belininabytek.cz

212 reviews in the last 12 months212 total reviews

Reviews for belininabytek.cz

Filter
May 23, 2023
Skříň je super a dodali nám ji fakt za chviličku. V úterý objednáno, v pátek ji dovezli. Nemůžu vytknout nic. Vše v pořádku. Určitě si zde objednám zas.
Nov 16, 2023
Nábytek jsem koupil minulý týden a už dnes ho mám doma smontovaný. S nákupem v obchodě Belini Nábytek jsem velmi spokojený.
Dec 28, 2023
Nábytek dorazil před Vánocemi, jak bylo slíbeno na webových stránkách. Děkujeme za rychlý a efektivní servis. Doporučuji
Oct 13, 2023
Objednávka proběhla v pořádku a zboží bylo dodáno v dobrém stavu. Komunikace s obchodem - není na co si ztěžova
Jun 29, 2023
Objednávám z tohoto obchodu dlouhodobě a jsem spokojená. Dostatečný výběr a jde nakoupit i levně hezký nábytek.
Jun 15, 2023
Zatím jsem provedl 3 objednávky (jednu větší a dvě menší) a vše vždy přišlo rychle, v dobrém stavu a kompletní.
May 23, 2023
Nabízené zboží je velmi dobře prezentováno, vzhled, materiál, rozměry. Obchod vyřizuje objednávku velmi rychle.
Oct 23, 2023
Dodání zboží bylo velmi rychlé a s dopravou zdarma. Výrobek odpovídá ceně. Líbí se nám a jsme spokojeni.
Oct 25, 2023
Veľmi rýchle vybavenie a doručenie objednávky, príjemné jednanie a ochota, výborný pomer ceny/kvalita.
Oct 4, 2023
Dá se říci, že nakupuji opakovaně a chystám se na další nákup. Je to za dobré ceny v dobré kvalitě.
Jun 18, 2023
Rychlost odeslání, dopravce supr. Zboží v pořádku.
May 28, 2023
Rychlost dodání, jednoduchá a rychlá objednávka s okamžitou reakcí, přehledná nabídka sortimentu
May 23, 2023
Ano,jsem spokojený.Vše proběhlo v pořádku a rychle.Balík byl doručen během pár dní a v pořádku.
Jun 5, 2023
Vše v naprostém pořádku. Komunikace na jednicku, na skvele urovni. Mohu jedine doporučit. ! :)
May 23, 2023
Vše od objednání, přes komunikaci obchodu až po doručení bylo vše v naprostém pořádku. Děkuji
Jun 18, 2023
Nejlepší obchod ve kterém jsem kupovala nábytek. Cena,rychlost doručení a perfektní dopravce
Dec 21, 2023
S nákupem jsem velmi spokojená, kuchyně je velmi pěkná, má zajímavou barvu, snadná montáž.
Jun 28, 2023
Vše bylo super lehké a vynikající komunikace jak s obchodem tak i s doručovaci službou.
Oct 2, 2023
Rychlost vyřízení objednávky, doručení v naprostém pořádku, zboží bylo řádně zabalené.
Dec 22, 2023
Vše bylo v pořádku, nábytek dorazil velmi rychle, skříň je již sestavena, velmi pěkná.