1ashop.sk

Reviews for 1ashop.sk

Filter
11 days ago
5 days ago
Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že nákup v našom obchode splnil Vaše očakávanie.😍 S pozdravom tím 1ashop.sk
10 days ago
5 days ago
Dobré ráno, ďakujeme za hodnotenie. Je nám ľúto, že tovar v našom obchode nesplnil Vaše očakávania. Pre vysvetlenie situácie a vyriešenie problému kontaktujte na info@1ashop.sk S pozdravom tím 1ashop.sk
Mar 6, 2024
All ok
Mar 8, 2024
Tovar nepoužiteľný
Dec 6, 2023
Dobré ráno, ďakujeme za hodnotenie. Je nám ľúto, že tovar v našom obchode nesplnil Vaše očakávania. Pre vysvetlenie situácie a vyriešenie problému kontaktujte na info@1ashop.sk. S pozdravom tím 1ashop.sk
Som spokojná s tovarom, bol mi doručený rýchlo Ďakujem 🥰

...O.K....

...O.K....
Jan 5, 2024
Dec 6, 2023
Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že nákup v našom obchode splnil Vaše očakávanie. 🌸 S pozdravom tím 1ashop.sk
Nov 25, 2023

Topánky

Neskutočný rozdiel ponuky a reálneho podlažného tovaru. Nespokojnosť na najvyššom stupni 🥲
Dec 6, 2023
Dobrý deň,  Je nám ľúto, že Vám produkt nevyhovuje. Ak chcete, môžete ho poslať späť a my Vám vrátime kúpnu cenu. Všetky pokyny nájdete tu: https://1ashop.sk/pages/vratenie-a-vymena S pozdravom, tím 1ashop.sk
Nov 23, 2023
Iné ponúkate a iné prišlo... 2x reťaz ,lišta....
Nov 23, 2023
The quality of selling goods is very pure