Atlas For Men Slovensko- Logo - reviews

Atlas For Men Slovensko

3,546 reviews in the last 12 months11,246 total reviews

Most relevant positive review

Oct 7, 2023
Potešil ma tovar, ktorý som si objednal. Vylepšiť môžete najmä to, že prestanete ponúkať dva kusy tovaru, pričom jeden je dobrý, žiadaný a ten druhý už menej. Nechajte na nás, zákazníkov, aby sme si vybrali čo a koľko kusov si máme kúpiť. Ďalej kupujte u výrobcu také nohavice, ktoré nie sú enormne široké (napr. spodná šírka 22 cm pri veľkosti L; koľko musí byť potom šírka pri veľkosti XXXL), lebo také už dávno nie sú v móde.

Most relevant negative review

Dec 4, 2023
Rozhodne kvalita a cena a samozrejme výber darčekov zatiaľ ako darček som dostal od vás termo batoh ktorý sa rozpadol. Ladvinku ktorá je skôr na chrbte ako na boku. Budík s drôtom namiesto antény aaa ako ospravedlnenie som dostal za tieto nepodarky od atlas fór men krásne pánske hodinky po dvoch dňoch však rozpadol sa ciferník :( tomu sa už povie medvedí dar zo začiatku boli tam super oblečenie za nízke ceny teraz tam vidím 80 %zlavu na bundu pred 3 mesiacmi ktorá stojí rovnako ako pred tým nemení sa cena iba zľava aakoze pôvodná cena napríklad flísová bunda za 30€ po 3 mesiacoch je tam 80%zlava len za 29.90 :)! To ako fakt ? Zo začiatku tam boli super ceny ale dnes pod 10 € nekúpite a slipy fotky nepodarkov darčekov dodám neskôr

Reviews for Atlas For Men Slovensko

S vašou spoločnosťou 1

S vašou spoločnosťou, som už roky max. spokojný. Pri realizácii minulej objednávky, kedy ste ako darček ponúkali lampu proti komárom, z vašej reklamy som vyčítal, že ide o lampu pre použitie v exteriéri, ale dodané svietidlo, bolo len na použitie v interiéri, čo ma dosť sklamalo. Ja viem, išlo len o darček a "Darovanému koňovi sa na zuby nepozerá", ale mnohým, ktorí to neberú tak, ako ja, to môže robiť problémy!
Jul 1, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za pripomienku, dáme si na to do budúcnosti pozor a zároveň vám prajeme mnoho radosti s vašimi novými nákupmi! Tešíme sa na vašu ďalšiu návštevu! S pozdravom, Tím Atlas For Men
5 days ago
ženský výber nie je čo, slabý výber, na polokošeliach by mohli byť vačky, aj za cenu drahšieho tovaru. Inak som spokojná. Myslela som polyester tričká, polokošele. O bavlnených tričkách som už písala, že je to nekvalitný materiál -po 2 praniach flakaté, vyblednuté, tie už neobjednávam.
4 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a pripomienky. Aj vďaka tomu sa snažíme vylepšovať naše služby a produkty Atlas For Men. Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
4 days ago
Super obchod kvalitné oblečenie pre pánov xxl rozmerov ,ja som veľmi spokojná Balík vždy príde o 2 dní Krepivé košele sú super nemusia sa žehliť a sú príjemné na nosenie v horúcom lete Ďakujem veľmi pekne za vás tovar aj za prístup k zákazníkovi
4 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Jul 1, 2024
Dostatočný výber oblečenia, pri poskytnutí zľavy aj za dobrú cenu, kvalita tovaru zásadne zodpovedá očakávaniu a aj cene. Ponuka zákazníka sama presvedčí, aby si objednal aj ďalší tovar.
Jul 2, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za dôveru. Nesmierne nás teší, že ste spokojný s našimi produktmi a službami. S pozdravom, Tím Atlas For Men
Jul 1, 2024
Perfektná spolupráca pri nákupe, rýchle jednanie, rýchle dodanie... Ďakujem. Čo by sa dalo zlepšiť? Snáď keby ste začali posielať cez inú službu, cez slovenskú poštu to trvá dosť dlho :-))
Jul 2, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Aj vďaka nej môžeme naše služby naďalej vylepšovať. Ďakujeme Vám, že nakupujete s Atlas For Men. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Jul 2, 2024
Rýchle dodanie objednávky.Ale musela som časť objednávky vrátiť,pretože číslo L bolo strašne veľké a meniť za M.Tak dúfam,že aj teraz to bude také rýchle.Nech sa Vašej spoločnosti darí.
4 days ago
Objednala som manželovi polokošele. Boli doručené krásne zabalené. Farby polokošiel ako na obrázku eshopu. Veľkosť sedela. Materiál super, príjemný, žiadne umelé, na dotych príjemný.
3 days ago
Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S pozdravom, Tím Atlas For Men
4 days ago
Bohatá ponuka tovarov, pri akciových produktoch prijateľné ceny, zásadne dobrá kvalita výrobkov, expresné vybavenie objednávky, bezproblémová prípadná výmena tovaru alebo reklamácia.
3 days ago
Dobrý deň, ďakujeme vám za priaznivú recenziu. Sme veľmi radi, že sme splnili vaše očakávania. Budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men
Jun 30, 2024
Prístup operátorov 100%. Kvalita dodaného tovaru už horšia. Naposledy som si objednal trička. Dĺžka, šírka v poriadku, ale krk by som mal mať veľkosti vola, aby mi to bolo dobré.
2 days ago
Pekný deň. Objednávala som zatiaľ len pánske košele. Som spokojná s použitým materialom. Musím však skracovať dĺžku košele. Bolo by vhodné počítať aj s nižšími postavami.
21 hours ago
Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste spokojní s našimi produktmi a službami. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky alebo požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. S pozdravom, Tím Atlas For Men
Jul 9, 2024
Potešilo ma, že tovar, ktorý mi nevyhovuje, napr. veľkosťou, viem, v rámci jednej zásielky, vrátiť a požiadať o výmenu. Čo som aj urobila a teraz čakám na menší kus.
Jul 9, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za priaznivé hodnotenie. Teší nás, že sme mohli prispieť k vašej pozitívnej skúsenosti. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men
9 days ago
Kúpil som pre syna letné pyžamo, také isté, aké som si kúpil pred pár dňami ja, akurát menšiu veľkosť, každopádne za super výhodnú cenu a v kvalitnom prevedení.
8 days ago
Dobrý deň, ďakujeme vám za pozitívny názor, a zároveň vám prajeme mnoho radosti s vašimi novými nákupmi! S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men
Jul 1, 2024
Ako vždy (objednávam opakovane) som s dodávkou tovaru od "atlas for men" nadmieru spokojná - krátka doba dodania bez problémov, kvalita tovaru rovnako.
Jul 1, 2024
Dobrý deň, ďakujeme vám za dôveru. Nesmierne nás teší, že ste spokojná s našimi produktmi a službami. S pozdravom, Tím Atlas For Men

Nákup - atlasformen

Na vašich stránkach občas nájdem tovar, ktorý ma zaujme. Keď ho objednám, jeho dodanie je rýchle a profesionálne. Som spokojná, nemám žiadne výhrady.
Jul 1, 2024
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Jul 8, 2024
Veľmi rýchle dodanie ,kvalita a dobrá cena. Na to, že pre mužov je málo zásielkových obchodov, tento je naviac kvalitný. Doporučujem všetkým mužom.
8 days ago
Rýchle dodanie, dobrá kvalita aj cena. Priložené tlačivá na vrátenie tovaru zákazníkovi veľmi pomôžu v prípade nesprávne objednanej veľkosti.
5 days ago
Dobrý deň, ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu, ktorá nás veľmi potešila. Služby Atlas For Men sa budeme aj naďalej snažiť vylepšovať. Ďakujeme, že s nami nakupujete. S prianím pekného dňa, Tím Atlas For Men.
Jul 5, 2024

Spokojnosť

Objednaný tovar, väčšinou dobré výrobky z čistej bavlny, vždy príde rýchle, využívam poskytnuté zľavy, nákup je výhodný, Som spokojná.
Jul 6, 2024
Jul 2, 2024
Potešili nás Vaše dobré akcie.Vždy si nájdeme niečo ,čo si aj kúpime.Sme spokojní s tovarom aj s kvalitou,ktorú nám ponúkate. Dakujeme
Jul 2, 2024
Väčšinou som spokojná, výmena nesprávne dodaného tovaru prebehla expresne, operátorka reagovala rýchle a k mojej spokojnosti
Jul 9, 2024
Všetko čo bolo v ponuke bolo splnené. Objednaný tovar nám prišiel v priebehu 4 dní. Bol v tom víkend. Môžeme odporučiť.