Atlas For Men Česká republika- Logo - reviews

Atlas For Men Česká republika

9,331 reviews in the last 12 months23,894 total reviews

Feb 26, 2024
Objednané zboží přišlo vždy v bezvadném stavu. K tomu nelze nic vytknout. Do budoucna je však třeba zajistit jiného dodavatele, na místo České pošty. S nimi jsou neustálé problémy. Oni sice oznámí datum dodání, nikoli však aspoň přibližnou hodinu, takže čekáte celý den. Při poslední dodávce nedodrželi ani datum dodání a zboží předali na poštu v místě mého bydliště aniž by mě o všem informovali, nebo se snad omluvili !!!

Jul 8, 2023
1) šlo o objednávku 3 pánských letních kalhot, vybraná velikost mi padla, námořnickou modř si sice představuji jinak, tohle je spíš barva montérek, ale budiž. Akorát s kvalitou látky mám trochu problém - je to tak trochu tenoučký hadřík ... vím, gramáž byla uvedena, v čemž se až tak nevyznám, prostě jsem předpokládal, že síla látky bude obdobná jako u jiných kalhot podobného typu z jiných obchodů. Ale bylo to mé riziko nákupu přes internet, tak si nemohu stěžovat ... 2) doručení přes Českou poštu = jako vždy katastrofa a pokud fa AtlasForMen nezmění doručovatele, nebudu si u ní dál už nic objednávat: - 3 dny trvalo dodání zásilky z Depa Rudná na přísl. poštu, na kterou to ale vůbec nemělo jít - sdělené telefonní číslo na řidiče celý den nikdo nebral - v den oznámeného doručení jsem byl doma a na mobilu, z České pošty mě však nikdo nekontaktoval, místo toho jen odpolední emailová zpráva, že jsem nebyl zastižen, což je lež - doma na uvedené adrese jsem byl - šlo o balík do ruky, tedy o zaplacenou službu, což Česká pošta nedodržela a zásilku rovnou uložila na pobočce České pošty, což hodnotím jako podvod, konkrétně neposkytnutí zaplacené služby - je mi jasné, že skoro každý mi na to řekne, že jsem naivní, že takto to přece funguje pořád. Já to samozřejmě vím a není to má první zkušenost s Českou poštou, ale dodávám, že pokud se nikdo neozve, tak to tak bude fungovat i nadále ...

Reviews for Atlas For Men Česká republika

Latest first
2 days ago
Vše v pořádku,škoda,že doručuje pouze česká pošta.
2 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu. Vaše spokojenost nás velmi těší.. Do budoucna budeme přidávat další možnosti dopravy, věřím tak, že s námi budete opět spokojeni. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
OK
2 days ago
😉👍. S vaším e shopem jsem velmi spokojená.Jediná výtka ,změňte dopravce už né Českou poštou.Nevozí zásilky a rovnou ukládají na příslušné poště.
2 days ago
Dobrý den, jsme moc rádi, že jste s námi spokojeni. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s Českou poštou. Do budoucna budeme přidávat další možnosti dopravy, věřím tak, že s námi budete opět spokojeni. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
2 days ago
Nabídněte možnost volby dopravy. Česká pošta není zrovna ideální. Jsou lepší a levnější dopravci!
2 days ago
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Do budoucna budeme přidávat další možnosti dopravy, věřím tak, že s námi budete opět spokojeni. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
doporučuji
2 days ago
Skvělý kontakt a včasné doručení.Děkuji.
Rychlost
Zboží nemáte
2 days ago
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte tyto negativní zkušenosti. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
spokojenost
2 days ago
Nakupuji pravidelně a jsem vždycky spokojená
2 days ago
Rychlé a vstřícné jednání při výměně zboží..
2 days ago
Když se objednává telefonicky a uvede se kam zboží dodat, je nutné zadat informace přesně. Na př. chci dodat zboží na poštu Planá nad Lužnicí a uvedu přesně adresu vč PSČ je nutné uvést vše i slovo POŠTA. Řidič mě potom honí telefonem a ptá se kam to má dát protože v baráku je jak pošta, tak obecní úřad, kadeřnictví a městská policie.
2 days ago
Dobrý den, jsme moc rádi, že jste s námi spokojeni. Mrzí nás, že máte tyto negativní zkušenosti. Požadované údaje jsme doplnili. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
2 days ago
Vše jako vždy bylo perfektní.
vše OK
Veliký výběr Příznivé ceny
2 days ago
Dostal jsem dárek-hodinky,které nefungují a na stížnost nikdo nereagoval!
2 days ago
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenost s dárkem. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
2 days ago
rychlost dodani. kvalitni zboží. za mě vše v pořádku
2 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu, která nás moc potěšila. I tak se budeme nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
2 days ago
Velký výběr velikostí, skvělé akce, hodnotné dárky.
2 days ago
V balení byl jeden jiný výrobek, ale po telefonátu mi byl ten správný obratem poslán.
2 days ago
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Budeme se nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. nabídky. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men

rychlost dodání,cena díkyvšem

rychlost doda