Pocitnice.si turistična agencija- Logo - reviews

Pocitnice.si turistična agencija

166 reviews in the last 12 months378 total reviews

Good

Sep 30, 2023
Potovanje je vkljucevalo allinclusive storitev. V restavracijah na plazi so nas vsakic posiljevali z jedilniki in pijacami, ki ne sodijo v allinclusive storitev. Ko si jim jasno dal vedet, da zelis zgolj jeilnik z allincluive meniji se je njihovo obnasanje spremnilo kakor tudi gostoljubnost. Na bazenih so natakarji neprestano fehtali, da jim zamenjas eveske kovance v papirnat denar. Sobo so ti tudi scistili in pospravili samo ce si jim nastavil napitnino.

Dec 27, 2023
Kot prvo. Počitnice. si oglašujejo aranžma po akcijski ceni, ko pa prideš v 1 uri v poslovalnicu se gospoda začnejo izgovarjati "Oprostite hotel je podražil storitev. Ko sam plačal rezervaciju 510 eura in 60 dni pred odhodom sem zaradi zdravstvenih razlogov odpovedal aranžman so mi rekli da bodo 100% zadržali plačeno rezervaciju. Po moji večkratni intervenciji so mi vzeli 380 evrov. Sramota. Upokojenec s 600 evrov in tako grdo se obnašajo. Redno sem hodil na počitnice preko te agencije. Več nikoli. Tudi znesek 380 euro ne bom pozabil.

Reviews for Pocitnice.si turistična agencija

Sep 29, 2023
V agencijo imamo veliko zaupanje predvsem v trenutku ko se kaj zalomi. Opažamo pa da cene objavljene na vaši spletni strani velikokrat ne veljajo s pojasnilom ki včasih ni najbolj logično.
Sep 29, 2023
Zadovoljna sem bila s tem, da je bil hotel in storitev točno takšna, kot je bila v opisu. To namreč iščemo! Če se odločim za cenejše počitnice, a vem, zakaj so cenejše (stare sobe, omejena ponudba hrane...), se na koncu ne jezim, ker sem šla zavestno v to, ker mi morda drige stvari pomenijo več. Če pa bi na licu mesta ugotovila, da je bil opis boljši od resničnosti, bi bila razočarana. Zato svetujem še naprej pošteno besedo - ljudje smo različni in vseeno bo za vsakega nekaj!
Sep 29, 2023
Komunikacija agencije s hotelom bi mogla biti boljša.Vsi putniki smo dobili najslabse sobe v hotelu Grand Makadi v Hurgadi ,da bi na koncu doplačali 50€ za boljšo sobo. Ko smo se obrnili na predstavnike agencije so bili strašno presenečeni ,naredili pa niso nič glede tega.
Answer by Pocitnice.si turistična agencija
Sep 29, 2023
Žal je v Egiptu mnogokrat tako, da je na recepijo potrebno "nagraditi" receptorja z napitnino, da potnik dobi to kar je dejansko plačal. Žal je sistem "napitnin" ali podkupnin" stalnica v Egiptu in na to agencije ne moremo realno vplivati.
Sep 29, 2023
Odlična organizacija in izvedba počitnic na Cipru z letalom iz Zagreba. Ciper je lep in veliko za videti. Hotel odličen
Sep 29, 2023
Super hotel, vrhunska hrana in top organizator potovanja po zelo ugodni ceni. Naslednje leto spet. Hvala!
Sep 29, 2023
Odlična organizacija potovanja, super nastanitev. Zelo sva zadovoljna in vaše storitve bova še uporabila.
Jul 10, 2023
Soliden aranžma za ceno, ki smo jo plačali.
Sep 29, 2023
Pohvalila bi zaposlene v poslovalnici Supernova Rudnik. zelo so se potrudili za nas.
Sep 29, 2023
Odlično je bilo na Mallorci. Dober izbor hotela. Lepa plaža v Cala Mesquide.
Sep 29, 2023
Everything was perfect. From booking till the end of holidays.
Sep 29, 2023
Počitnice na Maldivih so bile odlične. Vse pohvale.
Jul 10, 2023
Prijazno osebje i korektno svetovanje za lokacijo.
Sep 29, 2023
Dobra organizacija,zanimiva tura,odlična cena.
Lep hotel v Hurgadi. Zadovoljni smo bili vsi
Sep 30, 2023