brandfield.cz

5 reviews in the last 12 months169 total reviews

Reviews for brandfield.cz

Filter
Feb 8, 2024
Webové stránky nevypadají moc důvěryhodně. Kombinace jazyků. Slevový kód na 10% při prvním nákupu mi byl opakovaně odmítnut jako chybný. Při potvrzení objednávky není ani pořádně napsané, co jste si vlastně objednali....ALE...k mému překvapení, vše ostatní proběhlo v pořádku. Zboží (kožený batoh) dorazilo velmi rychle, pěkně zabalené i v dárkové tašce. Cena byla lepší než u konkurence. Takže i přes zmíněné nedostatky obchod doporučuji.
May 12, 2023
Great. Fast delivery, very nice package and product. Thank you.
Sep 16, 2023

Dámské hodinky

Velká spokojenost. Rychlé dodání, perfektně zabalené zboží. Dobrá cena.
Sep 17, 2023
Děkujeme vám za pozitivní zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jste spokojeni s rychlým dodáním, balením a cenou zboží. Pokud budete mít v budoucnu jakékoli dotazy nebo budete potřebovat další pomoc, jsme tu vždy pro vás. Doufáme, že se vám nákupy budou i nadále líbit! ^HJ
Nov 16, 2023
Everything is good, really fast shipping.
Nov 17, 2023
Super to read that everything is satisfactory and you're happy with the fast shipping! We work hard to make sure your order gets to you as soon as possible. Enjoy your purchase! ^HJ
Aug 25, 2023
Aug 28, 2023
Děkujeme za skvělou pětihvězdičkovou recenzi! Vážíme si Vašeho pozitivního hodnocení a jsme rádi, že jste celkově spokojeni. Pokud budete v budoucnu potřebovat cokoli dalšího nebo budete mít jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Snažíme se Vám vždy poskytovat vynikající služby a těšíme se, že Vám budeme moci v budoucnu opět sloužit. Vaše spokojenost je pro nás důležitá! ^HJ