sportano.ua

554 reviews in the last 12 months554 total reviews

Mar 25, 2024
Получение товара без возможности примерить. Примерка запрещена отправителем. Надо только оплатить и в случае если размер не подходит - делать возврат и ждать деньги на счет. Очень неудобно.

Oct 20, 2023
two weeks past. still not have my order SPT0000000006825UA

Reviews for sportano.ua

(12)
Reset
Apr 28, 2024
Хотілося би більше опису щодо товару, його склад та сезонність , так як замовляли з урахуванням одного, ампо факту вийшло, що взуття на більш прохолодну погоду розраховано.
12 days ago
Доброго дня! Дуже дякуємо за Ваш коментар, ми постійно працюємо над поліпшенням нашого сервісу, тож також будемо робити зміни на краще в описах товарів.
Apr 17, 2024
На жаль , отримала наплічник іншого кольору ніж замовляла . На сайті бачила замовила чорний Deuter Giga black , отримала темно зелений -графітово-чорний 🙄
Apr 18, 2024
Доброго дня! Ми ретельно перевіряємо продукцію перед відправкою, але, на жаль, іноді такі ситуації трапляються. В такому випадку Ви звичайно можете скласти рекламацію. Будь ласка, зверніться до нашої Служби підтримки – консультанти з радістю допоможуть Вам у вирішенні цього питання.
Apr 29, 2024
12 days ago
Доброго дня! Будь ласка, за можливості, більш детально опишіть Ваш досвід покупок в нашому магазині, щоб ми могли взяти до уваги Ваш коментар та покращити наш сервіс! Дякуємо!
Apr 20, 2024
Apr 22, 2024
Доброго дня! Дякуємо за Ваш коментар, будемо вдячні, якщо Ви могли б більш детально описати свій досвід, адже ми постійно розвиваємося і прагнемо підвищити якість покупок в нашому магазині.
Apr 15, 2024

Delivery time

Delivery times may be longer due to the war in Ukraine. If this is not the cause, improvements should be made.
Apr 16, 2024
Thank you a lot for your comment! We are doing our best to be on time with delivery of each parcel, mostly all of them are delivered on time defined on our web-page (6 to 10 business days).
Feb 18, 2024
The delivery is too long, I don't have my oder since 06.02
Feb 22, 2024
Hello! Thank You for the comment. The delivery time in our shop is 6 up to 10 business day. We are doing our best to deliver all the parcels as soon as it possible, but the situation on the border is unpredictable that’s why we’ve set such terms for delivery. Have a great day.
Dec 5, 2023
Замовлення було зроблено 24/11 і досі не відправлено, пройшло 7 робочих днів, але ви вказуєте, що саме доставка упродовж 6-10 робочіх днів, тобто по факту ви за цей час тільки відправляєте, а там вже ще стільки ж приблизно клієнт буде очікувати товар
Dec 6, 2023
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Замовлення в нашому магазині відправляються протягом 2х робочих днів максимально. Ви все вірно вказали – 6-10 робочих днів займає доставка. Якщо за трекінгом Ви бачите статус «готове для відправки» - це означає, що ми переказали посилку перевізнику і з Польщі вона прямує в Україну.
Oct 30, 2023
Good afternoon. Good quality product, fast delivery, well packaged. I chose a jacket for myself. But unfortunately I made a little mistake with the style and size. I would like to return the product. But there is no answer from the store
Oct 31, 2023
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук! Наша служба підтримки працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 14:00, на електронні листи ми, переважно, відповідаємо в межах 24 годин ( в залежності від кількості звернень). Сподіваюся, що ми вже встигли відповісти на Ваше звернення. Завжди раді допомогти!
Oct 21, 2023
Nov 20, 2023
Мені вони ще не прийшли, я чекаю вже біля тижня
Nov 20, 2023
Доброго дня! Дякуємо за Ваш відгук, строки доставки в нашому магазині складають 6-10 робочих днів. Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти отримували свої замовлення якомога швидше. За додатковою інформацію відносно доставки Вашог замовлення – Ви можете звернутися до нашої Служби підтримки, ми завжди раді допомогти.
Nov 23, 2023

Didn’t reciev

Didn’t receive my order yet🤷🏻‍♂️
Nov 27, 2023
Hello! Thank you for your feedback, the delivery time in our store is 6-10 business days (Mon-Fri). We do our best to ensure that our customers receive their orders as soon as possible. For more information regarding the delivery of your order, you can contact our Customer Service, we are always happy to help.
Dec 6, 2023
Доброго дня! Дякуэмо за Ваш выдгук, постійно працюємо над поліпшенням нашого сервісу, будемо вдячні, якщо Ви можете більш детально описати свій відгук.