Atlas For Men Česká republika- Logo - reviews

Atlas For Men Česká republika

9,362 reviews in the last 12 months23,608 total reviews

Feb 26, 2024
Objednané zboží přišlo vždy v bezvadném stavu. K tomu nelze nic vytknout. Do budoucna je však třeba zajistit jiného dodavatele, na místo České pošty. S nimi jsou neustálé problémy. Oni sice oznámí datum dodání, nikoli však aspoň přibližnou hodinu, takže čekáte celý den. Při poslední dodávce nedodrželi ani datum dodání a zboží předali na poštu v místě mého bydliště aniž by mě o všem informovali, nebo se snad omluvili !!!

Jul 8, 2023
1) šlo o objednávku 3 pánských letních kalhot, vybraná velikost mi padla, námořnickou modř si sice představuji jinak, tohle je spíš barva montérek, ale budiž. Akorát s kvalitou látky mám trochu problém - je to tak trochu tenoučký hadřík ... vím, gramáž byla uvedena, v čemž se až tak nevyznám, prostě jsem předpokládal, že síla látky bude obdobná jako u jiných kalhot podobného typu z jiných obchodů. Ale bylo to mé riziko nákupu přes internet, tak si nemohu stěžovat ... 2) doručení přes Českou poštu = jako vždy katastrofa a pokud fa AtlasForMen nezmění doručovatele, nebudu si u ní dál už nic objednávat: - 3 dny trvalo dodání zásilky z Depa Rudná na přísl. poštu, na kterou to ale vůbec nemělo jít - sdělené telefonní číslo na řidiče celý den nikdo nebral - v den oznámeného doručení jsem byl doma a na mobilu, z České pošty mě však nikdo nekontaktoval, místo toho jen odpolední emailová zpráva, že jsem nebyl zastižen, což je lež - doma na uvedené adrese jsem byl - šlo o balík do ruky, tedy o zaplacenou službu, což Česká pošta nedodržela a zásilku rovnou uložila na pobočce České pošty, což hodnotím jako podvod, konkrétně neposkytnutí zaplacené služby - je mi jasné, že skoro každý mi na to řekne, že jsem naivní, že takto to přece funguje pořád. Já to samozřejmě vím a není to má první zkušenost s Českou poštou, ale dodávám, že pokud se nikdo neozve, tak to tak bude fungovat i nadále ...

Reviews for Atlas For Men Česká republika

(185)
(58)
(79)
Reset

flanelky s postranními kapsami

Výběr zboží sice široký, ale artikl, který jsem u Atlasu v minulých letech kupovala, nyní vymizel. Jedná se o zateplenou flanelovou košili - toto zboží sice v dostatečném výběru, ale s postranními kapsami už neexistuje. Ještě tak před 2-3 roky bylo dosažitelné. Pouze s kapsami náprsními je mi k ničemu. Je asi věcí výrobce, ale pokud má prodejce vliv, toto obohacení by bylo přínosné. Na obchodu mi též vadí příliš aktivní resp. často vnucující se papírové upoutávky a zasílané katalogy s nepřehledným množstvím "dodatků". Je to příkladné plýtvání papírem i poštovným. Zřejmě Vás nezatěžuje, ale zákazníky mnohdy ano. Pokud si chci nabídku prohlédnout, mohu on-line na webu. Také možný výběr dopravy (vč.ceny) i způsobu úhrady je dost omezený.
6 days ago
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 31, 2024

Dopravce

Dobrý den , na Atlasformen nakupuji několik let a jsem s kvalitou zboží velmi spokojen . Objednané zboží jsem neobdržel , ve schránce upozornění , že jsem nebyl přítomen . Dříve pošta uložila balíček na poště . Nyní mi přišla SMS , že balíček měl neúplnou adresu - ??? ( vyplňuje pravidelně Atlasformen ) a požadují 6,50 Kč ( platba pouze kartou ) za opětovné doručení - a to budu platit dobírkou , jinak bude balíček vrácen . Jak se tedy dostalo upozornění do mé schránky , když je adresa neúplná ? Proč nebyl balíček uložen na poště ? Proč mě nikdo nekontaktoval telefonicky ( i když si nejsem jistý , jestli Atlasformen uvádí ) ? 6,50 kartou neuhradím , a co bude dál ............
Apr 2, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte tuto negativní zkušenost. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 31, 2024

Dopravce

Apr 9, 2024

Nekvalitní zboží

Na obrázku je zboží moc pěkné, po jeho obdržení jsem však byla velice zklamaná. Je třeba se zaměřit více na kvalitu. Objednala jsem sadu dvou triček, bohužel na jednom triku na rukávě byla vytažená nit, tak jsem je vrátila s požadavkem na zaslání stejné sady. Bylo mi vyhověno, ale opět zklamání, triko mělo na předním díle barevné fleky, podruhé jít na poštu, zaplatit poštovné, což se pěkně prodražilo. Kladně hodnotím velmi rychlé vyřízení objednávky a vstřícnou komunikaci.
Apr 10, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Rádi bychom Vás upozornili, že pokud došlo k chybě zpracování z naší strany, tak Vám poštovné za vrácení /výměnu produktu bude zpětně proplaceno na základě podacího lístku. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Apr 14, 2024
Zlepšila se doprava, rychlost a spolehlivost, výrobky, které nabízíte mají vymyšlené ceny před slevněním, kvalita tomu často také neodpovídá, je třeba např. spodní prádlo opravovat doma, je špatně zašitá guma, chce to větší kontrolu před odesláním............
13 days ago
Apr 10, 2024
Po vaší informaci o zařazení mé objednávky , jsem si přečetl rekapitulaci a s hrůzou zjistil, že na místo č.43, jsem si omylem objednal č.45(sandálySummer). Obratem jsem zaslal opravný mail, teď čekám nápravu.Časový rozdíl 1,5 - 2 hod. Šefl
Apr 11, 2024
Vaše objednávka je zpracovaná a v této chvíli v ní již nelze provést žádnou změnu ani ji zrušit. Pokud tuto zásilku převezmete, zašlete nám, prosím, zboží na výměnu. V případě, že zásilku nebudete od kurýra přebírat, vytvořte si, prosím, objednávku novou. Děkujeme za pochopení. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
JZ
Jiří Z.
Velké Přítočno
5 days ago
Slíbili jste mi dárek k narozeninám v březnu-hodinky.Ani po několika urgencích a Vašich slibech,že už už jsou poslány,jsm nic nedostal. Otázka zní-proč slibujete něco,co NESPLNÍTE!
5 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí tyto komplikace. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
4 days ago
Přišly jiné velikosti oblečení. Když jsem to chtěl řešit, telefonicky to možné není. Na uvedený email mi už více než týden a přes dvě urgence nikdo neodpovídá.
4 days ago
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Apr 8, 2024
Při výměně zboží musíte platit za vratku sami. Slušný e-shop vám vrácení zboží hradí sám. Zmatečné informace pro vrácení zboží.
Apr 8, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Pokud je chyba na naší straně, tak Vám proplatíme poštovné za vrácení. Pokud Vám zboží nevyhovuje, poštovné pro vrácení si zákazník hradí sám. Děkujeme za pochopení. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
4 days ago
Překvapilo mě (nemile), že objednávka byla vyřízena, přestože jsem ji nedokončil. František Drejsl
Apr 8, 2024
Bunda kterou jsem si objednala byla hezká i kvalitní, ale byla příliš krátká.
Apr 9, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Rádi bychom Vám připomněli, že pokud s produktem nejste spokojeni, můžete nám ho vrátit a dostanete peníze zpět. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
6 days ago
přišloúplně jinézboží neodpovídající ceně a dodnes nemám to,co jsemzaplatila
4 days ago
objednávka přišla v pohodě, jsem spokojená,
4 days ago
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Pokud nám přiblížíte, co můžeme z Vašeho pohledu udělat lépe, abychom měli 5 hvězdiček (5=velmi spokojený/á), budeme moc rádi a případný nedostatek se pokusíme napravit. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
4 days ago
Malá gramáž materiálu výrobku.
Apr 1, 2024
Sladit velikosti a miry.
Apr 2, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Tým nákupčích byl již na toto upozorněn a během následujících měsíců budou všechny velikosti přepracovávat. Věřím tak, že s námi budete opět spokojen. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Apr 3, 2024
Kvalita látek
Apr 3, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. V případě, že se jedná o chybu výroby produktu, obraťte se prosím na Zákaznický servis s přesnou referencí produktu, abychom mohly kontaktovat dodavatele. Moc děkujeme. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 20, 2024

Pozor! neodpovídají velikosti! Každou výměnu si platíte.

Shop je přehledný, zboží převážně kvalitní. Na výměnu velikosti už čekám 3 týdny a zatím nic. Velikostem se nedá bohužel věřit. U kalhot v pase naměříte i o 5 cm více, než je max. uvedený rozměr, v bocích i + 10 cm oproti standardům uvedené velikosti. Na tento stav jsem upozornil, a místo omluvy je to prý podle německých norem. Tak nevím. Podle CZ legislativy musí zboží odpovídat popisu. Jde o to, že pokud si k ceně zboží připočítáte i výměnu velikosti, tedy cenu poštovného a HLAVNĚ čas strávený balením, odesláním, naskenováním pod. lístku a zevedení do jejich systému... přestává to dávat smysl. Přikládám obrazek kalhot, ve velikosti 66. Přes boky naměříte 150 cm!!! A v pase 128 cm.
Mar 20, 2024
Dobrý den, je nám líto, že nejste spokojeni s našimi velikostmi. Rozměry, které uvádíme v katalogu, jsou rozměry lidské postavy, produkty jsou tak o něco větší. Tým nákupčích byl již na toto upozorněn a během následujících měsíců budou všechny velikosti přepracovávat. Věřím tak, že s námi budete opět spokojen. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men

Pozor na velikosti.

Mar 20, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Mar 23, 2024
Jsem postarší člověk, nikoliv počítačový fanatik, spíše analfabet, byť s vysokoškolským právnickým vzděláním a tak mne dost překvapuje a vždy udolává, systém Vaší "kyberochrany" při nákupu v e-shopu. Při pátrání kde a kdy jsem zadal, nebo dostal nějaké heslo, jako kdybych nakupoval munici pro Ukrajinu nebo náhradní díly do atomové ponorky. Takže jsem nakonec elektronický nákup podvlékaček a kšand vzdal.
Mar 25, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s nákupy v e-shopu. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Feb 26, 2024

vrácení peněz ?? k objednávce č. 55746181 č.faktury 45243936

Objednávkou č. 55746181 č.faktury 45243936 jsem obdržel tři položky: M3125 XL, M6138, M6133 XL. Položku M3125 XL jsem poslal na výměnu za velikost L, což se povedlo objednávkou 55839697 a fakturou 453449449. Ve stejné zásilce jsem poslal zpět M6133 XL, kterou jsem chtěl vrátit a měl jsem obdržet na účet 459,-Kč. Peníze mi stále nepřišly. Žádám o nápravu. J.Matal 602389724
Feb 27, 2024