sportano.bg- Logo - reviews

Reviews:

363 reviews in the last 12 months385 total reviews

4.91
Excellent
Our mission is to enable digital trust. Find out how reviews work at Trusted Shops.

Most relevant positive review

Sep 16, 2023
 Verified review
Everything was fine, I'm very satisfied with my puchase and customer service when I needed an advice. I will definitely order here again. My highest recommendation!

Most relevant negative review

Dec 7, 2023
 Verified review
Вече втора седмица не получавам поръчания и платен продукт.

Reviews for sportano.bg

Filter
 Sort by
Relevance
6 days ago
 Verified review
Да описвате по- подробно какво точно ще пристигне към потребителя! На снимките показвате едно ,а идва нещо различно. Свързването с вас е много трудно чака се с дни , което изобщо не е ок. Продавате по-евтино то другите сайтове и затова ще продължа да си купувам от вас.
May 31, 2024
 Verified review
Поръчахме на много изгодна цена с код за отстъпка Fun и платихме с карта. Поръчката пристига в посочения 3-дневен срок, като сме много доволни и от самите продукти (туристическа палатка, грил и обувки). Определено можем да похвалим екипа на магазина!
May 24, 2024
 Verified review
Магазин с добри цени и голям избор на стоки. Поръчахме палатка и въдици с допълнителна отстъпка от промоция, платихме с банков превод. Пратката пристигна без забавяне, стоката е оригинална и качествена. Препоръки.
8 days ago
 Verified review
Останах с добри впечатления от пазаруването в Спортано, всичко си беше както е описано на страницата. Закупените продукти (маратонки, анцуг и яке) са 100% оригинални, цената беше супер!
5 days ago
 Verified review
Добър и коректен магазин с атрактивни цени. Поръчахме суп дъска и плажни аксесоари с плащане с карта - поръчката пристигна на третия ден, всичко супер. Похвали за екипа на Sportano!
Jun 6, 2024
 Verified review
Много сме доволни от цените и обслужването на Спортано - всичко пристигна в срок преди заминаването ни на почивка. Продуктите са качествени и съответстват на описаното в сайта.
Jun 4, 2024
 Verified review
Цените на магазина са много добри, продуктите са качествени и оригинални. Поръчвам вече трети път и нямам никакви оплаквания или проблеми. Препоръки за Спортано от мен.
May 28, 2024
 Verified review
Суперски сайт, имат ниски цени и добри промоции, за втори път поръчвам от тях и съм много доволен - всичко си е оригинално, доставката е бърза. Пак ще пазарувам от тях.
5 days ago
 Verified review
Магазинът има едни от най-добрите цени в България, обслужването по тел. е любезно и компетентно. Никакви проблеми с досегашните ми поръчки, продуктите са качествени.
11 days ago
 Verified review
Поръчаните падълборд и лодка са супер, цената беше много изгодна. При избора на модел се възползвах от консултация по телефона, която много ми помогна. Препоръки!
13 days ago
 Verified review
Магазинът е супер и сме много доволни от досегашните си поръчки. Цените са нормални, нямали сме проблеми със забавена доставка, пратките идват след 3 работни дни.
May 30, 2024
 Verified review
Поръчка на 3-местна палатка, въдици и макари - много сме доволни от качеството и цената. Плащането беше с карта, всичко беше точно от страна на магазина.
2 days ago
 Verified review
Много добър магазин с изгодни цени и промоции, пазарувам от тях от две години, никакви проблеми с доставка или връщане на продукти. Препоръчвам ги.
8 days ago
 Verified review
Доволни сме от магазина и покупката, платих с карта, доставката беше без проблеми и забавяне. Препоръки за магазина.
May 31, 2024
 Verified review
Имам добри впечатления от магазина (цени и качество на поръчаните продукти), както и от обслужването по телефона.
May 24, 2024
 Verified review
Everything was fine, good prices and friendly service! Recommendation for the store!
May 23, 2024
 Verified review
Магазинът е коректен, поръчката пристигна в уговорения срок, всички продукти са ок!
Jun 3, 2024
 Verified review
Всичко точно, нямах никакви проблеми с покупката. Бих поръчал отново от магазина.
May 26, 2024
 Verified review
Много як магазин! Поръчах на изгодна цена, всичко пристигна, без проблеми.
May 29, 2024
 Verified review
Компетентно обслужване и нормални цени, всичко с поръчката беше наред!