it-remarketing.sk- Logo - reviews

it-remarketing.sk

44 reviews in the last 12 months44 total reviews

Aug 23, 2023
skvele ceny, dostatocny vyber produktov, este raz skvele ceny. nedostatocna komunikacia zo strany predajcu- po zaplateni prislo potvrdenie a o naslednych 4dni dalsie oznamenie o poslani produktu. zakaznik ostal v neistote.

Aug 4, 2023
Po odoslaní objednávky neprišiel žiadny e-mail ani iná spätná väzba, po pravde som si myslel že ten obchod ani neexistuje. Keď takto jednajú aj s objednávkami zaplatenými vopred, tak tie stresy ľuďom nezávidím. Mne to na dobierku bolo vlastne jedno. Po cca 5 dňoch od odoslania objednávky mi prišla z pošty notifikácia, že na druhý deň príde kuriér, ktorý aj prišiel a notebook skutočne dorazil. Akurát som objednával konfiguráciu s i5-6300U a Full HD IPS displejom (ktorá je aj na faktúre), ale prišla mi konfigurácia s i5-7300U a hnusným HD Ready TN displejom. Neviem, či ten o pár percent výkonnejší procesor mal byť kompenzáciou za ten hnusný displej, no ďalej som to neriešil, späť som to posielať určite nechcel, lebo bol som rád že mi vlastne niečo prišlo, aj keď s hnusným displejom. A keďže na faktúre je úplne iný popis počítača než mi v skutočnosti dorazil a komunikácia s firmou je taká aká je (snažil som sa dovolať aj na české číslo ktoré majú uvedené, ale nedovolal som sa), tak so zárukou ani nepočítam. Navyše používajú aj "záručnú" plombu na celý spodný kryt, čo mi príde absolútne nepochopiteľné, pretože disk a RAMky si môžem bez straty záruky meniť aj u úplne nových notebookov, nie že u bazárových. Ostatné parametre notebooku sedia, aj keď SSD tam dali to najlacnejšie čo existuje (značka GoodRAM), takže neberiem ho ako nejaké "ultra spoľahlivé" do budúcnosti. Ale aby som to ukončil pozitívne, dorazil v podstate úplne funkčný, a hlavne nepoškodený zachovalý notebook za pravdepodobne najlepšiu cenu zo všetkých predajcov repasovanej techniky, aj keď pre mňa osobne z vyššie uvedených dôvodov bez záruky. A či by som do toho išiel ešte raz, to pravdepodobne nie, možno tak do kamennej predajne v Poľsku, kde by som mal väčšiu istotu v tom, čo kupujem.

Reviews for it-remarketing.sk

Filter
Feb 10, 2024
seriozna firma
Feb 29, 2024
Feb 28, 2024
Feb 19, 2024
Jan 16, 2024
Všetko skvelé, tovar, doručenie, komunikácia
Aug 23, 2023
Oct 19, 2023

Super obchod

Také niečo som ani nečakal, notebook prišiel vo výbornom stave, v cene 370€ Thinkpad T580 32GB RAM, s dotykovým displejom a s funkčnými batériami, fakt milé prekvapenie.
Aug 11, 2023

Vyborna volba

Velmi vyhodna ponuka, omnoho lepsia ako u slovenskych predajcov, ustretovy pristup v prospech klienta, kvalita tovaru prevysovala ocakavania. Coskoro tu nakupujem znova.
Sep 13, 2023
Nothing to change, it was all i order and PC works perfectly! So far...
Oct 20, 2023
Široký sortiment tovaru, kompletné vybavenie notebooku, ktorý možno hneď používať, výhodná cena
Aug 4, 2023
Počítač podľa objednávky, rýchle dodanie,platba dobierkou, moja max. spokojnosť, ďakujem.
Aug 8, 2023
Nemám výhrady.Notebook bol pripravený v režime zapnúť a pracovať.Celkovo SUPER.
Dec 27, 2023
Super 👌, balík 📦 dorazil... Spokojnosť odporúčam každému....
Dec 29, 2023
Ucim sa na novom pc. Je to ine ako Windovs 10
Nov 25, 2023
Spokojný nadmieru.
Aug 4, 2023

Rýchle dodanie a dobrá komunikacia

Rýchle dodanie a dobrá komunikácia, a hlavne že som s počítačom spokojný
Aug 14, 2023
Cena pocitaca,rychle dodanie,postovne zdarma,som maximalne spokojny
Aug 6, 2023
to čo som objednal mám a funguje to
Aug 5, 2023
pre slovaka je to este drahe
lacne a spľalive požité PC