Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,774 reviews in the last 12 months10,461 total reviews

Oct 7, 2023
Potešil ma tovar, ktorý som si objednal. Vylepšiť môžete najmä to, že prestanete ponúkať dva kusy tovaru, pričom jeden je dobrý, žiadaný a ten druhý už menej. Nechajte na nás, zákazníkov, aby sme si vybrali čo a koľko kusov si máme kúpiť. Ďalej kupujte u výrobcu také nohavice, ktoré nie sú enormne široké (napr. spodná šírka 22 cm pri veľkosti L; koľko musí byť potom šírka pri veľkosti XXXL), lebo také už dávno nie sú v móde.

Dec 4, 2023
Rozhodne kvalita a cena a samozrejme výber darčekov zatiaľ ako darček som dostal od vás termo batoh ktorý sa rozpadol. Ladvinku ktorá je skôr na chrbte ako na boku. Budík s drôtom namiesto antény aaa ako ospravedlnenie som dostal za tieto nepodarky od atlas fór men krásne pánske hodinky po dvoch dňoch však rozpadol sa ciferník :( tomu sa už povie medvedí dar zo začiatku boli tam super oblečenie za nízke ceny teraz tam vidím 80 %zlavu na bundu pred 3 mesiacmi ktorá stojí rovnako ako pred tým nemení sa cena iba zľava aakoze pôvodná cena napríklad flísová bunda za 30€ po 3 mesiacoch je tam 80%zlava len za 29.90 :)! To ako fakt ? Zo začiatku tam boli super ceny ale dnes pod 10 € nekúpite a slipy fotky nepodarkov darčekov dodám neskôr

Reviews for Atlas For Men Slovensko

Latest first
(3146)
(477)
(23)
Reset
22 hours ago
Rýchle dodanie a výborné ceny. Neviem čo sa dá ešte vylepšiť
2 hours ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
2 days ago
Dobrá kvalita tovaru. Rýchli dovoz.
2 days ago
Pomerne rýchle dodanie,ale veľkosť pri 2 ks nesedela
2 hours ago
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Mrzí nás, že máte negatívne skúsenosti s našimi produktmi. V priebehu dnešného dňa Vás budeme kontaktovať e-mailom pre vyriešenie nahláseného problému. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
V poriadku.
Veľká spokojnosť
3 days ago
Priaznivá cena pri akciách.
Pristup pracovnicky.
Kvalita, cena, komunikácia...
Zľavy, kvalita vyrobkov
vsetko je ok
3 days ago
Rýchle dodanie objednávky, rýchla výmena objednaného tovaru za menšiu veľkosť.
3 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
3 days ago
Kvalitný tovar, rýchle dodanie. Doporučujem.
Darček k objednávke.
3 days ago
Rýchla komunikácia, rýchle dodanie tovaru. Pri veľkosti ktorá nesadla bezproblémová výmena. Za mňa spokojnosť.
🙋👍🏆🏆🏆KVALITNY TOVARU ZA ROZUMNE CENY✨ SKVELO DOPORUCUJEM 💯🌟🌟🌟🌟🌟🙋Ⓜ️🇸🇰🇪🇺🍀🍀🍀
3 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Váš pozitívny názor. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For
Dobrá kvalita, rýchle dodanie

Zmena objednavky

Nedokazal som zmenit objednavku do 15 min od zadania (chcel som zadat dodatocne promo kod)
3 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za spätnú väzbu. Keď odošlete objednávku, nie je technicky možné ju zmeniť alebo zrušiť. Promokód je treba zadať priamo do objednávky. Ďakujeme, za pochopenie. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
4 days ago
Objednané košele sú pekné. Tovar prišiel pomerne rýchlo.
Seriózny prístup
Rýchla dodávka