Atlas For Men Česká republika- Logo - reviews

Atlas For Men Česká republika

9,403 reviews in the last 12 months23,653 total reviews

Feb 26, 2024
Objednané zboží přišlo vždy v bezvadném stavu. K tomu nelze nic vytknout. Do budoucna je však třeba zajistit jiného dodavatele, na místo České pošty. S nimi jsou neustálé problémy. Oni sice oznámí datum dodání, nikoli však aspoň přibližnou hodinu, takže čekáte celý den. Při poslední dodávce nedodrželi ani datum dodání a zboží předali na poštu v místě mého bydliště aniž by mě o všem informovali, nebo se snad omluvili !!!

Jul 8, 2023
1) šlo o objednávku 3 pánských letních kalhot, vybraná velikost mi padla, námořnickou modř si sice představuji jinak, tohle je spíš barva montérek, ale budiž. Akorát s kvalitou látky mám trochu problém - je to tak trochu tenoučký hadřík ... vím, gramáž byla uvedena, v čemž se až tak nevyznám, prostě jsem předpokládal, že síla látky bude obdobná jako u jiných kalhot podobného typu z jiných obchodů. Ale bylo to mé riziko nákupu přes internet, tak si nemohu stěžovat ... 2) doručení přes Českou poštu = jako vždy katastrofa a pokud fa AtlasForMen nezmění doručovatele, nebudu si u ní dál už nic objednávat: - 3 dny trvalo dodání zásilky z Depa Rudná na přísl. poštu, na kterou to ale vůbec nemělo jít - sdělené telefonní číslo na řidiče celý den nikdo nebral - v den oznámeného doručení jsem byl doma a na mobilu, z České pošty mě však nikdo nekontaktoval, místo toho jen odpolední emailová zpráva, že jsem nebyl zastižen, což je lež - doma na uvedené adrese jsem byl - šlo o balík do ruky, tedy o zaplacenou službu, což Česká pošta nedodržela a zásilku rovnou uložila na pobočce České pošty, což hodnotím jako podvod, konkrétně neposkytnutí zaplacené služby - je mi jasné, že skoro každý mi na to řekne, že jsem naivní, že takto to přece funguje pořád. Já to samozřejmě vím a není to má první zkušenost s Českou poštou, ale dodávám, že pokud se nikdo neozve, tak to tak bude fungovat i nadále ...

Reviews for Atlas For Men Česká republika

(186)
(60)
(79)
Reset
Feb 21, 2024
Knoflíkové dírky špatně obšité na předním díle bundy.
Feb 21, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Feb 27, 2024
toho kdo chysta ty baliky a nevi co tam ma dat
Feb 28, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Rádi bychom Vás upozornili, že pokud došlo k chybě zpracování z naší strany, tak Vám poštovné za vrácení /výměnu produktu bude zpětně proplaceno. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Feb 16, 2024

M4109 4XL

viz. tel. hovor dnes.16.2.2024
Feb 17, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Neváhejte se obrátit na náš Zákaznický servis na telefonním čísle 224 245 964 a upozornit je na případné chyby u konkrétního produktu, abychom je mohli vzápětí vyřešit. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Feb 20, 2024

reva

Chybí výrobky ze 100% bavlny.
Feb 21, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Budeme se snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
SR
Scott R.
Liverpool
Feb 25, 2024
nemám zájem ani čas
Feb 26, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Budeme se nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Feb 26, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Pokud nám přiblížíte, co můžeme z Vašeho pohledu udělat lépe, abychom měli 5 hvězdiček (5=velmi spokojený/á), budeme moc rádi a případný nedostatek se pokusíme napravit. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Feb 5, 2024
Feb 6, 2024
Feb 3, 2024
Feb 5, 2024
Jan 25, 2024
Už téměř dva roky požaduji a vy více jak rok slibujete, že změníte způsob doručování a ten přežitý balí DR opustíte. já nemám šanci slyšet zvonění kurýra a tak pokud dostanu avízo den předem, tak si to změním na uložení na poště. Při tom ve vedlejším domě kam mohu jít doslova v bačkorách a auta České pošty tam zajíždějí několikrát za den tak jako řada dalších přepravců jako Zásilkovna, PPL, DPD a další. Posledním nákupem jsem porušil předsevzetí, že už nikdy. Potřeboval jsem bundu.
Jan 25, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s Českou poštou. Tento rok budeme přidávat další možnosti dopravy, věřím tak, že s námi budete opět spokojeni. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Dec 30, 2023
Objednal jsem si pyžamo a ponožky. Místo pyžama došla košile. Budu posílat zpět a žádat nápravu. Dále, mám poznámku. Přiložení dárků, je akce navíc. Myslím si však, že jako dárek posílat hodinky, které jsou jen k smíchu, není to pro takovou firmu důstojné. Hodinky jsou poloatrapa. Nevím kdo by je měl nosit. Dospěly ne, ostuda mít něco takového na ruce. Studenti rovněž ne, děti vůbec ne. Nevím zda si něco příště objednám, bude záležet na následné reakci. Lubomír Walder
Jan 4, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, tyto komplikace. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. Co se týče dárku, můžete zavolat na zákaznickou linku – telefonní číslo 224 245 964, a pokud je Váš dárek rozbitý nebo nefunkční, rádi Vám ho vyměníme. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Jan 17, 2024
Co se zboží týká, jsem spokojen. Co se dopravy týká - JE TO HRŮZA HRŮZ. Pošta je velmi špatný dopravce, v Praze 8 prostě zásilky nedodává do místa bydliště - zrovna tato poslední NEBYLA doručena a musel jsem na poštu. Patrně přestanu zboží od Vás objednávat a to prostě jenom kvůli tomuto problému. V úctě Z.Huml sen.
Jan 22, 2024
Bylo by zapotřebí, aby vedoucí pracovníci této firmy vždy prověřili kvalitu "dárků". Říká se "darovanému koni na zuby nehleď", ale bylo by rozhodně lepší nic nedarovat, než poslat nepoužitelný "šmejd". A to není moje první zkušenost....V.
Jan 22, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Co se týče dárku, můžete zavolat na zákaznickou linku – telefonní číslo 224 245 964, a pokud je Váš dárek rozbitý nebo nefunkční, rádi Vám ho vyměníme. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Jan 22, 2024
Koupila jsem pánskou zimní bundu( už několikrát) ,ale skoro pokaždé musím vrátit. Bunda vypadá krásně, velikost sedí ,ALE materiál je tak chrastivý, šustivý. Už při vybalování mi ten zvuk vadil. Kdyby byl jiný materiál,beru všemi deseti.
Jan 22, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Rádi bychom Vám připomněli, že pokud s produktem nejste spokojeni, můžete nám ho vrátit a dostanete peníze zpět. Budeme se nadále snažit naše služby a produkty vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Jan 22, 2024
Chtěl jsem pyžamo. Pošlete mi vršek pro mne a spodek pro někoho kdo má 150kg. Když mi to vyměníte za menší, tak mi zas nebude vršek. Připadá vám to jako dobrá služba nebo jako vrchol demence a úpadek civilizace? Končím s vámi.
Jan 24, 2024
Nekvalitní produkty s funkčními závadami, zaslání zpět mi stálo 133,-Kč a zůstalo neproplacené. Škoda, jako stálý zákazník jsem byl až doteď spokojen.
Jan 25, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s našimi produkty. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat na Váš email jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Jan 17, 2024

Hodinky jako šperk ZN 611 jednotná.

Objednala jsem si 3 produkty a došla tepláková souprava, pánská bunda a místo hodinek za 339 Kč mě přišla prázdná krabička.
Jan 18, 2024
Jan 8, 2024
Pánské oblečení je příliš široké a příliš krátké. Leda by bylo zaměřeno na malé a silné pány.
Jan 8, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Tým nákupčích byl již na toto upozorněn a během následujících měsíců budou všechny velikosti přepracovávat. Věřím tak, že s námi budete opět spokojená. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
JJ
Juraj J.
Prelic
Jan 27, 2024
Zboží dobré, doprava špatná, nelze vybrat z více dopravců, lepší cenu ani způsob doručení
Jan 29, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Mrzí nás, že máte negativní zkušenosti s Českou poštou. Tento rok budeme přidávat další možnosti dopravy, věřím tak, že s námi budete opět spokojeni. Budeme se nadále snažit naše služby vylepšovat k Vaší nejvyšší spokojenosti. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
Jan 17, 2024
Nedodané zboží, přestože je v sortimentu, ale již za vyšší cenu.
Jan 17, 2024
Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Je pravda, že některé produkty mají velký úspěch a rychle se vyprodají nebo alespoň některé velikosti. Během dnešního dne Vás bude kontaktovat jeden z našich operátorů pro vyřešení nahlášeného problému. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men
JN
Jiří Lenský n.
Ročov Česká republika
Jan 22, 2024
kvalitu dárků, pokusit se sjednotit velikosti v modě
Jan 22, 2024
Dobrý den, děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Co se týče dárku, můžete zavolat na zákaznickou linku – telefonní číslo 224 245 964, a pokud je Váš dárek rozbitý nebo nefunkční, rádi Vám ho vyměníme. Tým nákupčích byl již na toto upozorněn a během následujících měsíců budou všechny velikosti přepracovávat. Věřím tak, že s námi budete opět spokojen. S přáním krásného dne, Tým Atlas For Men