Pocitnice.si turistična agencija- Logo - reviews

Pocitnice.si turistična agencija

167 reviews in the last 12 months378 total reviews

Good

Sep 30, 2023
Potovanje je vkljucevalo allinclusive storitev. V restavracijah na plazi so nas vsakic posiljevali z jedilniki in pijacami, ki ne sodijo v allinclusive storitev. Ko si jim jasno dal vedet, da zelis zgolj jeilnik z allincluive meniji se je njihovo obnasanje spremnilo kakor tudi gostoljubnost. Na bazenih so natakarji neprestano fehtali, da jim zamenjas eveske kovance v papirnat denar. Sobo so ti tudi scistili in pospravili samo ce si jim nastavil napitnino.

Dec 27, 2023
Kot prvo. Počitnice. si oglašujejo aranžma po akcijski ceni, ko pa prideš v 1 uri v poslovalnicu se gospoda začnejo izgovarjati "Oprostite hotel je podražil storitev. Ko sam plačal rezervaciju 510 eura in 60 dni pred odhodom sem zaradi zdravstvenih razlogov odpovedal aranžman so mi rekli da bodo 100% zadržali plačeno rezervaciju. Po moji večkratni intervenciji so mi vzeli 380 evrov. Sramota. Upokojenec s 600 evrov in tako grdo se obnašajo. Redno sem hodil na počitnice preko te agencije. Več nikoli. Tudi znesek 380 euro ne bom pozabil.

Reviews for Pocitnice.si turistična agencija

Dec 26, 2023
You should communicate with your clients and stop ignoring their problems with your service.

Lažne obljube

Predvsem ponuditi to, kar se obljublja, ne pa veliko nižjo kvaliteto celotnega potovanja...
Sep 30, 2023
Sep 29, 2023
V agencijo imamo veliko zaupanje predvsem v trenutku ko se kaj zalomi. Opažamo pa da cene objavljene na vaši spletni strani velikokrat ne veljajo s pojasnilom ki včasih ni najbolj logično.
Feb 27, 2024
Vse je bilo Ok, potem pa je nekdo na koncu zakompliciral situacijo. # dni pred odhodom v Tanzanijo je poslal link za ZASTARELO online prijavo, ki je bila vezana na izpolnjevanje pogojev cepljenja za Covid 19. Ker smo bili prebolevniki, nismo izpolnjevali zahtevanih pogojev. Ker smo agenciji sprva verjeli, smo se pošteno namučili, da smo ugotovili kako bi to uredili v tako kratkem casu. Po preverjanju pogojev, ki jih posredujejo druge agencije smo ugotovili, da je nekdo izmed vaših uslužbencev GLOBOKO ZAMOČIL in se na koncu ni nihče niti opravičil.
Sep 29, 2023
Zadovoljna sem bila s tem, da je bil hotel in storitev točno takšna, kot je bila v opisu. To namreč iščemo! Če se odločim za cenejše počitnice, a vem, zakaj so cenejše (stare sobe, omejena ponudba hrane...), se na koncu ne jezim, ker sem šla zavestno v to, ker mi morda drige stvari pomenijo več. Če pa bi na licu mesta ugotovila, da je bil opis boljši od resničnosti, bi bila razočarana. Zato svetujem še naprej pošteno besedo - ljudje smo različni in vseeno bo za vsakega nekaj!