy dostávam a v takej kvalite, ako je o tom písané. Tovar dostávam čo najrýchlejšie a mám možnosť vrátiť, keď mi nesedí. Keď zavolám, personál ma usmerňuje, poradí. Doporučujem nákup všetkým!
Mar 7, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Služby Atlas For Men sa budeme aj naďalej snažiť vylepšovať. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
9 days ago
Mám dobre skúsenosti, či už pri objednávaní, alebo následnej výmene tovaru z dôvodu nesediacej veľkosti. Taktiež informácie o novinkách a akciách sú výborne.
8 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
4 days ago
Objednala som si o číslo väčšiu bundu, ktorú som musela vrátiť. Bola som prekvapená rýchlou spätnou väzbou a do týždňa mi došla bunda s mojou veľkosťou.
4 days ago
Dobrý deň,ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi teší. Aj tak sa budeme naďalej snažiť naše služby vylepšovať k Vašej najvyššej spokojnosti. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
Mar 8, 2024
Veľmi rýchle dodanie tovaru, prijemná pracovníčka s ktorou som komunikovala telefonicky, obratom vymenený tovar za inú veľkosť. Ďakujem Vám
5 days ago
Posledná dodávka prišla na čas, nepoškodená, odpovedajúcej kvality. Chýbalo puzdro k k objednanému vreckovému nožíku, (asi z mojej strany došlo k nedorozumeniu - nedoplnil som promo kod). Po reklamácií sme si vyjasnili stav a chýbajúce puzdro mi bolo bez problémov dodatočne zaslané. Ďakujem pekne zákazníckemu servisu za rýchle riešenie.
8 days ago
Máte dobry a kvalitný tovar. Rada u vas nakupujem. Vidíte to aj na mojich objednávkach. Som spokojna i s dodacou lehotou, i s výmenou tovaru i s vrátením financií ak tovar nie je dobry - nesedí. Mohli by ste trochu roširiť obuv pre ženy, papuče sú fajn, už som niekoľko objednala, pre seba aj pre dcéry ale myslela som na športovú obuv.
8 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Aj vďaka nej môžeme naše služby naďalej vylepšovať. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
12 days ago
Nikdy som nemal problém s doručením objednaného tovaru,dá sa povedať aj načas,takže dobré. Jediná chyba je,že si na tovar nemôžem ako sa hovorí šáhnuť, lebo v popise tovaru z čoho je sa moc nevyznám a veľmi my nevyhovujú také umelé,tenké / neodborne povedané / krepsilonové veci. Mám radšej bavlnené.
Mar 11, 2024
S tovarom som spokojný aj so skorým vybavením.Akurát by som uvítal keby ste pokračovali s tými darčekmi zadarmo ktoré ste v minulosti posielali.Podľa mňa to bola dobrá inšpirácia. Píšem to preto lebo posledné dve objednávky som uvedené darčeky nedostal.
Mar 12, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. U poslednej objednávky ste miesto darčeka využil promokód na zľavuj v celkovej výške skoro 10 EUR. Čo si myslím, je pekný darček. Budeme sa tešit na dalšiu spoluprácu. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
10 days ago
Vasa sluzba je vyborna. Problem je s kurierom. Mali by idat v sms spravre casovy rozsah v ktorom zasielku dorucia. Takto vycakavate a neviete cas dorucemia. Staci oznamit zasielkaa bude dorucena od 11 do 12 hodin. A sms pride o 8ej a kurier o 15ej.
10 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti so Slovenskou poštou. Výhladovo budeme pridávať ďalšie možnosti dopravy, veríme tak, že s nami budete opäť spokojný. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 9, 2024
Vsetko co sme si objednali z tovaru len sa mi nepacilo po prevzati mi na poste roztrhli obal aj vestu co sme si objednali ale nebola moc hlboko rozrezana z orezavacom ale je to dost vidiet nevadí. Prajem pekný deň
Mar 11, 2024
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 2, 2024
Rýchle dodanie,kvalita zodpovedá popisu,číslovanie sedí.Tovar som obdržala do 3 dní od objednávky už druhý krát čo pochvaľujem.Som spokojná s touto spoločnosťou a ich prácou so zákazníkom a ponúkaným tovarom.
Mar 8, 2024
Rýchle dodanie, jasné info ku nákupu aj k tovaru, s dodaným tovarom veľká spokojnosť, farby ako na obrázku aj v reále, veľmi dobrá kvalita, veľkosť sadla, manžel aj syn spokojný a tým pádom aj ja
Mar 4, 2024
Som veľmi spokojná, prvá objednávka skúšobné,ale potom som už viackrát objednala tovar,--je veľmi príjemný, kvalitný,sadne ako uliaty,aj po oprani sa nemení, -- našla som dobru značku pre rodinu
12 days ago
Spokojnosť s objednanými produktami. Sú trochu drahé oproti niektorým predajcom, ale splnili moje očakávania. Prekážajú mi mnohé nápisy a náševky na oblečení, ale dá sa to vydržať.
11 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie. Aj vďaka nemu vylepšujeme služby a produkty Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
13 days ago
Potešujúce sú prijateľné ceny a v neposlednom rade, že ponúkate aj väčšie konfekčné čísla odevov v prijateľnej kvalite. Vašou veľkou výhodou je rýchle dodanie objednaného tovaru.
Mar 1, 2024

Hodnotím na nedostatočne.

Neposielate kuriérom posty ktorá je lenivá oznámiť príchod telefónom. Zásielku je možné na druhý deň si vyzdvihnúť na blízkej pošte, čo nezodpovedá poslaniu kuriéra.
Mar 2, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. V priebehu dnešného dňa Vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov pre vyriešenie nahláseného problému. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 4, 2024

Plus vratné štítky, minus nedôveryhodné externé ponuky

Oceňujem, že sa zasiela aj nálepka s adresou na vrátenie, hoci som to nevyužil. Nepáči sa mi zaslanie nedôveryhodných externých ponuk ako tzv. Zlaté sady unikátne..
Mar 5, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Aj vďaka nej môžeme naše služby naďalej vylepšovať. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Mar 12, 2024
potešilo ma , že som trafila veľkosť pre manžela aj pre syna. :) potešilo by ma 80= zľavy aj na blúzky ,/možno aj boli ale som nepostrehla/ spokojnosť
Mar 3, 2024
Dakujem Vam za rychle dorucenie a peknu mikinu ale aj za ostatny tovar co som si uvas objednal a samozrejme za darceky som spokojny dakujem.