QUEST® Profilok | PVC profilok gyártója HU | Otthon | Kert | PRO B2B

101 reviews in the last 12 months104 total reviews

Good

Jan 28, 2024
Meglepően jó a minősége a termékeknek és a honlapjuk is tökéletes. Köszönjük a gyors szállítást. További jó egészséget és kitartást a következő években.

Dec 10, 2023
Sajnos csúnya koszos ragacsos nagyon gáz terméket kaptam . 1 szál PVC sarok védő 6500 Ft kb és plusz posta költseg ami kb 2000 Ft és használni nem lehet a terméket mert úgy néz ki mint amit legalább 8 éve használtak ! Nem rendelek többet az is biztos . Pedig a neten szép termékek voltak .

Reviews for QUEST® Profilok | PVC profilok gyártója HU | Otthon | Kert | PRO B2B

Filter
(1)
(10)
Reset
Apr 24, 2024
Nem azt a terméket küldték amit kértem. A tévedést jeleztem, azóta részben angol nyelven kommunikálnak, fotót kértek, ígérgetés van, de nem tudom, hogy a hibás termék cseréje mikor és hogyan fog történni?
Answer by QUEST® Profilok | PVC profilok gyártója HU | Otthon | Kert | PRO B2B
Apr 25, 2024
Köszönöm a tájékoztatást, és elnézést kérek a kialakult helyzetért. Az ügyfélszolgálat már felveszi Önnel a kapcsolatot az üggyel kapcsolatban.
Apr 18, 2024
Damaged product
Answer by QUEST® Profilok | PVC profilok gyártója HU | Otthon | Kert | PRO B2B
Apr 19, 2024
Hello, We are very sorry to hear about the situation. In the case of a faulty product, please contact our service department. We have no influence on the quality of delivery, but in such cases the customer is most important to us. We will send you the product or refund for your order. It's not our fault, goods are often damaged in transit, so please write to the customer service and we will certainly replace the goods Best regards the QUEST team
Mar 2, 2024
I NEED THE INVOICE!!!!!!!!!!!!!!
Feb 11, 2024

Run away

they don't send what they promise
Dec 10, 2023
Sep 10, 2023
A szamlan amit kaptunk nem az az osszeg szerepel amennyit fizettem, pedi ceges kartyaval tortent
Nov 21, 2023
A termék sérülten érkezett! Hosszú műanyagot így, védelem nélkül becsomagolni felelőtlenség!
Aug 25, 2023
Sárga élvédőn nem volt öntapadó ragasztó...pont amiért választottam
Oct 15, 2023
Not working clue, it’s not possible to keep . I ask money back .
Sep 30, 2023
A 2 termék helyett csak 1 volt a csomagban.
Sep 27, 2023
Because, I didn’t get my order