sportano.ua

546 reviews in the last 12 months546 total reviews

Mar 25, 2024
Получение товара без возможности примерить. Примерка запрещена отправителем. Надо только оплатить и в случае если размер не подходит - делать возврат и ждать деньги на счет. Очень неудобно.

Oct 20, 2023
two weeks past. still not have my order SPT0000000006825UA

Reviews for sportano.ua

(10)
Reset
7 days ago
4 days ago
Доброго дня! Ми постійно розвиваємося і будемо дуже вдячні, якщо Ви більш детально зможете описати свій досвід покупки, щоб ми могли поліпшити наш сервіс.
Apr 4, 2024

Доставка замовлення

Потрібно покращити якість доставки замовлення.
Apr 5, 2024
Дброго дня! Дякуємо, за Ваш коментар, ми постійно намагаємося покращити наш сервіс, тож будемо вдячні, якщо Ви могли б більш детально описати проблему з доставкою.
Nov 25, 2023
Я заказал кроссовки на вашем сайте через Meets Новой почтой 16 ноября и до сих пор он не пришел, и не пришло никаких сообщений по поводу этого заказа!
Nov 27, 2023
Доброго дня! Строки доставки в нашому магазині 6-10 робочих днів, ми намагаємося доставляти замовлення у найкоротші можливі строки. При відправці замовлення ми надсилаємо повідомлення на електронну пошту з номером накладної, з яким Ви легко можете відстежити своє замовлення. Якщо у Вас є додаткові питання щодо доставки, будь ласка, зверніться до нашої Служби підтримки.
Nov 13, 2023
Занадто довга доставка, пройшло 7 днів з моменту відправлення замовлення а посилка навіть не в Україні
Nov 14, 2023
Дякуємо за Ваш відгук, ми будемо вдячні, якщо Ви надішлете нам детальну інформацію про Вашу низьку оцінку.
Nov 29, 2023
Я заказывала у вас коньки,но спустя неделю они все ещё не в Украине.Спасибо за понимание!
Nov 30, 2023
Доброго дня! Дякуємо за Ваш коментар! Строки доставки в нашому магазині складають від 6 до 10 робочих днів (з моменту відправки замовлення). Всі наші товари ми відправляємо з нашого складу, що знаходиться у Польщі, тож ми завжди намагаємося доставляти замовлення в найкоротші можливі строки. Незабаром Ваше замовлення буде у Вас!
Nov 29, 2023

Річ поміряти не дозволяєте. Сором!

Доставка дуже довга. Річ поміряти не дозволяєте. Сором! Неприпустимо!
Nov 29, 2023
Доброго дня! При виборі доставки, з накладеним платежем, у відділення Пошти - ми надаємо нашим клієнтам можливість ознайомлення з товаром, до його оплати. У випадку адресної доставки кур'єром, нажаль регламентом нашого партнера (транспортної компанії) не передбачено можливість примірки і огляду посилки.
Nov 9, 2023
Я не хочу купляти товари по 100% передоплаті.
Nov 10, 2023
Доброго дня! В нашому магазині Ви можете купити товари з передплатою або ж - х оплатою при отриманні. Якщо Ви хотіли б купити товари з оплатою при отриманні, будь ласка, оберіть зручний для Вас спосіб доставки з "накледеним платежем".
Oct 13, 2023
Hot line doesn't work Poor service
Oct 31, 2023
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук! Наша служба підтримки працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00, на електронні листи ми, переважно, відповідаємо в межах 24 годин ( в залежності від кількості звернень). Сподіваюся, що ми вже встигли відповісти на Ваше звернення. Завжди раді допомогти!
Dec 11, 2023
Dec 12, 2023
Доброго дня! Дуже шкода, що Ви залишились не задоволені. Мм постійно намагаємося покращити наш сервіс, будемо дуже вдячні, якщо Ви зможете більш детально описати свій відгук.
Nov 29, 2023
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Нам дуже прикро, що Ви залишились незадоволені, ми постійно намагаємося поліпшити наш сервіс, тож - будемо Вам дуже вдячні, якщо Ви можете більш детально описати Ваш відгук.