skladmuzyczny.pl- Logo - reviews

Trustmark
Valid

Includes Buyer Protection

Certified since: Jun 28, 2019
The Trustmark indicates trustworthy online retailers.
skladmuzyczny.pl fulfils all Trusted Shops quality criteria, including
  • Verified identity
  • Encrypted data transfer
  • Clear ordering process

Trusted Shops Buyer Protection

This company offers Trusted Shops’ buyer protection up to PLN 10,000. Find out how this secures your transaction.

No reviews yet

New reviews will appear here once they get published.

About skladmuzyczny.pl

Od ogółu do szczegółu SKŁADMUZYCZNY.PL jak twierdzą co poniektórzy, to najlepszy sklep muzyczny w Krakowie. Zajmujemy się sprzedażą instrumentów i akcesoriów muzycznych. Specjalizujemy się w gitarach elektrycznych, akustycznych, basowych oraz klasycznych, w nagłośnieniu PA, szeroko pojętym home-recordingu i sprzęcie studyjnym (interfejsy, mikrofony, odsłuchy, monitory) oraz instrumentach klawiszowych (piana, syntezatory, klawiatury sterujące). W sklepie znajduje się również serwis gitar, wzmacniaczy i kolumn. Prowadzimy też komis czy raczej sprzętowy secondhand - tylko z dobrym, sprawdzonym sprzętem muzycznym, z historią i przede wszystkim z dobrym brzmieniem. Trochę historii Istniejemy od marca 2008 roku i od samego początku naszym celem było zbudowanie marki rozpoznawalnej w środowisku zarówno muzyków profesjonalnych, jak i początkujących. Ponieważ wiemy jak ważne jest nie tylko wyposażenie zawodowców w sprzęt wysokiej klasy, ale także kształtowanie świadomości początkującego muzyka, mamy czas dla każdego naszego Klienta. Bez wielkich słów można powiedzieć, że sklep nasz wyrósł z potrzeby robienia czegoś, co nadaje życiu sens oraz z pasji do muzyki. Misja, czyli dlaczego? Bo jakiż sens miało by po prostu sprzedawanie instrumentów? :) Niech mottem będzie to o czym mówi Jordan Peterson, sztuka, muzyka to nie jest żadna opcja w życiu, nie potrafimy bez niej żyć, ale potrzebujemy do jej realizacji narzędzi i tu właśnie pojawia się nasza rola. Polecamy się gorąco :)
Visit website

Contact

skladmuzyczny.pl Sp. z o.o. Sp. k.
ul.Skawińska 14
31-066 Kraków