Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,478 reviews in the last 12 months11,904 total reviews

Most relevant positive review

Jan 15, 2024
Siroky vyber najme z akciovej ponuky.Rychla dodavka ,prijatelna cena. Doporucujem viac technickych parametrov v pripade funkcnych darcekov, najlepsie datasheet.V pripade brusky nie su definovane takmer ziadne.Nestaci udat iba 4ks AA baterii.Obycajne ani alkalicke nestacia. Zistil som ze musia byt kvoli velkemu odberu prudu 0,6 az 1A min. litiove. Dobrou alternativou by bol vyvod na externy sietovy adapter 6V DC / 1 A.

Most relevant negative review

Sep 2, 2024
objednávané veľkosti niektorého tovaru (letné topánky, bermudy, dlhé rifle, ...) majú nepresné označenie veľkosti (číselné alebo písmenami) ani tabuľka veľkostí nepomôže, je v tom riadny chaos , preto musím posielať tovar naspäť alebo na výmenu za inú veľkosť, škoda, ste celkom dobrí, a nedávajte k tovaru tie prečiarknuté vysoké ceny, akoby ste robili z kupujúcich hlupákov.

Reviews for Atlas For Men Slovensko

Sep 23, 2024
S vašim tovarom som spokojný, ale hoci v objednávke uvediem mobilné číslo, kurier, v tomto prípade slovenská pošta, mi nezavolá, o koľkej asi doručí moju objednávku. Takže doma musím čakať, kým mi nezazvoní na môj zvonček s menovkou. Tvrdí, že ho vy neposkytnete kurierom. A táto situácia sa opakuje zakaždým, keď si niečo u vás objednám. Mohli by ste tento nedostatok vyriešiť.
Sep 24, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za spätnú väzbu. V priebehu dnešného dňa vás bude kontaktovať jeden z našich operátorov na váš email pre viac informácií. Ďakujem, že s nami nakupujete. Tím Atlas For Men
Oct 6, 2024

Spokojnosť

Už sme odtiaľto kupovali viackrát, sme spokojní. Darček vždy poteší. Zišlo by sa navýšiť počet vecí, ktoré sa dajú vložiť do obľúbených, taktiež by potešili multipaky aj pre ženy (napr. tričká a tričká s dlhým rukávom) a rozšíriť sortiment nohavíc pre ženy (dĺžka nohavíc moc krátka, prípadne nie je dostatočne veľké číslo k dispozícii)
Oct 7, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívny názor a pripomienky, povedie to k skvalitňovaniu našich služieb. Zároveň vám prajeme mnoho radosti s vašimi novými nákupmi! S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men

Všetko najlepšie !

Všetko, čo som si objednala v atlasformen ma potešilo dobrou kvalitou za slušnú cenu. Snažíte sa potešiť aj vhodným, užitočným, tiež kvalitným darčekom. za čo som vďačná. Doprava zadarmo je tiež veľmi dobrá. Vážim si VÁŠ celý kolektív. Charakterizuje VÁS super tímová práca so ŠVARSKOU presnosťou.
Sep 25, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za priaznivé hodnotenie. Teší nás, že sme mohli prispieť k vašej pozitívnej skúsenosti. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men
Sep 29, 2024
Flísová súprava Outdoor aj športové topánky Trekking došli v poriadku. Čomu sa teším je, že som vystihol veľkosti. Spočiatku som myslel, že mi budú malé. No niekedy zasa väčšie veľkosti sú na mňa príliš veľké. Zariskoval som a vyplatilo sa. Ďakujem.
Sep 30, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Sep 25, 2024

rýchle jednanie a bezproblémová výmena veľkosti

Moja objednávka obsahovala viacero produktov. Potreboval som vymeniť veľkosť dvoch košieľ, výmena prebehla v absolútnom poriadku a požadované veľkosti mi boli bez problémov zaslané (po tom, čo som nazad zaslal košele, ktorých veľkosť mi nesedela).
Sep 26, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S pozdravom, Tím Atlas For Men
Sep 29, 2024

Výhodné ceny tovarov

Sporadicky objednávam oblečenie v tomto obchode, s tovarom som spokojná, zlepšiť by sa mala kvalita farieb, lebo po viacerých praniach oblečenie stráca farbu, je vylezené. Vďaka dobrým cenám nie je problém si kúpiť nový kus.
Sep 30, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Aj vďaka nej môžeme naše služby naďalej vylepšovať. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Oct 4, 2024
Veĺký sortiment rôznych druhov oblečenia a široká škála veľkostí. Veľmi dobrá komunikácia obchodu a rýchle doručenie tovaru. Aj výmena vrátené ho tovaru za inú veľkosť prebehla bez problémov za desať dní.
Sep 23, 2024
Som spokojný s ponukou, dodaním aj komunikáciou. Za nízke ceny nemôžem čakať špičkovú kvalitu, no aj priemerná by sa zišla, najmä pokiaľ ide o trvácnosť tovaru ( napríklad topánky)
Sep 24, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za spätnú väzbu. Je nám ľúto, že doručený produkt nedosiahol vaše očakávané štandardy. Radi by sme vám pripomenuli, že máte právo na jeho vrátenie, a my vám následne vrátime peniaze. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
Oct 2, 2024
Výrobky,ktoré som si objednala prišli do jedného týždňa.Pani u ktorej som objednávala mi poradila aj ohľadom veľkosti a manželovi sadlo všetko ako uliate.
Oct 3, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S pozdravom, Tím Atlas For Men
8 days ago
Stránka, služby, objednávanie je super. Jedna výhrada - pri objednaní odevov rovnakej velkosti pri rôznych strihoch je potrebné vymeniť.
8 days ago
Dobrý deň, ďakujeme vám za pripomienku, dáme si na to do budúcnosti pozor. Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu! S pozdravom, Tím Atlas For Men
Sep 27, 2024
Som spokojná s dodaným tovarom. Nahnevalo ma, že napriek tomu , že som zadala správny zľavový kód, nebolo mi poštovné odpočítané.
Sep 30, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívny názor, a zároveň vám prajeme mnoho radosti s vašimi novými nákupmi! Promo kód ste zadali,ale výška hodnoty objednávky nebola splnená, preto nebola doprava zdarma. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men
Sep 30, 2024
potešila ma rýchlosť a kvalita a nepáči sa mi,že máte zmluvu len so Slov.poštou,ako prepravcu zasielok - nemôžem si vybrať !!
Oct 1, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi teší. Budeme sa naďalej snažiť naše služby vylepšovať k Vašej najvyššej spokojnosti. V budúcnosti budeme pridávať ďalšie možnosti dopravy, verím tak, že s nami budete opäť spokojní. S prianím krásneho dňa, Tím Atlas For Men
Sep 26, 2024
potesili ma ceny. Sklamalo ma ze ste skoro zdvihli ceny este predtym nez som si stihol objednat dalsiu varku
Sep 27, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za spätnú väzbu. Naše ceny odrážajú kvalitu materiálov a ich spracovanie. Rozumieme, že cena je dôležitá a pravidelne tak ponúkame špeciálne akcie a zľavy. Odporúčame vám sledovať našu webovú stránku a rovnako sa prihlásiť aj k odberu newsletteru, aby ste od nás nezmeškali žiadnu ponuku. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men
Sep 23, 2024
atlasformen je super e-shop. Celý priebeh objednávky je na vysokej profesionálnej úrovni. Úplná spokojnosť.
9 days ago
Som veľmi spokojný, pestrý sortiment tovaru, dobrá kvalita, rýchle dodanie, výborne cenove dostupné
8 days ago
Dobrý deň, ďakujeme vám za dôveru. Nesmierne nás teší, že ste spokojný/á s našimi produktmi a službami. S pozdravom, Tím Atlas For Men
3 days ago
V poriadku ! Alebo je to v slovenských pomeroch zázrak ?? Tak to beží v civilizovanom svete ...
3 days ago
Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívny názor, a zároveň vám prajeme veľa radosti s vašimi novými nákupmi! S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men
13 days ago
Široký sortiment oblečenia, rychle vybavene objednavky, len číslovanie veľkosti je dosť zmatocne
13 days ago
Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste spokojná s našimi produktmi a službami. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. S pozdravom, Tím Atlas For Men
Sep 30, 2024

Konečne obchod pre mužov.

Konečne som našla veľkosť 5XL ,v dobrej kvalite za rozumnú cenu. Určite budem ešte objednať.
Oct 1, 2024
Sep 23, 2024

Som spokojný nemám čo dodať.

Som spokojný ako rýchlo tovar zašlete, jednanie zamestnancov pri telefonickom objednávaní.
Sep 24, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívny názor, a zároveň vám prajeme mnoho radosti s vašimi novými nákupmi! S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men
Oct 7, 2024
Nakoľko od Vás objednávam pravidelne som s Vašou ponukou a skorou dodávkou veľmi spokojný
Oct 8, 2024